USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Представлення голови Горохівської РДА

3 Квітня 2015 14:41
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик сьогодні, 3 квітня 2015-го, офіційно представив громаді Горохівського краю Любов Матвєєву як голову райдержадміністрації.

Про це повідомили у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Розпочали на скорботній ноті: хвилиною мовчання присутні – працівники тамтешньої райдержадміністрації, депутатський корпус, духовенство, актив району – вшанували тих, хто загинув у зоні проведення АТО. Потому Володимир Гунчик зачитав розпорядження Президента України Петра Порошенка про призначення голови Горохівської райдержадміністрації.

Привітавши Любов Миколаївну із призначенням, голова облдержадміністрації чітко окреслив завдання, над реалізацією котрих і має працювати виконавча влада району.

"Основне ваше завдання – згуртувати навколо себе громаду, депутатський корпус, місцеве самоврядування, представників громадських організацій. Необхідно продовжити бюджетну роботу, реалізацію програми ремонту доріг", – наголосив Володимир Гунчик.

Окрім того, голова облдержадміністрації акцентував на важливості проведення медико-психологічної реабілітації демобілізованих та впровадженні соціальних гарантій для бійців АТО та їхніх родин.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що рідним померлого в бійця АТО Юрія Данилюка не виплатили гроші, оскільки не було чинного голови райдержадміністрації. Громада Горохівщини висловила сподівання, що після офіційного представлення Любов Матвєєва зробить своє перше розпорядження саме з приводу матеріальної підтримки дружини і дітей воїна.

Від імені представницької гілки влади району голова Горохівської районної ради Леонід Андрійчук запевнив громаду та новопризначеного голову, що депутати налаштовані на конструктивну роботу із виконавчої гілкою влади району й зокрема з її керівником. Мовляв, головне – працювати на громаду.

Сама ж Любов Матвєєва у короткій промові запевнила присутніх, що повністю усвідомлює відповідальність, котру передбачає посада. А відтак налаштована працювати над реалізацією завдань державної ваги й у царині задоволення потреб горохівської громади.

