USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Постановочний ефір кандидатів в мери закінчився конфліктом

13 Листопада 2015 23:36
«Ефір схожий на постановочний, починаючи від відеозапитань лучан до тих, які ведучий озвучує з фейсбука», – заявив під час теледебатів між двома кандидатами на посаду Луцького міського голови Олександр Товстенюк.

Відтак, телерозмова вийшла емоційною – у взаємних звинуваченнях у чорному піарі та небажанні Миколи Романюка давати конкретні відповіді.

Зауважимо, Олександр Товстенюк передав ще чинному міському голові папку з юридичними документами, які підтверджують зловживання на «Луцькводоканалі» та «Луцьктеплі», про які Микола Ярославович, мовляв, не знає.

Відеопитання лучан, кажуть глядачі, виглядали заздалегідь підготовленими, а от відповіді одного з кандидатів - завченими, ба більше, повтореними перед дзеркалом не один раз.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 88
Лучанка Показати IP 13 Листопада 2015 23:49
Безумовно, Олександру трохи забракло витримки. З таким зубром від демагогії, як п. Романюк, варто було поводитися виключно холоднокровно. Але то наживне. Сподіваюся, лучани все-таки побачили, що на питання про те, куди діваються гроші, що мали б бути в бюджеті міста, Романюк не спромігся відповісти. Ведучий - повний невіглас у своїй роботі.
степан до Лучанка Показати IP 14 Листопада 2015 20:10
два совкових @ндони
Слідкував за ефіром Показати IP 13 Листопада 2015 23:49
Величко в ефірі признався, що Романюк заплатив йому 5 мільйонів. Нічогенько за часок заробив собі дідок
!!! до Слідкував за ефіром Показати IP 14 Листопада 2015 14:01
Не заробив, а продав совість!
тембр до !!! Показати IP 14 Листопада 2015 14:34
Хочеш сказати ніби вперше або першому
!!! до тембр Показати IP 14 Листопада 2015 17:43
Та звичайно ні!
чек до тембр Показати IP 14 Листопада 2015 17:52
є інфа, що після перемоги Товстенюка Аверс купить Коломойський і зробить з нього хороший цікавий регіональний канал. Величко як уособлення минулого звісно проти цього. Тому то він спробував загрузити одного з кандидатів.
Фотін Показати IP 13 Листопада 2015 23:51
що це за постановочний ефір, скільки в нашій країні буде куплятись, все, що не повинно продаватись?....
anet Показати IP 13 Листопада 2015 23:54
відПЕЧІНКОВА зона, каже пан Микола
Аверс Показати IP 14 Листопада 2015 00:20
Канал "Аверс" технічно живе між 1995-1998 роками. Ведучий без елементарної дикції, який тролить одного з кандитів в мери. Це повний жах. Ефір повністю постановочний. Це вже місцевий"Life News". Рівень журналістики пана Величка визначать журналісти. Ось у що перетворюється свобода слова, яка лиже стіл влади. Дивно, як існує канал, який супер збитковий. А те, що канал супер збитковий визначить кожен експерт медіа реклами. Тоді виникає логічне питання. Чому відсталий технічно канал, який немає фахівців з реклами взагалі існує при каденції всіх мерів? Правильно. Канал використовує владу, а влада канал.
хтось до Аверс Показати IP 14 Листопада 2015 15:30
Не зовсім так, коли "Аверс" протягував Шиблая діючим мером був Кривий, тобто преміальні і є основне
Я Показати IP 14 Листопада 2015 00:24
Якщо Аверс такий поганий канал, то чому Олександр Кликав Миколу на дебати, якщо знав що таке буде?) Хороший гравець ы на поганому газоні виграє - if you know what i mean)
Андрій до Я Показати IP 14 Листопада 2015 00:47
так він і зіграв шикарно, чи ви сліпі)
Аверс до Я Показати IP 14 Листопада 2015 01:06
І know where you driving at. Anyway, after elections, local power will not be that it is!
Слава з народу Показати IP 14 Листопада 2015 00:35
Дивитись таке неможливо адмінресурси включені кругом, а Романюк навіть говорити невміє внятно
почав одночасно до Слава з народу Показати IP 14 Листопада 2015 22:28
То тільки в американских фільмах солдати універсали - вміють і роблять все. Єрунда яка - не вміє говорити , зато: ходити , пити . красти вміє з толком точкою і розстановкою !
