USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Правий сектор Волині запрошує на відкриті збори. АНОНС

29 Березня 2014 14:35
«Правий сектор» запрошує лучан на відкриті збори, які відбудеться у неділю, 30 березня.

Провести публічний відкритий діалог між громадськістю і керівництвом «Правого сектору» Волині – це є основна мета зборів, - повідомляють організатори.

«Правий сектор» переконаний, що громадяни повинні знати, що відбувається насправді.

Також завданням зборів буде пояснити людям – хто такі «Правий сектор» і чого ми хочемо.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
дідо Показати IP 29 Березня 2014 14:38
Будуть саморозпускатися.
Вася до дідо Показати IP 30 Березня 2014 10:52
Будуть просити гроші на памперси, прийшов їх кінець ще щось брикаються хочуть очиститись, тіпа це не ми ходили по місту із зброєю і лякали людей це якісь заіжджі!!!
мрія Показати IP 29 Березня 2014 14:54
коментар було видалено
Вова до мрія Показати IP 30 Березня 2014 10:55
Так а де прокурор хай перевірить скільки орендної плати заплатив правий сектор за оренду Просвіти ??? Хто платить комунальні платежі і зарплату техпрацівникам??? І пора вже давати оцінку директору цього закладу, який не реагує на це використання комунального майна???
люстратор Показати IP 29 Березня 2014 15:30
Правий сектор у Володимирі-Волинському створений застойним мером Саганюком з друзів його оточення і бандюків.Основна його мета -запобігти усуненню "старого" від влади і залякування опозиційних до мера політиків.Тобто те що у Володимирі-це фікція.Навіть офіс для цього "сектора" робить будівельна організація під контролем мера. За що полягла небесна сотня?Данильчук Ти володієш ситуацією, чи слухаєш Кошельника?
саша до люстратор Показати IP 30 Березня 2014 04:14
Це понятно! І деж та "Свобода" ......? Хоча сам Карпюк - це сцикун а не свободовець. І скоріш за все, за одно з ними!!! Ще Коба трохи щось так наче. Тільки зв"язався з тими двома бабами ....!
виновок. Показати IP 29 Березня 2014 15:33
Під "правим сектором" орудують різні бандюгани перекуплені владою.Не за те ми боролись? Може хтось хоче нового Майдана??? Данильчук , Тимощук розберіться з Володимирським " сектором"!.
Висновку до виновок. Показати IP 30 Березня 2014 10:59
Данильчук і тимощук уже в лісі землянку риють думають що беркут їх там не знайде!!! Тікайте сц***кота і шукайте вазелін!!!
дідо Показати IP 29 Березня 2014 15:41
ПС може розслабитися. Бютівська секта собі забирає заслуги Майдана.
ростислав Показати IP 29 Березня 2014 15:49
У Володимирі " правий сектор" нині "оберігає" кафе " Лакомка" , яке через дорогу від їхнього офісу, який їм надав багатолітній мер Саганюк.Кому потрібний "сектор" сформований з бандюків мерового синочка ? і спортсменів з клубу " любарт".Обласні очільники ви на що дивитесь, чи вони вже і вас прикупили????????????????????????????????
ого до ростислав Показати IP 29 Березня 2014 15:50
Тут є над чим подумати. Володимир . вставай !
Лучанин Показати IP 29 Березня 2014 15:51
Не хочеться ображати людей, але усі враження від "правого сектору" в Києві і Луцьку такі, що це бандитське формування, яке ігнорує не лише закони, а й людську мораль
Анонім Показати IP 29 Березня 2014 16:27
Взагалі, чому на' Просвіті' навіть вивіску закрили? Це власність громади, а не зрозуміло кого.Об'явили голуби себе політичною партією. презентуйте свою програму,здайте зброю . За які заслуги прихватизували прапор УПА.Таку честь треба заслужити справами. В парламентській демократичній країні владу здобувають через вибори .Не розумію .на що дивиться міська влада..Що за привілеї невідомо кому?
