USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Повідомили, коли прощатимуться з Борисом Клімчуком. ОНОВЛЕНО

3 Вересня 2014 13:25
Прощання із Борисом Клімчуком відбудеться 5 вересня.

Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації
.

Нагадаємо, екс-голова Волинської ОДА Борис Клімчук помер у Німеччині, в одній з клінік Шаріте 2 вересня.

Згідно з повідомленням, у п’ятницю, 5 вересня, з 10.00 до 12.00 години в обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка (Театральний майдан Луцька) відбудеться прощання із Борисом Клімчуком.

Поховають його, як він і заповідав, у селі Воля Любитівська Ковельського району.

О 14.00 у місцевій церкві відбудеться жалобне Богослужіння.

Після обряду поховання на поминальну трапезу родина запрошує у ресторан «Шелтор», що у селі Колодяжне Ковельського району.

Обласна державна адміністрація висловлює співчуття рідним і близьким Бориса Петровича у їх непоправній втраті.

ЧИТАТИ ЩЕ: ОДНЕ З ОСТАННІХ ІНТЕРВ'Ю БОРИСА КЛІМЧУКА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 3 Вересня 2014 13:30
Шкода. Відходять толкові і мудрі люди. Вічна память.
зараз до Анонім Показати IP 3 Вересня 2014 14:08
нажаль є за ким сумувати крім екс царьків царьків.
Аня Показати IP 3 Вересня 2014 13:43
Жаль,бо ще молодий.Хай земля йому буде пухом.Любив свою землю.
лучанин Показати IP 3 Вересня 2014 13:45
дуже шкода що так рано Бог забрав таку добру щиру людину. Нехай земля йому буде пухом
Реаліст Показати IP 3 Вересня 2014 14:09
Шкода.Щоб зрозуміти і оцінити його нам треба було побачити Бондаря, Француза,Башкаленка, Пустовіта,Гунчика...Побачили, а пізно...Тепер маємо...
до до Реаліст Показати IP 3 Вересня 2014 14:28
...Романюка у той список забули, він теж головою ОДА був.
журналіст Показати IP 3 Вересня 2014 14:19
Він був не простою, але надзвичайно цікавою людиною. Люди пам'ятатимуть, що саме з його підтримки й ініціативи було реконструйовано Київський майдан, зроблено дорогу довкола Світязя, відкрито музей Липинського у Затурцях та Ігоря Стравінського - в Устилузі. а ще раніше - музей Волинської ікони в Луцьку. За його підтримки і сприяння було відкрито пам'ятник знищеному поляками українському селу Красний Сад у Горохівському районі, розстріляним в'язням Берези Картузької в селі Воля Любитівська, відновлено польське кладовище в селі Островки Любомльського району, встановлено пам'ятник брату Лесі Українки Миколі Косачу на сільському кладовищі в Колодяжному. Він відкривав школи, дитячі садки і щиро радів цьому. Хай волинська земля, яку Борис Петрович по синівські любив, буде йому пухом.
браво до журналіст Показати IP 3 Вересня 2014 14:31
Це для тих хто просив щоб навели приклади діяльності Бориса Петровича (але це мала частина того, що він зробив або допоміг зробити в області), а то деякі "писаки" нічого не знають окрім барів і ресторанів!
так до браво Показати IP 3 Вересня 2014 18:32
гібридна війна бо гібридні мозгі...кучер найдеться..
Лучанин до журналіст Показати IP 3 Вересня 2014 21:57
Перенатальний центр в Луцьку
цікаво Показати IP 3 Вересня 2014 14:20
скільки завтра прийде попрощатись з людиною а скільки віддати данину чудовій класичній радянській карєрі про яку вчили батькі мріяти з дитинства..а скільки прийде покрасуватись в прилічному обществі щоб підтвердити свій особливо глубокий статус тут..в тому числі і з тих хто зараз випадково рванув на верх..щоб там не клацали вам обучені люди з рфссср тут трохи другі процеси..і ющенка не буде...
А що Показати IP 3 Вересня 2014 14:45
А що з ним трапилось? Він був хворий? Земля йому пухом!
Ковельчани Показати IP 3 Вересня 2014 14:51
Ніяк не віриться , що Бориса Петровича ніколи не буде з нами. Мудрий, діловий грамотний толковий скільки ще міг зробити для Волині, України. Любив Ковель любив своє село.любив Волинь. Дістали доброжелатєлі....... Спи спокійно, Царство Боже ти заслужив.
віктор Показати IP 3 Вересня 2014 15:59
хороший він чи ні....шкода що нікому він відповісти вже не зможе...
БЕРКУТ Показати IP 3 Вересня 2014 16:15
А Гузя таки замочать ...
віктор до БЕРКУТ Показати IP 3 Вересня 2014 17:57
який ти беркут...ти горобець
сокІл Показати IP 3 Вересня 2014 16:54
коментар було видалено
Тетяна Показати IP 3 Вересня 2014 20:12
Волинь в скорботі... Всі Волиняки просять вибачення у Вас Борисе Петровичу,що у складні часи не змогли підтримати Вас! Все пізнається у порівнянні. Найщиріші співчуття родині!
цитата до Тетяна Показати IP 3 Вересня 2014 20:41
.. Всі Волиняки просять вибачення у Вас Борисе Петровичу,що у складні часи не змогли підтримати Вас! ..
Анна Показати IP 3 Вересня 2014 21:52
Хай буде пухом земля цій добрій людині. Борис Петрович один із небагатьох, хто залишався щирим, мудрим і розважливим. Він так вболівав за нашу Волинь. І дякуючи йому діти багатьох сіл мають нові школи, садочки. Його не змінили ні політичні катаклізми, ні посади.