Проблем із виплатою зарплати бюджетникам і пенсіями в Україні не буде?
![](/files/news/2009/02-24/5216-1u.jpg)
Перший заступник голови бюджетного комітету Верховної Ради Євген Кирильчук в ексклюзивному коментарі «Волинським Новинам» 23 лютого запевнив, що проблем із виплатами громадянам із держбюджету не буде.
«Найбільше шуму піднімають сьогодні приватні підприємства щодо заробітної плати і її виплати. Навіть ті, що займаються такою критикою, забувають, що державний бюджет забезпечує державні установи, державні організації і соціальний повністю сектор. По цих всіх проблемах – і по заробітній платі, і по виплаті інвалідам, і по виплаті пенсій, зарплати лікарям, вчителям проблем у бюджеті не буде», – зазначив Євген Кирильчук.
За його словами, в Україні зараз найбільші проблеми з інвестиціями. Причиною цьому є те, що криза заторкнула всі держави, зокрема і Європи, звідки йшло найбільше інвестицій в українську економіку. Євген Кирильчук зазначив, що інвесторами також виступали і самі українські заробітчани. Таким чином, в Україну, за даними нардепа, надходило більш ніж 7 мільярдів доларів за рік. Проте зараз велика кількість людей у зв’язку з кризою в Європі повернулися додому. Пан Кирильчук припустив, що на Волині кількість безробітних зросла і через цей фактор.
Перший заступник бюджетного комітету парламенту зазначив, що, за словами Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, держбюджет повинен переглядатися у травні. Тоді вже буде «ясно, яка ціна газу буде в нас до кінця року... треба буде її заложити..., який об’єм газу нам буде потрібний». На думку Євгена Кирильчука, Україна в січні і лютому використала набагато менше газу, ніж той об’єм, який мала поставити Росія.
Євген Кирильчук нарікає і на бездіяльність та безконтрольність губернаторів та мерів. За словами пана Кирильчука, найбільший борг за спожиті енергоносії – у Києві. «Чому? Тому що люди платять, а гроші коли треба не перечислюються», – бідкається народний депутат. Євген Кирильчук вважає, що для того, щоб ліквідувати двовладдя в регіонах, варто відновити при обласних радах виконкоми замість облдержадміністрацій.
Довідково:
Станом на 13 лютого на Волині аж чотири економічно активні підприємства заборгували працівникам понад мільйон гривень заробітної плати. Власне, цими найбільшими боржниками виявилися шахти Нововолинська.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Найбільше шуму піднімають сьогодні приватні підприємства щодо заробітної плати і її виплати. Навіть ті, що займаються такою критикою, забувають, що державний бюджет забезпечує державні установи, державні організації і соціальний повністю сектор. По цих всіх проблемах – і по заробітній платі, і по виплаті інвалідам, і по виплаті пенсій, зарплати лікарям, вчителям проблем у бюджеті не буде», – зазначив Євген Кирильчук.
За його словами, в Україні зараз найбільші проблеми з інвестиціями. Причиною цьому є те, що криза заторкнула всі держави, зокрема і Європи, звідки йшло найбільше інвестицій в українську економіку. Євген Кирильчук зазначив, що інвесторами також виступали і самі українські заробітчани. Таким чином, в Україну, за даними нардепа, надходило більш ніж 7 мільярдів доларів за рік. Проте зараз велика кількість людей у зв’язку з кризою в Європі повернулися додому. Пан Кирильчук припустив, що на Волині кількість безробітних зросла і через цей фактор.
Перший заступник бюджетного комітету парламенту зазначив, що, за словами Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, держбюджет повинен переглядатися у травні. Тоді вже буде «ясно, яка ціна газу буде в нас до кінця року... треба буде її заложити..., який об’єм газу нам буде потрібний». На думку Євгена Кирильчука, Україна в січні і лютому використала набагато менше газу, ніж той об’єм, який мала поставити Росія.
Євген Кирильчук нарікає і на бездіяльність та безконтрольність губернаторів та мерів. За словами пана Кирильчука, найбільший борг за спожиті енергоносії – у Києві. «Чому? Тому що люди платять, а гроші коли треба не перечислюються», – бідкається народний депутат. Євген Кирильчук вважає, що для того, щоб ліквідувати двовладдя в регіонах, варто відновити при обласних радах виконкоми замість облдержадміністрацій.
Довідково:
Станом на 13 лютого на Волині аж чотири економічно активні підприємства заборгували працівникам понад мільйон гривень заробітної плати. Власне, цими найбільшими боржниками виявилися шахти Нововолинська.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.