USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

Про що говорив Янукович під час прес-конференції 11.03. ОНОВЛЕНО. ВІДЕО

11 Березня 2014 11:00
Колишній президент України Віктор Янукович вдруге виступив в Ростові-на-Дону.

Віктор Янукович спростував чутки про свою смерть.
«Тут про мене ходять різні чутки, то я повідомляю, що живий, хоча не можу сказати, що почуваюся добре, бо не можу без тривоги бачити те, що відбувається в Україні», - заявив він.

Також він знову заявив, що він легітимний президент і нікуди не тікав з України. Янукович назвав вибори президента в Україні 25 травня нелегітимними та незаконними.

Колишній президент України Віктор Янукович обіцяє оскаржити рішення уряду США про надання фінансової допомоги Україні.

З його слів, рішення США про надання Україні фінансової допомоги протирічить законодавству США.

«Законодавство США забороняє фінансувати уряди країн, які прийшли до влади внаслідок збройного перевороту, чи якихось інших протизаконних дій», - заявив Янукович.

«Я звернуся до Конгресу США, Сенату та Верховного суду США. Ви не маєте права давати гроші цій країні, ви не маєте права фінансувати бандитів», -сказав колишній президент.

Після зачитування свого звернення екс-президент Віктор Янукович не став відповідати на питання журналістів та покинув зал.

До слова, журналістів, які проходили на прес-конференцію до Януковича, перевіряли, як перед посадкою на літак, - повідомляє «Радіо Свобода».

Нестандартні для звичайної прес-конференції перевірки проходили у російському Ростові-на-Дону десятки журналістів, які прагнули побачити другу після втечі з України публічну появу усунутого президента Віктора Януковича.

Журналісти порівнюють прохід через рамку металодетектора і ретельний огляд особистих речей із перевіркою, яка відбувається під час посадки на літак.

Нагадаємо, вперше після втечі Янукович спілкувався з журналістами в російському Ростові-на-Дону 28 лютого. Тоді він заявив, що продовжує вважати себе легітимним главою держави і назвав нове керівництво України в Києві «фашистськими головорізами».

Насамкінець, екс-президень пригрозив скоро повернутися: "Як тільки буде можливість, рано чи пізно - а скоріше рано, я повернуся до Києва", - заявив він.

