USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Як міліція опинилася на боці народу. РЕПОРТАЖ

19 Лютого 2014 13:58
Переговори генерал-майора Олександра Терещука з депутатом Луцької міської ради та очільником «Правого Сектору» у Волиснькій області Павлом Данильчуком закінчились тим, що правоохоронці здалися.

Так, серед вимог активіста – здати правоохоронцям зброю та покинути приміщення обласного управління УМВС. Після тривалих дискусій Олександр Терещук погодився на умови пікетувальників, але, своєю чергою, вимагав не чіпати правоохоронців, які йтимуть "коридором ганьби". Він наголосив, що напоготові стоять люди із зарядженими автоматами.
До слова, один із правоохоронців наставляв на мітингувальників, які увійшли в двір УМВС, автомат Калашникова. Правоохоронці намагалися сісти у спецтранспорт зі щитами та дубинками, утім після експресивних перемовин і погроз не випустити авто, їх змусили скласти щити.

Опісля мітингувальники створили «ганебний коридор», через який і виходили правоохоронці.

Таким чином, головний міліціонер області пообіцяв активістам, що волинський спецпідрозділ «Беркут» не поїде в Київ, а буде дислокуватися на вулиці Загородній, тож кровопролиття не буде.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 14:11
Якась кучка захвачує місто ...А хто їх просив ? Багато волинян взагалі проти отих Яценюків і т.д. А на Волині пхають Козюру ( думаю Буратіно всі памятають ), Шибу ( політичного трупа) ...Люди мені вас шкода ...Відчуття стадності вам все-таки присутнє...от вами й грається опозиція. Не нищіть місто ...збережіть для дітей ...
111 до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 15:56
Не треба за багато розписуватися.
Микола до 111 Показати IP 19 Лютого 2014 16:19
Ха ХА ХА. Боти ви так боїтеся, дуже сподіваюся, що є документальні сліди співпраці бандитів з вами.
вісяк до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 16:10
защітан.та чи оплатять.глянь на картон..ато за даром пальці стреш
нік Показати IP 19 Лютого 2014 14:16
лучанин ми з тобою згідні. не хочемо кличка тягнибока і яценюка і особливо козюру и шибу вони вже себе показали буратіно незаконно самі постоїли а тепер доказують що влада погана. яця влада вам дала строїти незаконно і ви не слухати плач людей а робили на пролом. і тепер напролом нищите . за таке треба відповідати а не розказувати який я пушистий в се зроблю для лучан лучани вже побачили хто є хто. Шило на мило міняти не будемо
Ант до нік Показати IP 19 Лютого 2014 15:20
Нам потрібна нова влада з вільного українського народу
ОЛЕГ до нік Показати IP 19 Лютого 2014 15:29
правильно
f Показати IP 19 Лютого 2014 14:20
тролям слова не давали.
я Показати IP 19 Лютого 2014 14:22
хотів би знати, а хто достойний???
Адский Дровосек Показати IP 19 Лютого 2014 14:25
Классная телочка с дубиной на последнем фото.
гість до Адский Дровосек Показати IP 19 Лютого 2014 20:39
Гопнічка безмозгла!сємєчкі хай плює!
теж я до гість Показати IP 19 Лютого 2014 20:44
Нехай себе по голові тією палкою-може мізки на місце стануть! Воно ж таке далеке від того що відбувається,раз посміхаючись з дубиною по вулиці ходить!дурепа без міщків
Лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 14:34
Виродки безмозглі! Яка мати вас породила без розуму, совісті і людяності!! Бог все бачить - чужа біда не приносить щастя, чужа кров не проливаеться без відплати!!
Офіцер Показати IP 19 Лютого 2014 14:35
Війну починають політики, ф закінчують її військові. Політики втратили контроль над владою, потрібно вводити надзвичайний стан. Чекати до останнього - не застосовувати зброю. Але контроль мабть взяти в руки військові.