Реаліст Показати IP 14 Листопада 2015 00:36
*Дебати*-*совок*.Величку-є межа наглості і хамства(незалежно від ціни).Романюку,втомився ти,Коля від своїх *заслуг*-відпочинь,*сім*єю* займись...поки не п-..о, ....онуків погляди,в цьому ж більше щастя.Товстенюку-не лізь*по-перед батька в пекло*,не перебивай,не сперечайся,не в цьому сила,не виставляй безліч фактів(навіть беззаперечних),одного,два-достатньо(Облхапспілка-наприклад),Штабам обох кандидатів-тверда ДВІЙКА.
Олена Показати IP 14 Листопада 2015 00:38
Це якийсь жах! Весь ефір ведучий явно на стороні діючого мера, а в кінці передачі поведінка вкрай не припустима для журналіста. Позорище якесь, те , що він старший за віком від кандидата Товстенюка, аж ніяк не дає права йому в прямому ефірі відчитувати людину, як нашкодившого першачка. Мені, як пересічному глядачеві дуже не подобається цей телеведучий, мова у нього страшно слухати. Ганьба нашому телеканалу!!!!! Невже немає достойних людей , щоб хотілося дивитися і слухати культурну мову і виважені думки!? З повагою до керівництва каналу
глядач Показати IP 14 Листопада 2015 00:44
ведучий явно вже хоче на пенсію.......
глядач Показати IP 14 Листопада 2015 00:52
що це??? хто того сивуватого- сліпуватого-глуховатого-довго думаючого часто не втему дідуся випустив у прямий ефір???? це жесть!!! це неможливо дивитися! аверс ви що????
нене до глядач Показати IP 14 Листопада 2015 20:30
Це ж президент цього каналу!
Глядач Показати IP 14 Листопада 2015 01:05
Початок програми настільки постановочний з питаннями від випадкових перехожих - що просто гидко дивитись. Романюк зльоту пам'ятає ширину вулиць на 11хв 34с програми, але путається в отриманих мільйонах потім. Товстенюку повибирали...на думку ведучого Величка... ті питання,які б мали кандидата в мери показати з слабкої сторони. Але середина передачі і особливо кінцівка все розставила по місцях.Величко певно зляже з гіпертонічним кризом.Нагадував істеричку, непрофесійно і грубо.Все пропало:)
До глядача до Глядач Показати IP 14 Листопада 2015 15:59
Дуже класно сказано!
скандинавка до Глядач Показати IP 15 Листопада 2015 20:39
no koment.....до демократії далекооооо....
Коля Показати IP 14 Листопада 2015 01:10
Романюк якщо прийде до влади то все буде по -старому а може й гірше . Бо вже нема за що боротись можна буде і далі сидіти 5 років в кріслі
Виборець Показати IP 14 Листопада 2015 01:17
Товстенюк, на дебатах сказав, що в нього є підприємство? Яке підприємство? Він же заробив лише 35000грн. за рік
потерпілі діти... Показати IP 14 Листопада 2015 01:38
Падаль: КаМсамольського- Романюка і його прйдисвітів ГЕТЬ??????????????
Володимир Показати IP 14 Листопада 2015 02:00
Пан Величко явно підігрував Романюку
лучанка Показати IP 14 Листопада 2015 02:35
в ефірі звучало питання від Товстенюка на рах водовідведення- так от Романюк часто згадував за район вересневе, краще б не ворушив якто кажуть, наводжу факти, бо там живу) було сказано про масштабні роботи щодо каналізації та водопроводу- але зроблено це для галочки, а не для людей, бо проклали труби на одній тільки вулиці, а хто хоче воду чи каналізацію- доробляйте собі самі! ну а за дороги немає що казати це треба бачити... пару років назад почали масштабну роботу- повно техніки,працівників,начальників,щебню різного, так от посали те все розгортати вимірювати тромбувати, закатувати, рівняти і все... в результаті ще треба було скріпити чимось н-д смолою, але видно грошей бракнуло, і шо тепер болото+щебінь змішались,порозїжджались і утворились ями! і "приводять" в порядок "новеньку" дорогу рейдером прошкребе раз в місяць і порядок! по такій дорозі пройдешсяі приїжджаєш на роботу як свиня...