ЛІВИЙ СЕКТОР Показати IP 29 Березня 2014 17:42
коментар було видалено
простий сектор Показати IP 29 Березня 2014 18:52
Ви завтра всі прийдіть на збори і скажіть їм це відкрито. А то прийти кишка тонка, а сидіти і всіляке писати герої.
111 до простий сектор Показати IP 29 Березня 2014 19:42
коментар було видалено
Голос до простий сектор Показати IP 29 Березня 2014 21:58
На Театральній площі на сцену майдану пускали і то не всіх. Тільки за сценарієм! Хай дадуть виступити тим хто був у самообороні Майдану в Києві. Хай вони скажуть! На своїх сторінках Правий сектор толком нічого не може сказати про загиблих і поранених в своїх рядах, Одне пояснення, що вони тупо себе не підставляли, бо навчені і організовані, Ото вже правда, що гинуть романтики, а користуються результатами революцій циніки! Ось коментар із Цензор. Нет. Пишет Леди Ди (diana_ledi) 2014-03-28 21:54:00 "На Майдане вряд ли найдётся самооборонец - реальный самооборонец, а не из этих, панаехавших - кто бы относился к Правому Сектору с уважением. Все, кто был в боях - от январских, на Грушевского, до страшных февральских - все знают, как красиво уходил всегда из боя Правый Сектор. Впереди всех. Чётко и быстро. Нет, к началу боя они, конечно, всегда были. Но потом - впереди всех, чётко и быстро. И если чем-то бойцы ПС владеют хорошо - так это умением отступать. На Майдане вряд ли сейчас найдётся самооборонец, который бы не матерился при упоминании Правого Сектора - потому что если кто сейчас и мутит на Майдане, так это именно он, навязший всем в зубах, Правый Сектор." diana-ledi.livejournal.com/1167521.html
222 Показати IP 29 Березня 2014 19:00
УВАГА !!! Інформація для "Правого сектору" - злочинний Донецький ОБЩАК - "ЗАХІДІНКОМБАНК" ( м. Луцьк, пр-кт Перемоги,15 ) фінансував "тітушок" та "беркут", які вбивали людей. Цей ОБЩАК продовжуе фінансування "тітушок", які агітують проти незалежності України. Пора покінчити з цим ЗЛОДІЙСЬКИМ ОБЩАКОМ. Керівник цього ОБЩАКУ - Галина СКИБА. ПОРА ВІДПОВІСТИ ЗА ЗЛОЧИНИ !!!
Вкладник до 222 Показати IP 29 Березня 2014 20:49
"ЗАХІДІНКОМБАНК" не повертає людям депозити. Вже п'ятий рік.
111 Показати IP 29 Березня 2014 19:40
коментар було видалено
моряк Показати IP 29 Березня 2014 20:41
ПС завтра запрошує на відкриті двері свого туалету буде цукерки роздавати безкоштовно бо Ярош балатується у призиденти
Володимир Показати IP 29 Березня 2014 20:55
Друзф, не треба писати помилок, червоно-чорний прапор немає жодного відношення до УПА. Це партійний прапор бандерівської ОУН(р), яка в 1940 році себе визнала нацистською. "Правий сектор" прийняв естафету цих галицьких нацистів, якими Путін лякає не лише Росію, а й весь світ.
Сolonel до Володимир Показати IP 29 Березня 2014 22:52
червоно-чорний прапор вживався в УПА не стільки як прапор спорідненої організації (ОУН), а ширше, – як прапор українського націоналістичного руху і прапор визвольної революційної боротьби.
Анонім Показати IP 30 Березня 2014 09:12
Пс це озброєне без документів на зброю злочинне угрупування, куди обоз дивиться, Володимир тому підтвердження
Істина Показати IP 30 Березня 2014 09:32
ПС "Права секта" фінансується Москвою і всі це знають, але не всі говорять. Владо - відкрийте людям очі.
Розумниця Показати IP 30 Березня 2014 15:56
А ось ми читали, де також говориться, що усі знають про це, що ПС - породження США і олігарха К. А правда завжди одна, як говорив фараон... Але нам, "біомасі", знати її не дано. Так чому ви так переконано строчите про те, чого підтвердити не можете???