полковник до Офіцер Показати IP 19 Лютого 2014 14:53
Дурак ти, лейтенант. Війни оголошують державам, а не власному народу. Все інше це путч. Якщо ти готовий до громадянської війни, то згадай білих офіцерів, які захищали царя батюшку. Поспіши на останній корабель з Одеси, бо скоро порт закриють. А ще подумай, що ти вмієш і що робитимеш у чужій країні. Хіба а Рашу тайгу рубати. Тут роботи вистчить. Тайга починається за 200 км до Москви.
Офіцер полковнику до полковник Показати IP 19 Лютого 2014 15:43
По-перше "полковник" я не летенант, не буду називати військове звання , а офіцер ЗС України, який навчався на оперативно-штабному факультеті Академії оборони України, а по-друге, я не збираюсь захищати ніякого "царя-батюшку", я приймав присягу на вірність народу України, захищати цілістність та суверенітет України і я на боці українського народу, а також мирного врегулювання конфлікту. Тим більше я українець, народився на Україні і на ній я залишусь.
S.S. до Офіцер Показати IP 19 Лютого 2014 15:09
Офицер, ти ідіот? Які у нас військові? Такі самі, як відморожений "Беркут"?
генерал до Офіцер Показати IP 19 Лютого 2014 15:14
і кого ті військові повинні захищати?
Лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 14:42
терещук про честь заговорив, прихвостень та блазень. з готелю україна було добре видно що у деяких міліціянтів штанці змокріли. захисники народу, мерзотники і паскуди.
руслан до Лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 15:33
тобі треба було не від україни дивитись а ближче підійти може по голові бруківкою хтось давби ! тоді мозгі на місце всталиб !
Анонім до Лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 21:24
мова переляканої людини
лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 14:51
то чомуж ти з готелю дивився на штанці а не був там на площі?:
руслан Показати IP 19 Лютого 2014 14:52
люди я вас просто не розумію ! ви нищите місто , та свої життя ! чи ви думаєте що ви довго будете утримувати захоплені будівлі , якщо за вашої милості в країні введутьт надзвичайний стан то це все буде розблоковано в лічені години і при цьому всьому вже ніхто не буде дивитсь на кількість жертв і.т.д ! недоводбте Україну до краху !
Русланові до руслан Показати IP 19 Лютого 2014 16:21
Підтримую. ДІти (студенти і неповнолітні гопстопніки) та пенсіонери не мають більше чим зайнятися, як у війну пограти. Потрібно щоб дійсно мирний народ луцька пішов на відпору такому бардаку, який зараз у луцьку.
лучанин Петро Показати IP 19 Лютого 2014 15:06
Влада між собою воює нашими з вами руками!!!! Наші Волинські бійці Беркуту там на майдані,хлопці там мордуються чого пан Терещук їх не відкличе??? Їхня кров на його руках.....Чого гинуть майданівці за що? За кого за тих уродів які чужими руками хочуть владу захопити????Вони ж для себе стараються а не для вас з нами....
невкладається в глуз Показати IP 19 Лютого 2014 15:27
нищать місто,б"ють людей,захоплюють зброю,Це крокі до війни,невже той хто це робить не розуміє,що якщо буде наказ до міліціі застосувати зброю,батькі не побачать багатьох з ціх бойовиків молодих.Це вже будуть не іграшкі,трун буде безлічь,це треба негайно зупиняти,куля не буде розбиратися,хто до якоі партіі належить,зрозумійте смерть багатьох-це вже статистика,не можна до цього доводити.
вова Показати IP 19 Лютого 2014 15:30
вы пид***сы если вы думаете что захватили УВД и ГМ и это делает вас героями то вы ошибаетесь
Офіцер Показати IP 19 Лютого 2014 15:46
По-перше "полковник", я не летенант, не буду називати військове звання , а офіцер ЗС України, який навчався на оперативно-штабному факультеті Академії оборони України, а по-друге, я не збираюсь захищати ніякого "царя-батюшку", я приймав присягу на вірність народу України, захищати цілістність та суверенітет України і я на боці українського народу, а також мирного врегулювання конфлікту. Тим більше я українець, народився на Україні і на ній я залишусь.