скандинавка до лучанка Показати IP 15 Листопада 2015 20:44
сильно сказано..як би виступили з кожного району Луцька....питань було б більше..
Сергій Показати IP 14 Листопада 2015 05:26
Ведучий взагалі не вміє говорити. Плутає частини мови.
Пану Товстеннюку Показати IP 14 Листопада 2015 08:46
Шановний я мама маленької дитини.І от хочу ,щоб вона жила в спокійному цивілізованому місті.А ваше відношення до людей мене жахнуло.Ви лишень маріонетка в руках олігархії.А нам то як з цим жити?Не треба нам банди Коломойського тут.
аяяй до Пану Товстеннюку Показати IP 14 Листопада 2015 10:38
А для кого в первую очередь Фонд старается?Не для ваших ваших ли детей?Ставят детские,спортивные площадки,меняя окна в садиках и школах,когда дает деньги на дорогостоящие препараты и так далее!Так что не говорите ерунды.
скандинавка до Пану Товстеннюку Показати IP 15 Листопада 2015 20:49
так підростки і діти більше стали займатися на безкоштовних спорт.майданчиках..скоро злочинності стане меньше...як вам не соромно-кожній школі ноутбуки.допомога .табір Буковель...і вам СТРАШНО...оце сказанула за якусь банду..
dumb dum Показати IP 14 Листопада 2015 08:50
Ну шо ж.. скажу як експерт працівник трк аверс скажу що там чесних і не заангажованих ефірів просто не буває... Величко завше шукає вигоди.
згоден до dumb dum Показати IP 14 Листопада 2015 14:26
І завжди так було!!!!
РОЗУМ Показати IP 14 Листопада 2015 08:58
Если цели этих менеджеров и общества не совпадают, то, с одной стороны, среди потребителей информации неизбежны информационный стресс по причине обманутых ожиданий и кризис доверия к информации, а с другой стороны, искаженные представления начинают тормозить нормальную эволюционную адаптацию общества к глобальным измене
Лариса Показати IP 14 Листопада 2015 10:03
Пане Величко, Вам вже давно пора на пенсію!!!!! Це жах, а не ведучий!!!!!!! І те, що Ви на боці Миколи Ярославовича, видно з перших хвилин ефіру, з тих недологих запитань, і ваших коментарів!!!!! Вам бракує елементарної культури спілкування. Ну ще зрозуміло коли кандидати перебивають одне одного - це природньо, вони ж опоненти, а от коли ще Величко третій починає вставляти свої репліки - це вже базар!!!
Луцьк Показати IP 14 Листопада 2015 10:22
(Да уж )нема з кого вибирати мера((один брехун ,другий бот підставний(
нововолинськ до Луцьк Показати IP 14 Листопада 2015 14:27
Цілковита правда
2 Показати IP 14 Листопада 2015 10:28
Товстенюк не будь пацаном))) лейтмотив виборчої кампанії Можливо Величко і перегнув палку, але суті це не міняло...він запитав найгостріше що цікавило людей з інтернету
Місцевий Показати IP 14 Листопада 2015 10:38
Дійсно штабам треба було готувати своіх представників якщо романюк при бюджеті 8 років то зрозуміло що це його стихія а курилюку двійка з мінусом за таку підготовку треба щось відривати якщо це не звязано з абіціями товстенюка
??? цікаво видалять Показати IP 14 Листопада 2015 10:45
я і не за Романюка, але хіба ж видно, що сайт піарить Товстенюка (Палицю)? якщо плюсуєш коментар, де обгаджують Романюка, то кількість плюсів зростає від одного натискання у 5 разів, а от з мінусами все нормально ,там 1 натискання=1 мінусу. Може той Товстенюк і нормальний, але дивлячись як все схвачено і за все оплачено, спадає на думку, що він нічим не кращий за всю нам відому владу, яка за державу не думає, а тільки за власну вигоду.
Микола Показати IP 14 Листопада 2015 10:54
Величку не вистачало чорної гарнітури в вусі та чорних окулярів, був би схожий на Бонда.
Земляк Показати IP 14 Листопада 2015 11:08
Правда старым пердунам глаза колит, она конкретно ввела их в краску и вывела из равновесия.
