USD 39.40 39.74
  • USD 39.40 39.74
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Ігорю Гузю знайшли роботу

19 Лютого 2014 15:13
54-а позачергова сесія Луцькради сьогодні, 19 лютого, розпочала роботу з хвилини мовчання за загиблими у Києві.

Після цього народні обранці зачитали звенення до Верховної Ради, яке написали представники опозиційних фракцій у Луцькій міській раді. Зокрема, у тексті звернення депутати закликають народних обранців не йти на будь-які угоди з діючою владою, адже вона більше не викликає довіри у громадян.

Також депутати Луцькради звернулися до силових структур Волині припинити політичні репресії.

Також народні обранці запропонували створити у Луцьку КП " Волинська самооборона", щоб попередити масовий безлад, злочини і мародерство. Вони запропонували перейменувати КП "Фольклорія - творчий центр" у КП "Волинська самооборона". Директором призначили депутата облради Ігоря Гузя.

Крім того, лучани створили ініціативну групу, яка увійде до складу громадського формування з охорони громадського порядку, - "Самооборона Волині". Це формування обіцяє охороняти порядок у місті, аби не було мародерств та злочинів. Адже міліція Волині - здалася.

Виконком луцькради має затвердити статут підприємства та зареєструвати громадське формування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Іван Показати IP 19 Лютого 2014 15:17
Ссилка в контакті на сина Башкаленка http://vk.com/aleksandr_bashkalenko
Луцьк до Іван Показати IP 19 Лютого 2014 15:42
Ти впевнений, що це його син???
що там до Луцьк Показати IP 19 Лютого 2014 16:06
було вже закрив сторінку...як живе ?тоже видающійся подприємець?наш Дональд трамп?
лучанка до Іван Показати IP 19 Лютого 2014 15:44
і що далі???
))) до Іван Показати IP 19 Лютого 2014 15:45
ну ти ує...ан.
Татьяна до Іван Показати IP 19 Лютого 2014 23:36
У Башкаленка дочь....
DED Показати IP 19 Лютого 2014 15:19
Шо ще Гузьониш не захопив???
44545 Показати IP 19 Лютого 2014 15:33
Бідненький, зголодався без роботи. Готуйтесь до погромів неугодних Гузьові
странні люди Показати IP 19 Лютого 2014 15:35
самі вранці розгромили ода, міліцію. тепер їх будуть боронити від масових безладів, злочинів і мародерства? :-(((((((
Не байдужа Показати IP 19 Лютого 2014 15:38
Занйшли роботу може заспокоїться
Петя до Не байдужа Показати IP 19 Лютого 2014 15:58
чого вони примахались до міської ради-нехай крутішки з обласною розберуться
Таня Показати IP 19 Лютого 2014 15:40
Політичні репресії? Хаос і анархія! Цих агресивних людей ніхто не репресує і вони відчули смак свободи, смак безнаказності за злочини проти людей. Як мені соромно за мою країну. В той час, як десь там вмирають люди за ідеї, автори тих самих ідей від'їдають морди домашніми голубцями і робляться директорами. Як ви не розумієте цієї схеми? печалька
Іра Показати IP 19 Лютого 2014 15:42
Виходить всі ці безлади у Луцьку для того, щоб Гузя влаштувати на роботу. Це стадо агресивних молодиків ніякого відношення до активістів не мають. Злочинці, яких треба посадити до вязниці
троль до Іра Показати IP 19 Лютого 2014 15:46
іра да все в цій країні через гузя та Тимошенко...а так би все було зашибісь...і корови дорїлись і ми..великими надоями
Іра до троль до троль Показати IP 19 Лютого 2014 15:51
Я цього не писала. Те що Гузь непорядна людина, навряд, чи когось здивує у Луцьку
сонечко до Іра до троль Показати IP 19 Лютого 2014 16:51
Повністю згідна з вами!І хотіла би додати,що у людини щось з психикою негоразд,раз йому приносить задоволення принижувати людей.
тролю до троль Показати IP 19 Лютого 2014 16:13
ви певно не читаєте новин, корови не дояться через януковича
Співчуватор Показати IP 19 Лютого 2014 16:02
Не заздрю підлеглим Гузя, начальник-істеричка повний аут
))) до Співчуватор Показати IP 19 Лютого 2014 16:10
он сроду не работал и теперь не будет. не переживайте.
DED Показати IP 19 Лютого 2014 16:04
Ні, зараз Гузьониш наведе порядок у місті! Усіх наркоманів, карманників та інші відброси суспільства переловить!!! Вперед, суко!!!
свободівець Показати IP 19 Лютого 2014 16:05
Оце буде "Поліське літо з фольклором" у виконанні Гузя. Тільки ж до чого тут Фольклорія. Фольклор - це народна мудрість дослівно. А тут дурість чистої води. Я так на Майдан не вихожу, щоб не зустрітися з Гузем. Віра в майбутнє пропадає.
