USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Завтра Янукович зробить нову заяву

10 Березня 2014 11:53
Віктор Янукович у вівторок в середині дня виступить із заявою.

Про це російському "Інтерфаксу" повідомило джерело в його оточенні, - пише Українська правда.

"Виступ відбудеться в Ростові-на-Дону, точний час і місце буде повідомлено додатково", - сказало джерело.

Як відомо, 28 лютого Янукович провів у Ростові-на-Дону прес-конференцію.

Він відсторонений від посади президента Верховною Радою 22 лютого і оголошений в міжнародний розшук, але до цих пір вважає себе президентом України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Вас Показати IP 10 Березня 2014 12:28
В нього агонія
777 Показати IP 10 Березня 2014 12:42
Вітя! Приїдь і спаси нас!!!
НЕЛУЧАНИН до 777 Показати IP 10 Березня 2014 16:18
кидай курити ту шмаль. он у ОНОНІМА вже жахливі галюніки
111 Показати IP 10 Березня 2014 12:55
Йому потрібно пройти психіатричну експертизу, а то щось його поведінка насторожує... Та й друга Путіна нехай прихватить, бо, мабуть , разом щось підхватили - землі під собою не бачать
Анонім Показати IP 10 Березня 2014 14:00
100% Вітя спаси бо просто жах
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 10 Березня 2014 16:17
ти із 777 ту саму шмаль куриш ? по тобі павуки ще не бігають ?
НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Березня 2014 16:19
і що вітюха зригне ? поведе кремлядські танки на Київ ?
112 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Березня 2014 17:08
Нелучанин ти вже набрид.йди на свою батьківщину на х....
my_gift Показати IP 10 Березня 2014 18:30
"Він відсторонений від посади президента Верховною Радою 22 лютого і оголошений в міжнародний розшук, але до цих пір вважає себе президентом України." Що тут ще додаси? В палату до Наполеона та Гітлера.
Rh(+) Показати IP 10 Березня 2014 20:48
Вітя воскрес?
А Показати IP 10 Березня 2014 22:11
Скоро баття приїде на танках в Київ, порядок наведе. правий сектор готуйся по твою душу приїде.
Волинянин Показати IP 11 Березня 2014 00:28
Велич Правди з МАЙДАНУ 10.03.2014, ЩО РОБИТИ ЗАРАЗ: http://www.youtube.com/watch?v=KMaQvSrDpkI&list=UU7IkW1jdMEZNIILyf0DncAw