Іриніда Показати IP 14 Листопада 2015 11:12
Це були не дебати, це було: 2 проти одного. Власна думка: вести теледебати треба вміти, а журналіст цього не вмів, тому такий був кінець! Запитання до журналіста: А пацан то є погане слово, що Ви пропонуєте ним не бути?
Анонім Показати IP 14 Листопада 2015 11:45
Треба послухати Романюка, коли він з людьми простими спілкується -це жах! Хамло! А тепер ще його банда людей б'є серед білого дня! Порошенко недовго лишилося, і якщо Романюка оберуть, то пару місяців може на посаді протяне!
фельдшер Показати IP 14 Листопада 2015 11:58
Це не ведучий-це шут гороховий
Лучанин Показати IP 14 Листопада 2015 12:12
Після цього ефіру, я повністью переконався в позиції п.Романюка, це злодій, який зухвало та нагло обкрадає міський бюджет, обманює своєю "простотою" лучан, відчуває і трясеться від думки, якщо його не оберуть, що йому і його поплічникам світить кримінал. Лучани, вам це подобається ?!!! Давайте зупинимо це свавілля ! Обирайте нового мера ! Обирайте чесне майбутнє ваших дітей !
катер до Лучанин Показати IP 14 Листопада 2015 14:20
Треба було так патякати коли він ПРИВАТБАНК очолював а не оди йому горлопанити
Вишків Показати IP 14 Листопада 2015 12:19
Шкода що не постало питання про дороги, чи взагалі наша міська влада якимось чином контролює якість проведення робіт, та чи проводить перевірку кошторису на ремонт з результатом проведеного ремонту. Навряд чи, бо кошториси значно завищені, а як проводяться ремонти кожен лучанин бачить. Їм не цікаво проводити перевірки, бо вони зацікавлені, щоб різниця падала їм в кишеню, а це наші людські гроші. Я жителька вул.Вахтангова, і це питання для мешканців нашої вулиці надзвичайно болюче. Ремонт на Вахтангова не проводився більше 20 років, дорога вузька та загружена рухом 20-ти тонних фур, які курсують цілодобово на відстані 3-5 м. від житлових будинків. Можете собі уявити, що робиться з житловими будинками від такої нагрузки, оскільки дорога фактично без асфальтного покриття. Кілька років жителі вулиці оббивали поріг Романюка, його заступників та писали нескінченні листи. Кілька років в бюджет включали капітальний ремонт нашої вулиці. Результат - спромоглися частину заасфальтувати (проте невідомо скільки з такою якістю робіт витримає цей клаптик дороги), проте самий критичний участок дороги, з ямами де ховається половина легковушки (це просто жах), залишилася без ремонту. Під час дощів там взагалі неможливо пройти та проїхати, бо озера стоять на всю ширину вулиці. Однак влада прозвітувала, що капітальний ремонт всією вулиці проведений, мілліони витрачені, жителям вулиці відписали що ремонт проведений, типу відчіпіться. Хто на нашій вулиці не був, може приїхати побачити "повний капітальний ремонт вулиці". Питання - куди пішли гроші??? А ми вже довгий час правди добитися не можемо, а ми на переферії такі не одні. Огидно дивитися коли за розпорядженням нинішнього мера біля багатоповерхівок (бо це вигідно - багато виборців), знімають нормальне асфальтне покриття, коли вулиці на переферії, в приватних секторах є в критичному стані. Нашу вулицю при такому дорожному покритті можна взагалі перекривати для фур, бо це є порушення всіх дорожніх та будівельних нормативів, та перш за все небезпечним для житлових будинків. А таких вулиць ой як багато...... Так що пора вже зробити висновки, що при нинішньому мері так все і залишиться.
ппц Показати IP 14 Листопада 2015 12:24
Та поміняйте ви ведучого!!!!! Тошнить дивитись і слухати!!!! Фу.
Андрій до ппц Показати IP 14 Листопада 2015 17:49
Мовчи, то призидент каналу.
Глядач Показати IP 14 Листопада 2015 12:29
Слова Величка вкінці: " Другий тур в нас вийшов якийсь спонтанний" :) А так певно хотілося ж, щоб було все зрежисовано як напочатку?...Не все коту маслениця:) Звідси червоні пики і підскакування, що в Величка що в Романюка,з нервовим зривом як апофеоз всього вкінці теледебатів. Повилазила вся суть цих людішек!
