USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Повідомили, хто на Волині очолить ОДА

2 Березня 2014 12:11
Головою Волинської обласної державної адміністрації призначать очільника обласної організації ВО "Батьківщина" Григорія Пустовіта.

Про це стало відомо від поінформованих джерел, - інформує ВолиньPost. "Рішення прийнято. Буде Пустовіт - це вірогідність 99 %", - повідомило джерело.

Сам Пустовіт такої інформації не підтвердив, втім і не заперечив: "Я ще цього не знаю. Ситуація міняється кожен день - вчора були одні прізвища, стогодні інші... Давайте дочекаємося указу, і тоді побачимо, кого призначили губернатором".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 12:16
о це то приїхали!Дурдом майдаунів гнати геть!Люди і ви за це б.... стояли і гинули на майданах?
777 Показати IP 2 Березня 2014 12:19
На цей раз йому тормозні шланги точно переріжуть!
ЦЕ НЕНАДОВГО Показати IP 2 Березня 2014 12:25
ТА похер хто аби не ваши мусара некипишуйте
Лучанин Показати IP 2 Березня 2014 12:30
Не дай бог такого губернатора він політруком в армії нічого не робив і в міскій раді тільки язиком плеще
Волинянка до Лучанин Показати IP 2 Березня 2014 14:23
прочитала його біографію- досвід роботи "вражає". одним словом на Волині керуватимуть Пусто Вітер. гарна команда. заживемо!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 12:30
я думаю він прочитає відгуки і сам відмовиться бо йому точно хвоста прижмуть.
А Показати IP 2 Березня 2014 12:32
Всі з "БАтьківщини" брехуни на чолі з хворою ТИмошенко
df до А Показати IP 2 Березня 2014 16:03
Ну так за це і боролись, щоб партії з опозиції прийшли до влади! чи ви думали за народ?
Афанасій Показати IP 2 Березня 2014 12:32
Це дуже добре. Накінець цій банді крила обріжуть і на Волині! Слава Богу! А кандидат на дану посаду це- людина чесна, відповідальна і дисциплінована. З Богом!
Євген до Афанасій Показати IP 2 Березня 2014 15:58
Хто чесний? В Батьківщині чесних немає.
Произошла Показати IP 2 Березня 2014 12:38
Произошла оккупация Украины ОПГ БЮТ им. Ю. Тимошенко ....
небайдужий Показати IP 2 Березня 2014 12:43
Власне останні дні був просто вражений безладом і войовничою некомпетентістю нової влади. Однак якщо таке призначення відбудеться - це буде свідчити про виваженість і державницький підхід. Призначення буде точно не за гроші і не пролобійоване злодіським бізнесом. Успіхів Григорію Олександровичу !
Квітка Показати IP 2 Березня 2014 12:44
Хто не буде, то буде добре, якщо буде працювати погано, то Президент якого ми виберемо зніме з поста, або знову буде майдан.
Гость Показати IP 2 Березня 2014 12:49
Сохрани Боже цього придурка. Ну ви ж казали всіх,хто не був при владі. Для чого наступати на одні і тіж граблі. Схаменіться
Земляк до Гость Показати IP 2 Березня 2014 12:57
Шило на мило тілки трохи гірше, дааааа!!!
Кирил Показати IP 2 Березня 2014 12:54
Тролі! А-а-у-у! Ви вже тут? Собаки гавкають, а караван іде! Не важливо , хто сьогодні, люди будуть приглядатись і думати. владі теж прийдеться думати!
Анонім до Кирил Показати IP 2 Березня 2014 16:06
а сашко білий, терорист з автоматом калашнікова, скаже, як саме народ має думати(
cаня Показати IP 2 Березня 2014 13:02
Пропоную якщо призначать цього дебіла починати знову пікетування і палити шини! Не треба негідників повертати! Оголошуєм загальну мобілізацію проти пустоцвіта, бо це те саме що Данильчук!
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 13:09
Вибір правильний,він - патріот, колишній військовий,що дуже важливо в теперішній ситуації, в скандалах не помічений,до корупційних схем не причетний. Накінець-то,достойна кандидатура!
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 13:12
Підпаліть свої шини у себе дома, якщо не можете заспокоїтись.
марія до саня Показати IP 2 Березня 2014 13:14
Якщо такий розумний-чого не на майдані(біля Лесі) ,чого не у військоматі? Там якраз і йде мобілізація! А шини пали під вікнами своїх батьків-ото радості буде!!!
Олег Показати IP 2 Березня 2014 14:45
Вітаю з призначенням! Накінець в нас є Голова ОДА патріот! Успіхів на новій посаді!
Данильчук Показати IP 2 Березня 2014 15:34
а, я, а як же я? А я так хотів бути головою, мене он ПС та Майя з Гузьом підтримав.Все я на вас обідився. Я ж навідь Пустовіту люстрацію не провів, капусту з нього не збив.
Пепс Показати IP 2 Березня 2014 15:57
Довоювались і у нас шалапут буде. Ганьба!!!
гість Показати IP 2 Березня 2014 16:19
Бондар № 2. Приходилося спостерігати там, де треба не п....ти, а працювати. Не хоче і не вміє
Валентина О Показати IP 2 Березня 2014 17:01
вам кого б не призначили буде не так, тому незнаючи людину не пишіть дурниць- пишуть ті,в яких революція була на дивані і не більше.
марія Показати IP 2 Березня 2014 17:13
Час покаже я і моя сімя підтримують таку кандитатуру, сьогодні треба думати про зовнішніх ворогів
хто зна Показати IP 2 Березня 2014 17:48
а Кревська ким буде?
смерть Показати IP 2 Березня 2014 18:37
Хоронить всех на огороде гуся!!! устроить там концлагерей для бендеровцев,!!! Будут в Луцк за еду и воду дороги строить, заводы, обрабатывать земли, ,гуся на пулю Вендер в концлагеря!!!!!!!