Позиція луцьких бютівців - камери обдарованим школярам
Як повідомили «Волинським новинам» 2 червня у прес-службі Луцької міської організації ВО «Батьківщина», чотири кращі учні луцької школи №3 нагороджені цифровими відеокамерами.
Як ідеться у повідомленні прес-служби, благодійну акцію провів член партбюро міської організації ВО «Батьківщина» Роман Бондарук. Чотири кращі учні школи, які перемагали на міських, обласних та всеукраїнських олімпіадах, і кращий вчитель були нагородженні цінними подарунками.
Зокрема відеокамери отримали випускники школи, котрі стали першими у своїх номінаціях:
«Мистецька обдарованість» –Олександр Зелений;
«Лідерська обдарованість» – Роман Савчук;
«Спортивна обдарованість» – Ілона Сікачевська;
«Інтелектуальна обдарованість» – Ольга Коваль.
Окрім того, кращий вчитель школи Тамара Мельник нагороджена грошовою премією.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині помер лікар-епідеміолог Василь Мельник
Сьогодні 18:51
Сьогодні 18:51
Скандал з екскомандиром 155 ОМБР: поліція розкрила деталі вбивства братів у Калинівці
Сьогодні 18:33
Сьогодні 18:33
У Луцьку через праску загорівся будинок
Сьогодні 17:53
Сьогодні 17:53
Помер захисник з Любешівської громади Василь Оласюк
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
ЄС готує найбільшу з 2022 року реформу захисту українців
Сьогодні 16:13
Сьогодні 16:13

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.