USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Продала бронежилетів на понад пів мільйона: судитимуть волинянку, яка торгувала гуманітарною допомогою

30 Грудня 2022 13:28
Прокурори Луцької окружної прокуратури Волинської області скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо незаконного продажу жителькою міста Луцька гуманітарної допомоги у значному розмірі в умовах воєнного стану.

Про це повідомили у Волинській обласній прокуратурі.

За даними слідства, обвинувачена продала 44 бронежилети вартістю понад 500 тисяч гривень, які були укомплектовані бронепластинами, виготовленими із металу, ввезеного на територію України як гуманітарну допомогу.

Досудове розслідування у провадженні здійснювали слідчі Луцького районного управління поліції ГУНП у Волинській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 30 Грудня 2022 16:52
Таких торгашів потрібно судити за законами військового часу.
Яша Показати IP 30 Грудня 2022 17:54
Якщо буде судити луцький міськрайонний суд жорсткого покарання нема чого чекати вони за пляшку горілки дали три роки а вкрала півмільйонапобачимо який буде вирок
Коля Показати IP 30 Грудня 2022 22:28
Тільки на гиляку
Коля Показати IP 30 Грудня 2022 22:29
Одну впіймали!А скільки таких є!
Людмила Показати IP 30 Грудня 2022 22:49
Чого скривають прізвище цієї злочинці ?за такі речі в військовий час тільки під трибунал.Скільки життів могли б спасти ці бронежелети.
Волинянин до Людмила Показати IP 31 Грудня 2022 05:55
і справді, чому не назвати цього виродка (ЖІНКУ ), ВІЙСЬКОВИЙ! ЧАС, ВОНА ЗЛОЧИНЕЦЬ!!! судити за законами воєнного часу!!! а перед цим, в камеру зо "зголоднілих мужиків"
Ольга Показати IP 31 Грудня 2022 00:37
С*ка...більше не маю що про неї сказати
Клава Показати IP 31 Грудня 2022 04:24
у екс-заступника глави ода, котрий займався подібним, а нині "подвизається" в РНБО задрижали литки..
Оля Показати IP 31 Грудня 2022 05:40
Як її прізвище???... цеї погані???
Житель Показати IP 31 Грудня 2022 18:44
Ну не смішіть, ну чесно, хтось вірить що це могла прокрутити баба, ви маленькі. Сама, закупила метал, оформила привезла, порізала, і продала. Падругу підставили під це, бо будуть помякшуючі умови, неповнолітня дитина, непритягалась, хвора. Отримає умовно і піде гуляти далі а той хто це прокрутив руки як завжди чисті і через день буде робити нову оборудку .
Анонім Показати IP 31 Грудня 2022 19:09
Нда... це діагноз..
Аліна. Показати IP 1 Січня 2023 00:31
До стінки падлюку. Кожного дня на Волинь привозять бійців ,,на щиті, . а це говно наживається на смерті наших героїв.