USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Повідомили деталі смертельної ДТП на трасі Київ—Ковель—Ягодин

25 Квітня 2021 11:07
На трасі на Київ—Ковель—Ягодин близько 19 години зіткнулися легковик та вантажівка.

Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Волині.

На місце події прибули патрульні відділу організації несення служби у місті Ковелі УПП. Попередньо встановлено, що водій вантажного автомобіля Mercedes-Benz Actros, ймовірно, не впорався із керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся із автомобілем Citroen С5.

На момент ДТП в автомобілі Citroen C5 перебували два пасажира. На жаль, водій та пасажири легковика отримали травми не сумісні з життям.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Г Показати IP 25 Квітня 2021 11:28
Себе вгробив і дітей!
Андрій Показати IP 25 Квітня 2021 11:29
Хтось коли небуть навчить цих їздоків, що при аварійній ситуації колит на тебеїдезустрічне авто , потрібно одразу вивертати руля на обочину
Анонім до Андрій Показати IP 25 Квітня 2021 15:25
ніхто себе не готує до таких ситуацій. контраварійне водіння - порожні слова для більшості водіїв. і в результаті - подібні випадки.
Анонім Показати IP 25 Квітня 2021 11:55
сам пішов - то байдуже. дітей навіщо забрав?
Євробидло Показати IP 25 Квітня 2021 12:12
Льотчик, хуле
БОС Показати IP 25 Квітня 2021 14:50
Ужас
Вася Олика ПЛ Показати IP 25 Квітня 2021 17:25
Яркая жизнь ... И смерть как вспышка ...
Дмитро до Вася Олика ПЛ Показати IP 26 Квітня 2021 12:09
А ким був загинувший ?
...... Показати IP 25 Квітня 2021 21:50
Вічна пам'ять .
Яна Показати IP 26 Квітня 2021 10:30
Доброго дня. Шукаємо всіх свідків дтп, відео з реєстратора яке сталося 24.04.2021 орієнтовно з 18 до 19 години поблизу села Луків ковельського району. На фото є авто - бус жовтого кольору та фура зеленого кольору. Будь ласка відгукніться хто має будь яку інформацію. Не будьте байдужими до чужого горя.Дякуємо.
.До всіх хто пише, щ Показати IP 27 Квітня 2021 10:06
Ви читали повідомлення?