999 Показати IP 14 Листопада 2015 12:42
На 15 хвилині сміявся весь день)))))
нюанс Показати IP 14 Листопада 2015 13:00
Хотілось би, щоб людина, яку я обиратиму (Товстенюк), все-таки поважав свого опонента, не перебивав і був ввічливіший і витриманіший. Його мова мене розчарувала...
Анонім до нюанс Показати IP 14 Листопада 2015 14:23
А мене аж ніяк а ось дії так
Анонім до нюанс Показати IP 15 Листопада 2015 00:17
В цьому цирку з клоунами Величком та Романюком він вів себе мега ввічливо! Товстенюку респект! Якби на місті Товстенюка був би хтось інший, то не виключено, що Романюк був би схожий на ту жінку, яку побили мерські бандюки!!!
anet Показати IP 14 Листопада 2015 13:34
Ведучий явно "пляше під дудку" Романюка... цікаво, скільки йому заплатили за це "маски-шоу"
Анонім до anet Показати IP 14 Листопада 2015 14:06
5 млн.
aqua Показати IP 14 Листопада 2015 14:14
А чому ніхто не згадує що ведучий також аферист, ще з часів коли нинішній столичний мер був одним із очільників партії "пора", напевне ведучого комусь надто кортить в чергове перекупити
Вова Показати IP 14 Листопада 2015 14:38
Ведучий чомусь налітає на учасника???Це ж не коректно, стриманості нуль. У учасників теж. Висновок -за кого ж голосувати? Романюк і справді вже нічого не змінить. І за цю жінку що поили чому і хто? І як так романюк її не бачив якщо вона йому задавала запитання як пишуть , ті які романюку не подобались. Чому Романюка не запитали за Карабас? Чому романюка не запитали за гарячу воду яку постійно виключає . Всі вони рвуться до влади не заради допомоги людям зокрема лучанам а за своїми благами.
ізолювати до Вова Показати IP 14 Листопада 2015 21:33
Обережно ! Сказ . В романюка водобоязнь ... - тварина хвора на сказ боїться води , піджимає хвіст , шкіра ...
Віталій Показати IP 14 Листопада 2015 15:09
"Аверс" - це помийна яма, у якій завжди все зливають за гроші, Величко - це ганьба і сором, тупий ідіот! Бридко і гидко!
волиняннка Показати IP 14 Листопада 2015 15:45
в мовзолей таких як колька і ведучий.бридко дивитись такі канали після нормальних.за стільки років камеру некупити,,хай навіть бу
паша Показати IP 14 Листопада 2015 15:57
коли Товстенюк стане мером, Палиця купить Аверс і поставить свого президента компанії. Змінить політику каналу. І там не буде місця Величку. Тому то Величко обізвав Товстенюка
Ірина Показати IP 14 Листопада 2015 17:40
Адже Товстенюк запросив Романюка! Вже йому великий плюс. Те, що приніс докази в студію, це і є причина запрошення на теледебати, бо ж наші люди всеодно вірять в байки старих чиновників. Олександр не один раз йому про це говорив, але реакція на все нульова, тому і вирішив хоч в такий спосіб показати людям! Олександре, нас немало і ми за ВАС!!! Досвід Вас навчить, як з такими мастаками -чиновниками говорити. Це справа часу!
Володимир Показати IP 14 Листопада 2015 18:01
Романюк - продовження корупції і свавілля в Луцьку. Товченюк - лише надія на поліпшення влади для лучан
Коза Показати IP 14 Листопада 2015 19:35
Ведучий - відверто смішний, це ж дебати, а не твоє ток-шоу. Непрофесійно виконав свою роботу. Романюк - злодій, такий собі місцевий Янукович. Людей цікавить, куди пішли їхні податки, а він навіть не оперує цифрами. Він же ДІЮЧИЙ мер, ішов на дебати і не підготував звіт по своїй діяльності, ще й невміло викручується. Товстенюк.. Не знаю, хто Товстенюк, але на дебатах виглядав єдиним адекватним персонажем. Подивилась, послухала і зрозуміла, що не завжди мудрість приходить зі старістю, деколи старість приходить одна. Дві особи з даного відео - яскравий цьому приклад.