Виступ екс-президента - з 30 хвилини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Алекс Показати IP 11 Березня 2014 11:17
Вітя! Спаси нас!!!
Архангел до Алекс Показати IP 11 Березня 2014 11:24
На тому світі спасе)))
)))))))))))))) до Алекс Показати IP 11 Березня 2014 11:42
хіба що пострілом в голову)
читач до Алекс Показати IP 11 Березня 2014 12:41
так так, спаси нас, ЗАСТ*ЕЛИСЯ!!!!
Андрій76 Показати IP 11 Березня 2014 11:25
Що це було?..Виступ клоуна з московського цирку Шапіто?..
ДСР Показати IP 11 Березня 2014 11:25
Д*біл, ти, Вітя, д*біл....... Якшо у виступі не прозвучить слово - БАНДЕРАВЦИ - виступ не вдався. "Ще не вмерла України і слава і воля..."............. н-даааааа
ДСР Показати IP 11 Березня 2014 11:26
«Тут про мене ходять різні чутки, то я повідомляю, що живий, хоча не можу сказати, що почуваюся добре, бо не можу без тривоги бачити те, що відбувається в Україні», - заявив він. Також він знову заявив, що він легітимний президент і нікуди не тікав з України. )))))))
Тролінг до ДСР Показати IP 11 Березня 2014 11:44
"Також він знову заявив, що він легітимний президент і нікуди не тікав з України." - сказал овощ из Ростова на Дону
Йовік Показати IP 11 Березня 2014 11:26
Вітька навіть його друг Путлер вважає за г...но
Анонім Показати IP 11 Березня 2014 11:30
Янукович ви святий.З Вас будуть писати ікони.Ви ввійдете в історію героєм.Віктор я вами захоплена.
Тролінг до Анонім Показати IP 11 Березня 2014 11:39
Он не святой, он дол** б.
)))))))))))) до Анонім Показати IP 11 Березня 2014 11:40
Ви пишете з божевільні?))))))))))
Нелюстрована до )))))))))))) Показати IP 11 Березня 2014 11:47
Ні з ОДА.
Люстра Стара до Нелюстрована Показати IP 11 Березня 2014 19:42
Дівчино ОДА - це там де Клімчук працював, а там де Клімчук жив (при всій до нього повазі) то Ліпіни
Лучанин до Анонім Показати IP 11 Березня 2014 11:44
Дівчинко ви хворенька))))
Анонім до Анонім Показати IP 12 Березня 2014 13:25
Це був такий сарказм?
Тролінг Показати IP 11 Березня 2014 11:37
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 11 Березня 2014 11:38
Гаранте будь ти про***ий.
Мокрий Башкаленко Показати IP 11 Березня 2014 11:52
Вам Віктор Федорович повезло.Вас хоч необпісяли)))
Ося Показати IP 11 Березня 2014 11:58
Вітя - наша єдина і остання надія!!!
Йося до Ося Показати IP 11 Березня 2014 12:00
Де?В психдиспансері?
Практик Показати IP 11 Березня 2014 12:01
Янукович один з найтупіших президентіа в світі мабуть що.
інеса Владиславівна Показати IP 11 Березня 2014 12:11
так змарнів шкода мені його як людину за гріхи його Бог покарає. А не можна так з людьми . і правда зараз таке робиться в державі
Мила Показати IP 11 Березня 2014 12:15
Вітя згинь, краще раніше ніж пізніше....
ніночка Показати IP 11 Березня 2014 12:46
мені його теж жалко як людину а який президент в Україні не буде так жити як янукович?
УГУ Показати IP 11 Березня 2014 12:50
москалі кажуть так:"Пі**ц подкрадаєтся мєдлєнно,но увєрєнно".(отображается как удаленный)
мля мля Показати IP 11 Березня 2014 13:52
трупік попукав пукінскім темником.
Андрій Показати IP 11 Березня 2014 15:56
В Київ-то він повернеться, але не на Банкову,а у Лук*янку або ж на Байкове
Л. Показати IP 11 Березня 2014 19:23
Це ж із байки І Крилова "Моська лает на Слона" або ж як шакали намагалися хоч пхнути колись могутнього Лева. Що, моськи, здаєтеся собі героями.?! Та ви ж справжнісінькі " моськи " і "шакали" Відразу скажу, що я проста людина, бо зараз же напридумуєте такого... І зовсім я не захищаю Януковича,, але стає бридко на душі, коли читаєш, як дрібненькі істоти намагаються возвеличити себе на фоні, на їхню думку, вже слабкої людини. А ви чим відрізняєтеся від нього, коли ,як шакали ,розгребли палац Пшонки і частково маєток Януковича? Ви справжнісінькі мародери! Злодій украв у злодія! І мені, простій людині, все більше й більше не віриться в те, що Янукович дав наказ стріляти в людей. І все більш правдивим, а, отже, і більш жахливим, є припущення, що саме сьогоднішня київська влада стріляля по революцонерах і по беркутівцях одночасно, щоб швидше захопити владу.
БОГДАН Показати IP 12 Березня 2014 10:33
Якби Україна почула цей виступ з уст президента Януковича не вчора,а бодай на місяць-два раніше,то це був би по справжньому мужній крок...Хоча і зараз Західній еліті ,як і київській хунті, вкрай неприємно слухати звинувачення нинішньої влади у ,фашизмі,нацизмі,бандитизмі,нелигітимності.Особисто я не вірю у політичне майбутнє Януковича,хоча він,безумовно, ще останнього слова не сказав..Хотів би я побачити рейтинги фюрерів Турчинова-Яценюка через місяць-два після початку здіснення так званої =шокової=терапії=,коли заморозять та зменшать пенсії,зарплати та соціальні виплати,ліквідують ряд пільг.Слід розуміти ,що .світова закуліса намагається перетворити Україну в антиросійську слов"янську державу,При цьому головну ставку роблять на русофобську українську,в основному із Галичини, інтелігенцію. Думаю ,Дм.Ярош пам"ятає, що не лише сепаратисти є ворогами України,що не вони ,по великому рахунку, визискують Україну. Є укр. олігархи, соціальна та національну групу, яка володіє 70% влади на національних багатств в державі і яка реально панує в Україні.
Анонім Показати IP 12 Березня 2014 13:29
По-моєму логічно, що він зараз виліз. Адже, Путіна на останній прес-конференції прямим текстом запитали чи Янукович ще живий. От і вивели продемострувати.