USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Потрібне авто для транспортування важкопораненого волинянина

5 Лютого 2015 12:12
Небайдужих волинян просять допомогти з транспортом для важковораненого бійця. Військового потрібно забрати додому із львівського госпіталю. Про це у мережі інформує Вікторія Корніюк.

Зі її слів, у львівському військовому госпіталі вже довгий час лежить поранений боєць Федір Забедюк.

«Поранення - тяжкі, дві ноги в апаратах Елізарова. Гоїться дуже важко. ПОТРІБЕН ТРАНСПОРТ! Нашого героя відправляють додому на реабілітацію, вдома тільки батько і забрати його немає кому», - йдеться у повідомленні.

Волинський центр допомоги бійцям АТО дуже просить відгукнутись охочим допомогти. Телефон для довідок - (066) 55 08 534, Вікторія.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Колеги! Показати IP 5 Лютого 2015 12:34
Взяли текст, то будьте добрі зробіть вірне посилання!
Лучанка Показати IP 5 Лютого 2015 13:08
Так це необхідний спеціально-обладнаний транспорт чи будь-який?
Житель Показати IP 5 Лютого 2015 13:59
от наглядний приклад як цінить наших людей наша держава,
А до Житель Показати IP 5 Лютого 2015 14:28
А де ж наші геройські волонтери, які тільки вміють гроші випрошувати? Чому не допоможуть? Чи є справи важливіші, піаритись і контрабас гнати.
Анонім до А Показати IP 5 Лютого 2015 19:44
"ініциатівна діяльність волонтерів прямо пропорціональна кількості зібраних грошей"
От до Житель Показати IP 5 Лютого 2015 19:59
так і "дбає". А для чого їм думати про поранену людину, яка місяцями воювала в тому пеклі, в них є більш цікаві заняття- нагороджувати "світязь" неясно за що , за хероїзм, бо пробули 3 дні у вуглегірську, а в цього чоловіка таких вуглегірськів знаєте скільки було. Але на нього владі начхати.
103 Показати IP 5 Лютого 2015 18:54
зверніться до керівництва Швидкої