Тетяна Показати IP 14 Листопада 2015 20:38
Неврівноваженим підстаркуватим величкам та романюкам час вже на відпочинок. Позорисько! Величко це взагалі жах! Мова як в маршрутчика, що в житті ніде не вчився. І то журналіст?
я в шоці Показати IP 14 Листопада 2015 20:50
"рішили", "двух" - о Богі, що це за мова така ведучого?Хто його випустив
Просто мама Показати IP 14 Листопада 2015 20:52
Подивилась, почитала і передумала йти на вибори.
ольга Показати IP 14 Листопада 2015 21:17
Вічні мери, давайте дорогу молодим,чому тільки себе бачите на своїх посадах? А може ще десь себе бачите, де б ви могли принести користь громаді, а не червоніючи доказувати з дідком- ведучим свою чесність ????? Немає слів, за що гинули люди на Майдані? За таких "героїв" при владі?
ЗМІй Показати IP 14 Листопада 2015 21:34
Сумно, але всі ці колізії непорядності створили панове журналісти. Їхній "талант" проявився в геніальних роликах, передачах і організованих прямих ефірах. А власна думка де? Про Величка мова не йде, це людина без моралі але із добрим слухом де дзвенить монета, – здивував Женя Хотимчук: "соціальний" ролик про продажність як самокритика і епогей абсурду, а інший про "нуль без палиці" – це ж кричуще порушення закону про заборону приниження опонента! Які ж то гроші змінили світогляд пристойного пана? І підпільний режисер піару Романюка – Манька Андрушко із ВТ: гроші ще не все, але вам цього ніколи не зрозуміти... Сумно, панове журналісти!...
!!! до ЗМІй Показати IP 14 Листопада 2015 23:39
От такі вони "пристойні" пани! Цей хотимчук зі своїм дружбаном романюком думали принизити Товстенюка, а опустили себе нижче плінтуса! Вже пісок з цих дідуганів сиплеться, а ввічливості за все життя так і не навчилися! Ганьба!
Українець! Показати IP 14 Листопада 2015 21:37
Майбутній міській голова має бути досвідченою людиною, керівник зі стажем, а не вискочкою. З даних дебатів видно хто є хто. А лучанам потрібне більше контролювати любу владу та чесно платити податки та інші нарахування.
Українець! до Ольги Показати IP 14 Листопада 2015 21:48
Та й не за УКРОП там стояли та гинули люди. Слава Україні!!!
Анонім до Українець! до Ольги Показати IP 14 Листопада 2015 23:40
Ага, певно за романюка!! )))
Очевидно Показати IP 14 Листопада 2015 22:33
Звертаюся до тих, хто формує свій завтрашній вибір частково опираючись на те що робить висновки з коментарів і дивиться що за Романюка так багато, а за Товстенюка так мало - виходить що більшість за Романюка. Ви ж зрозумійте хто їх тут пише: не тільки "романюки", але й всі ті чиї прізвища були згадані вчора в ефірі (і ті чиї не були згадані, але які пов'язані з нинішнім мером). Тут пише той хто боїться аудиту, перевірок, кримінальних справ, той чия робота і заробіток залежить від нинішнього мера (а таких багато, особливо комунальна сфера, державні установи). (Знайомий розповідав, що теплотраси розкопуються і закопуються назад ті ж самі труби. Це ж кримінал. Ви уявіть скільки голів полетить коли це вспливе.)В людей рушиться світ, земля втікає з-під ніг! Сьогодні все є (або при попередніх мерах було) - а завтра не буде! От вони і рвуть кігті, пишуть коменти не те що сім'ями, - цілими родинами! Люди розуміють що пакет Товстенюку не занесеш, парєшать не получиться! Вирішити питання на вищому рівні – теж не вийде, бо там Палиця. Якщо програє Товстенюк, - то просто не отримає те що хотів (він і Палиця). Але залишиться тим ким був, буде робити те що робив, заробляти так як і заробляв. А якщо програє Романюк? О-о, тут ситуація набагато гірша - він втратить те що мав останні 5 років, те – ким був, те де заробляв. Що він буде робити далі, ким буде, де буде заробляти? Керуючим Приватбанком його вже не візьмуть (ха-ха-ха). Але цікаво те що Товстенюка не мають за що вкусити. А Романюка не мають за що похвалити ! (ха-ха-ха). Якби Товстенюк не зірвався вкінці через те що ведучий дістав його тупими запитаннями і явним підлабузництвом, - то взагалі не мали б що писати. А про старий ринок, про землю з якої не платиться оренда, про нові будинки яких десятки, а нової школи і садочка ні одного, як то навіть і не чули! В першому турі я голосував не за Товстенюка, але зараз буду голосувати проти існуючого стану речей. Невже комусь подобається те в нас зараз є, той бардак який нас оточує скрізь!
