USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Президент Зеленський їде на Волинь, – ЗМІ

19 Жовтня 2020 12:03
Президент України Володимир Зеленський має намір відвідати Волинську область цього тижня.

Про це ВолиньPost повідомили декілька власних джерел.

Ймовірна дата приїзду Володимира Зеленського на Волинь – четвер, 22 жовтня.

За попередньою інформацією, президент відвідає село Вербка Ковельського району, де цьогоріч запрацювала оновлена школа. Окрім того, у переліку запланованих локацій – птахофабрика у Володимирі-Волинському, ділянка дороги Луцьк –Устилуг, а також Звірівське лісомисливське господарство.

У Волинській облдержадміністрації інформацію про візит гаранта поки не підтвердили, але і не спростували.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
111 Показати IP 19 Жовтня 2020 12:22
Знову катаклізми якісь на Волині будуть.
Просто до 111 Показати IP 19 Жовтня 2020 12:40
Тож вибори на носі...
222 до 111 Показати IP 19 Жовтня 2020 14:42
Ага! Температура повітря до 20 градусів підскоче :)))
Петро до 222 Показати IP 19 Жовтня 2020 23:50
І опалення вже включили... КатаКлізьма грошам..
виборець Показати IP 19 Жовтня 2020 12:46
ціль поїздки????? прос*** гроші платників податків???
Булькп до виборець Показати IP 19 Жовтня 2020 15:42
Агітація за " слуг " народу)
Петро до виборець Показати IP 19 Жовтня 2020 23:52
В нього за 1,5 року якась ціль з'явилась?
Нех@й Показати IP 19 Жовтня 2020 13:23
Щаст@ть!
Волиняни Показати IP 19 Жовтня 2020 13:29
Та на шахту № 10 у Нововолинськ завезіть його, або на митницю Волинську, або покажіть як ліс пиляють і на самовільно підключені до електропостачання самовільні пилорами ! А то, блін, курятник будуть Президенту показувати ! Зробили з Президента імператрицю Катерину і возите його по потьомкінських селах !
позапартійний Показати IP 19 Жовтня 2020 14:13
А навіщо показувати Звірівське ЛМГ? Вотчину браконьєрства волинської псевдоеліти? Ще покажіть Воротнівський заповідник, де вони відпочивають в сауні. Дожилися, що немає що й показувати. Покажіть довгобуди, які поросли мохом і берізками на даху, покажіть зруйновані села, де беззубі пенсіонери в місцевих "маркетах" совають на долонях мідяки. Покажіть школи, де взимку дівчатка- підлітки бігають у вбиральню-вигрібну яму за 200 метрів від школи. Досить показухи. Це ж не радянські часи, коли престарілих міністрів водили під руки і показували "сучасні" корівники, які нинішні бандити давно зрівняли з землею.
Микола Показати IP 19 Жовтня 2020 14:35
Добре що не Луцька область.
правдива_Я Показати IP 19 Жовтня 2020 14:44
Що саме цікаве, що любого з дописувачів посади у крісло гаранта і те ж саме було б! Не розуміють, що свита керує "королем", а свита в нас олігархи і без них ти цю систему ніяк не зміниш! Але язик без кісток і інтернет все стерпить... :)
& до правдива_Я Показати IP 19 Жовтня 2020 17:15
І що ж нам тепер хальондри скакати разом з 73%- бо таке щастя приіде на Волинь?
Петро до правдива_Я Показати IP 19 Жовтня 2020 23:57
Його в те крісло хтось силою всажував? Їсти не було що, з голодухи? Казав як обс***ться, то піде.. Видно непогано выходить ***ти, що поки не йде. І "весна пройшла з поспдками"
Порада Показати IP 19 Жовтня 2020 15:21
Нехай презік їде туди, де проблеми треба вирішувати. Школу відкриють без нього!
Клава Показати IP 19 Жовтня 2020 16:13
Їде рекламувати фільм *Земляни *.
Волиняка Показати IP 19 Жовтня 2020 17:13
Мав би Україну на міжнародний рівень виводити, а не по Вербках їздити.
ВолиняцІ до Волиняка Показати IP 19 Жовтня 2020 17:27
Да з такими як ви виведеш тут... :(
Над Стиром Показати IP 19 Жовтня 2020 18:20
писаки моєї рідної Волині: перестаньте вурчати і шмигати носами - зустріньте молодого Президента і підкажіть йому по-людськи, що такого на Волині треба йому зробити, щоб Волинь захорошилась, задзвеніла! А ви слюну розбризкуєте...
Так до Над Стиром Показати IP 19 Жовтня 2020 21:08
Зняти погуляйка в його команду лугандонських, ось що для Волині потрібно.
Петро до Над Стиром Показати IP 19 Жовтня 2020 23:59
Тебе до нього допустять ? Вже кортеж з охороною більше за янука з ПОПою
Арсен до Над Стиром Показати IP 20 Жовтня 2020 00:52
Дивись поради . Перестати брати кредити. Перестати розкрадати гроші на дорогобудуванні.
Andrii до Над Стиром Показати IP 20 Жовтня 2020 01:08
Забрати звідси своїх ставлеників даунбасовських яких він проти волі народу сюди прислав "господарювати". Вони докерувалися що Волинь по зарплатах вже на передостанньому місці в країні, а ще рік тому ми обганяли 9 областей. Нема розвитку і так, а з погуляйками його і не може бути, це марна трата часу, кінець в нього рано чи пізно один -звільнення. Краще б звісно ж рано...
Хома Показати IP 19 Жовтня 2020 18:23
Поїздки Зеленського - це веселі прогулянки в не вельми веселий час. Як у Великобританію, так і по нашій ненці-Україні. Він нічого не вирішує, нічого не привозить, нічого не міняє. Прогулянки за наші з вами гроші. Щоправда, у минулому вояжі на Волинь зняв з роботи обласну шмару, яка одягнулася, як до "масажиста". Поїхала зі своїм хахалем і ніхто її не згадає. Той мільйон, який він прогуляє на цей приїзд, краще роздати важко хворим і жебракам.
скептик Показати IP 19 Жовтня 2020 20:02
ШО??? ОПЯТЬ ????????? якого ще мусора привезе ?
Рома Показати IP 21 Жовтня 2020 21:13
Хай прийде в село Стобихівка внас в селі 50 пелорам і вони почорному ріжуть ліси що зниним робити село Стобихівка Камінь Каширського району Волинська область я сам місцевий житель села Стобихівка