``` Показати IP 19 Лютого 2014 16:11
гусь-лєблядь`крикун дорізаний `нелюд
хітмен Показати IP 19 Лютого 2014 16:12
Не Башкаленка треба кувати наручниками а Гузьо .. воно тут народ бучить а сам сцить в Київ виїхати і показати шо він патріот, звичайно сидіти в теплі добре а там, на майдані куди він людей підбурює їхати сам нєбось ніколи не поїде... він нас вже раз киданув у 2004 втік разом зі всіма грішми ж**пу спасав зі своїми побратимами
999 Показати IP 19 Лютого 2014 16:13
Необхідно захватити ОБЩАК ПР - "ЗАХІДІНКОМБАНК" (м. Луцьк,пр.Перемоги, 15), який обікрав 15 тис. вкладників на 340 млн.гр. Цей ОБЩАК фінансує "тітушек". Голову правління цього ОБЩАКА - Галину СКИБУ - на Майдан в кайдани !!!
Луцьк Показати IP 19 Лютого 2014 16:13
А чого йому досі по рилу не настукали??!!!
лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 16:23
Гузь - це кончене БИДЛО!!! ТУПЕ!!! А сини Башкаленка -розумні молоді люди!!! І багатьом студентам дуже далеко до них!!!
Співчуватор Показати IP 19 Лютого 2014 16:32
Який толк що Башкаленко напише заяву? Чи інші підуть у відставку? Простияння в Києві рішається, а не в Луцьку, хай ці Гузята а правий секас захватить хоч всі будинки толку від цього нема. Головне в Києві. А ці придурки тут тратять час і сили. Слабо поїхати в Києві і получити кулю в лоб чи остатись без ока, то вони тут тисячі зловили Башкаленка і типу герої. отстої ви тупорилі
володимир Показати IP 19 Лютого 2014 16:49
напевно гудьониш і його компанія хочуть відчитатися перед своїми шефами про революцію в Луцьку. кінець місяця треба зарплату отримувати. БИДЛОТТЯ.
22 Показати IP 19 Лютого 2014 16:56
Гузю спочатку потрібно свою голову підлікувати, а то щось там мізків зовсім не видно... Тупе, безграмотне створіння...Сором. Хоч би вже не позорився.
Українець до 22 Показати IP 19 Лютого 2014 17:20
така хвороба не лікується
Лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 18:10
Накінець то у Гузя буде ПЕРШЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ! Може і Трудову книжку отримає? Або ні, він буде неофіційно працювати "по чорному" щоб податки не платити цій "довбаній державІ і її панді"! Нице створіння і боягуз - лише при 1000 роззяв, що дивились на все це бидло-шоу, ставив людину, що йому у батьки годиться, на коліна. За що?! От така наша "нова демократина народна влада"! Радійте волиняни ! Ви стали вже щасливими........?
вм до коментарів Показати IP 19 Лютого 2014 19:49
Шанорвні молоді люди, які коментують події, скажіть, ви в школі навчались, граматику вчили, хоча тут справа не в граматиці, а в вашій мові. На якій мові ви розмовляєте, я коли читаю ваші коментарі, то стає соромно, що ці люди, щось хочуть змінити в нашій країні. Для того, щоб зробити якісь зміни потрібно бути грамотними, освідченими. Вам вже нічого не допоможе, в вас не мова, а якийсь суржик, навіть не так, в вас своя незрозуміла мова. Дуже неприємно читати ваші коментарі, вчіться, вдосконалюйте себе, якщо хочете якихось змін.
Скільки коштує ГУЗЬ? Показати IP 19 Лютого 2014 21:59
А чому не пікетувалась Луцька міська рада?!?! Якщо п.Войтовича, як представника місцевого самоврядування заставили написати заяву на звільнення, то чому цього не вимагали зробити у мера Романюка??? Він що кращий за інших?? Чому не відбуваються мітинги щодо незаконно зведеного торгового центру "Буратіно" (одним з власників якого є син мера та представник євромайдану п.Козюра) та щодо перекриття вулиць в Старому місці, де відбувається будівництво п.Голевої??? А все через те що Ігорю Гузю дали посаду директора КП Волинська самооборона". Цікаво за яку заробітну плату він продався???
Семен Показати IP 21 Лютого 2014 12:57
Гузь - моральний виродок, який на корові загиблих отримаує посади...
Гузь хворий Показати IP 21 Лютого 2014 12:57
Вінн тупий бичара який хоче влади
До скільки коштує Гу Показати IP 21 Лютого 2014 14:24
Ти діячу крупний, хоч не лопни від звірства свого. Якраз Романюк один із перших по людськи відреагував на усі події і повів себе як достойний мер свого міста, який обраний його мешканцями! А ти боягузе нещасний дуже вже хочеш десь пристосуватись в теплому кубельці, то рота свого відкриваєш. Наш мер найкращий, а ти сиди і не висовуйся нікчемо. Шуруй на майдан в Київ, а не тут рота свого не по дєлу відкриваєш!!