ВМ Показати IP 19 Лютого 2014 16:04
а що думає про ці події наш мер Микола Ярославович..?????? де він?????
Луцький Показати IP 19 Лютого 2014 16:07
так з ними!молодцi хлоп"ята!кожного разу коли приходив на протести в Луцьку все бiльше зневажав наших волинян.тупе стадо терпiл.Слава нацiоналiстам якi тримають оборону та дають опiр оцим всiм бандюкам.миром ми нiчого не добемся.Слава Українi!
луцька до Луцький Показати IP 19 Лютого 2014 20:37
Варвар поліський!
Сам Показати IP 19 Лютого 2014 16:14
Душа радується за лучан, коли бачиш скільки не байдужих людей вийшло на вулицю (замітьте троллі не загроші), а проти цієї бандитської влади, за своє майбутнє! Слава нам волиняни! Слава Україні!
Володя Показати IP 19 Лютого 2014 16:27
Гузь с*ка л*шара. Я йому руки поламаю с**і, підловлю на майдані. А всі хто в європу- на*уй, полішва йо*.
гість Показати IP 19 Лютого 2014 19:33
Стадо базарників,безробітних лодарів та гопників! Йдіть вчитися,працюйте,підвищуйте свій айкю і буде вам щастя! Всі цивілізовані розумні люди працюють і заробляють гроші,а ви ім заздрите, полішуки недалекі!!!
іра Показати IP 19 Лютого 2014 19:38
Дорвалися!!! А ще в Європу хочуть!там нас бояться як чортів вже!якщо ми один обного вбиваємо,то що ж буде там???не сподобається чийсь карцлер і на кіл його???!!! Поважайте один одного
Я Показати IP 19 Лютого 2014 20:04
Люди! Чого ж ви не хочете подумати про те, що майно, яке знищили при "захопленні" адмінспоруд куплять знову за ваші гроші. По моєму, це вже занадто...Не потрібно опускатися до варварів
теж я до Я Показати IP 19 Лютого 2014 20:30
Бо вони неосвідчене стадо,яке навіть думати не вміє,не кажу вже про те,що не вміє гроші заробляти!
просто Показати IP 19 Лютого 2014 20:48
ну захопили міліцію молодці от цікаво хто тепер на вбивство виїде як на 102 подзвонити чи може ці активісти з правого сектору допоможуть так звичайно вони скажуть ми будемо патрулювати місто а за містом хто допоможе до бабки виїде до якої хулігани навідались
Олександр Показати IP 19 Лютого 2014 21:26
Правий сектор - це українська "ГАНЬБА", вони не повинні нищити майно та нести розруху. Голові цього сектору необхідно піти в прокуратуру і визнати всі свої неправомірні дії. Тенопіль, Івано-Франківськ, Львів, Рівне та Луцьк міста котрі підтримують рішення майдану, ане "Правого сектору". Хочу зазначити найголовніше що під час сьогоднішнього штурму справжні волиняни просто стояли і висловлювали лише свою думку, а ті хто першими розпочали без усяких переговорів нищити вікна, стіни, проводити підпали та інш., не є українцями, їх взагалі важко назвати людьми. Крім того на території Волині з початку листопада 2013 року по 19.02.2014 непроливалась ні одна кров, чомуж той "Правий сектор" пролив її сьогодні. Можливо це вони є ті такзвані "ТІТУШКИ". ГАНЬБА!!!!! Данильчук П.П. Вам, ще прийдеться відповісти за свої вчинки!
центр Показати IP 19 Лютого 2014 22:46
Для початку, ніж робити висновки хто є хто, зверніть на форму правого сектора. На рукавах нашиті німецькі прапора. Задумайтесь лучани!!!!
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 23:03
невже не можна спокійно.ДО ЧОГО ТУТ МАЙНО яке нищать .замість того щоб потім місцева рада виділяла на потреби садочків.шкіл....і так далі воно все піде на ремонт.і що з того зміниться.кому буде краще???????
Сергій Показати IP 17 Серпня 2015 20:59
Прикольно зара читати коменти від владних ригівських ботів, які дуже переживають за понівечене мусорське майно