Анонім до Очевидно Показати IP 15 Листопада 2015 01:19
5 БАЛІВ!!!!!!!!
Українець! до Очвидн Показати IP 15 Листопада 2015 10:04
Ніякого відношення до Романюка немаю взагалі. Але знаю добре що буде, коли бізнес прийде до влади. Був такий собі...
Таня Показати IP 15 Листопада 2015 10:45
З вуст Романюка звучало декілька слів про програму енергозбереження тільки от цікава програма де за кошти батьків міняються вікна та двері в днз та школах, а коли звертаєшся за допомогою у міську раду відповідь завжди одна- пробачте, немає коштів. І мало того за такі звернення отримують на горіхи завідувачі та директори від пана Гребенюка бо там розцінюють таке звернення як скаргу. З такими темпами маючи трьох дітей і щороку міняючи вікна в групах та класах (вже третій рік) мною, точніше моїми коштами успішно проводиться дана програма, міський голова розповідає про "пророблену роботу" - тошнить вже від цього усього...
Я Показати IP 15 Листопада 2015 14:34
То, шановні, приходьте на вибори і голосуєм за нову владу в місті!
Крик душі Показати IP 15 Листопада 2015 15:26
Дуже хочеться вірити, що Майдан дійсно змінив свідомість людей. Що люби не стали ще більше байдужими, бо їхня хата сьогодні - скраю. Хочеться вірити, що люди навчилися аналізувати і відділяти зерно від полови. Не захищаю і не агітую за жодного кандидата. Але, перш ніж віддати свій голос за Романюка, сходіть на центральний майдан Луцька, глянь в застиглі очі цих чоловіків на стенді Небесної сотні, на стенді загиблих героїв, гляньте в очі матері, яка втратила сина. Вони воювали, аби ми усі мали вибір. НЕ голосую за романюка хоча б по тій причині, що це - людина порошенка. Чому усі бачать, що Палиця-Товстенюк - це люди Коломойського.Чому ніхто не говорить, що Романюк -це людина Президента. Того самого, до речі, який обіцяв ще рік тому закінчити війну. Вчора на сході загинуло 6 чиїхось синів. Хтось вчора овдовів, хтось осиротів. Тим часом наш президент дивився футбольний матч у Львові. Ба, поняття пріоритетів - у кожного різне. ЛЮДИ НЕ БУДЬТЕ СТАДОМ
Петро Показати IP 15 Листопада 2015 19:32
Оце, блін, підфортило- яке їхало таке здибало.Їм обом громада та її інтереси до одного цікавого місця.
Вільна Показати IP 15 Листопада 2015 21:22
За попередніми даними, перемогу на виборах міського голови Луцька здобув Микола Романюк У другому турі виборів на виборах міського голови Луцька перемогу здобув Микола Романюк. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на ТСН. За даними екзит-полу, який проводив КМІС на замовлення ТСН, Романюк отримав 56,5% голосів виборців. Його суперник – Олександр Товстенюк отримав 43,5% голосів. Ура!!!!!
Олександр Показати IP 15 Листопада 2015 22:48
Я не житель Луцька. Навіть не знаю за кого голосував би. Але на місці Товстенюка та Ко зробив би так, щоб цього нахабного, безкультурного, непрофесійного "журналіста-президета каналу" на Аверсі більш не було. Луцьку - професійне суспільне місцеве телебачення! Хто б не був переможцем - вітання. Демократія це влада більшості.
Володимир Показати IP 16 Листопада 2015 09:26
Молодці лучани, в черговий раз вас купили ямковими ремонтами та обіцянками добудувати 27-му школу. Ще 2 роки ви дали совковому романюку грабувати місто. Дякую вам дуже.