Згадали й попереднього голову райдержадміністрації Сергія Годлевського. Щоправда, останній нині – у зоні проведення АТО захищає державу від зазіхань агресора. Відтак Володимир Гунчик підкреслив: варто продовжити реалізовувати позитивні ініціативи попередника.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
суддя Показати IP 3 Квітня 2015 15:00
А боксера(бандита з 90-х) Зайця в Шацьку коли представлятимуть???
З княжого Показати IP 3 Квітня 2015 15:04
І як можна таку харю наїсти?
прискіпливий Показати IP 3 Квітня 2015 15:07
Неповна анкета. Відсутні дані про те, чи не служив прадід в білогвардійській армії, в яких партіях перебував, чи брав участь в опозиціях, чи були вагання, чи не переспала прабабуся з генералом Красновим (він воював на Волині у 1916 році в Брусилівськома прориві), де ці родичі поховані. Прошу доповнити.
А про сімейний стан до прискіпливий Показати IP 3 Квітня 2015 17:42
Вона холостячка?
Дьодік Показати IP 3 Квітня 2015 15:14
Викиньте з анкет оте совкове "володіння іноземними мовами зі словником" - це просто смішно.
Ольга до Дьодік Показати IP 3 Квітня 2015 16:56
Яка кандидатка - таке й резюме. Я от її особисто не знаю - але! Давайте глянемо на резюме детальніше: з 95 по 99 не працювала, і тут в 99-му щастя привалило - з вулиці на посаду заступника директора! Ото підфартило!! Чи то пак - проплатило, чи краще - підмазало? ;)
Бичара до Ольга Показати IP 3 Квітня 2015 17:43
Мо` де по закордонах бідувала...
Доповню дьодіка Показати IP 3 Квітня 2015 15:34
Добавте володіння іноземними мовами з Google-перекладачем
SET Показати IP 3 Квітня 2015 15:53
По морді лиця зразу щось подумав що людина не привітна і хамло. Далі почав читати біографію і побачив місце роботи - відділ державної виконавчої служби. Переконався у своїх домислах остаточно. Можливо у виконавчій службі і є справжні професіонали, виховані і привітні люди, але такі там на довго не затримуються. А тут аж 16 років... Хто був у виконавчій службі (не важливо в якому районі чи місті, підхід до простих людей всерівно ідентичний скрізь), той зі мною погодиться. З таким підходом до кадрів, нічого найближчим часом в цій країні на краще не зміниться... на жаль...
USA до SET Показати IP 3 Квітня 2015 17:44
А Ви поїдьте в Горохів - знайдіть там роботу. Там і у вертухаї на зону підеш, якби вона там була.
Аня Показати IP 3 Квітня 2015 15:54
Оце харя, жах.Кого вибирають, совковы кандидатури.Що нового? Партейка колишнього режиму.Выд корита до корита.Невже не було молодого, креативного павц2ыка. Позор
та ну на Показати IP 3 Квітня 2015 15:56
оце так кадри! молодих спеціалістів не було, які дружать зі спортом і головою ?
Ані Показати IP 3 Квітня 2015 15:59
З пациком будете пацюків стругати. А голова райадміністрації повинен працювати.
Лучанка Показати IP 3 Квітня 2015 16:09
їй 43??? я думала 63
Яся до Лучанка Показати IP 3 Квітня 2015 16:18
То точно! Якщо вже жінка сама собі дати ради не може, щоб пристойний вигляд мати, то куди там за район братися!
Не завидуйте люди до Яся Показати IP 3 Квітня 2015 17:45
Не завидуйте люди!!! На всих должностів не хвата!
Яся до Не завидуйте люди Показати IP 3 Квітня 2015 19:45
Ахах....це ще хто кому позаздрить...У спортзал бігом, у басейн, розумні книжечки читати, на мовні курси - мо', щось і вийде з пані.
Анонім Показати IP 3 Квітня 2015 16:12
Так смішно читає і перекладає по англійські з словником це означає що вона англійський не знає
Патріот Показати IP 3 Квітня 2015 16:39
А я поліглот,читаю і перекладаю з ГУГЛ ХРОМ)))
горохівчанка Показати IP 3 Квітня 2015 16:40
Та вона в Горохові давно всім надоїла чинуша .Фейс вгодований,дивитись бридко.Номер два Жанна попередня,яку гнали палками
Велика *анна Показати IP 3 Квітня 2015 16:58
Хаха - ото району "підфортило"
Горохов Показати IP 3 Квітня 2015 17:11
Горохівчани абажають женьщін: Катерина, Галина, Жанна, а тепер вже і Любов... був ще Юра Горбенко... за хранцуза
реально Показати IP 3 Квітня 2015 17:12
Виродилась еліта, чи то, ба, псевдоеліта, здрібніла. Не дивуйтеся, бо немає з кого вибирати. Ще раз влада поміняється і будуть шанси стати головою ОДА в пустомитівського цигана-бандита, який знає 50 слів і який серед білого дня лупцював голову сільської ради і місцевого вчителя. Все буде як у музичній комедії "Весілля в малинівці": коні пяніє, а люді запряжонніє. Дуже помітно, що при Гунчику до влади на всіх рівнях приходять люди дуже низької регламентації. Сумно.
не сумуй до реально Показати IP 3 Квітня 2015 18:38
займись краще якоюсь справою.І жанку з високою(ні,дуже високою) регламентацією до цього залучи, щоб людям мозг не виносила. А Гунчик сьогодні людям в Горохові сподобався чесно, розумний дядько і з характером.
Валєнтін печена кура Показати IP 3 Квітня 2015 17:15
Євгенівна, ви таки зробили пластику? Ай маладєц! ;) Какой женщина!
Порох Показати IP 3 Квітня 2015 19:04
Прийняття присяги державного службовця - 01.01.1999 року. З яких це пір 1 січня став робочим днем?
хома до Порох Показати IP 3 Квітня 2015 22:23
От в усіх був бодун, а вона присягу приймала.про карєру думала!
111 Показати IP 3 Квітня 2015 21:38
хабарниця,злодюга!
валя Показати IP 3 Квітня 2015 22:19
горбата сволота! це треба стільки накрасти щоб через горб вилізло?
місто Л Показати IP 3 Квітня 2015 23:42
не було ніколи того порядку в Горохові, все вирішується як завжди - зв'язки, знайомства і гроші!!!!! І собі в кишені!!!! Ну мож щось зробить, бо по - ходу вже добре сама "відкормилася"
Добридень Показати IP 4 Квітня 2015 09:54
Люди, що ви злі такі?! людина ХОЧЕ працювати, дайте їй таку можливість. то ж все скоро дуже буде видно, тоді й робіть висновки. я знаю багатьох, кому пропонували, але ж не кожен хоче таку відповідальність. краще сісти в сторонці, вчити як треба робити, насміхатись і чекати що хтось все за тебе зробить. то киньте камінь, хто без гріха. а зовнішність обговорювати це взагалі непристойно. подивіться на себе кожен в зеркало, одні ж Клеопатри і Алени Делони кругом, а Любаша одна не така.
Степан Показати IP 4 Квітня 2015 10:11
Хто обговорює, кого обговорюють- це дрібниці . А коли вчинки обговорюють - це інше ...
анонім Показати IP 4 Квітня 2015 10:38
А як же люстрація працювала заступником не діє
Любов Показати IP 5 Квітня 2015 00:46
ото бабзно, навіть для переферії - це занадто.
Заздрісникам Показати IP 5 Квітня 2015 12:58
Не хвилюйтеся, шановні ! Любов Миколаївна цієї весни і літа мотикою просіче 1 гектар буряків в Василя Васильовича в господарстві і з фігурою і з вагою все буде добре. Спіть спокійно Горохівчани .
трохи знаю до Добрид Показати IP 14 Квітня 2015 09:18
В1д таких посад в1дмовляються т1, хто не вм1э йти на копром1си 1з своэю сов1стю, бо ця посада ( голови рда) передбачаэ, що ти э гвинтиком у машин1 1 робиш те, що скажуть, але при цьому ще й усп1шно в1дмиваэш бюджетн1 грош1, береш в1дкати 1 д1лишся з кер1вництвом.