USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Незаконний продаж алкоголю у Луцьку. «Гарячими» слідами

6 Березня 2014 14:27
У магазині «Експрес-продукти», що розташований на вулиці Дружби Народів, 2 у Луцьку продавали спиртне у нічний час, не зважаючи на відсутність відповідної ліцензії.

Саме таке правопорушення помітили активісти-майданівці, які у той час патрулювали у цьому районі.

Варто зазначити, що продавця, яка збувала алкоголь двом молодим лучанам після 23-ї години, «зловили на гарячому». При цьому хлопці, які купили горілку у нічний час, погодились засвідчити цей факт правоохоронцям.

«Ми просто не подивились на годинник», - додав один із покупців лучанин Микола.
На місце події міліціонери прибули уже через 5 хвилин.

Продавець магазину, із лише їй відомих причин, не захотіла називати правоохоронцям власні дані, мотивуючи це тим, що вона не господар торгового закладу, тож усі питання – до нього. Постало лише єдине запитання: а чому ж тоді шановна пані власноруч продавала алкоголь у недозволений час, при цьому не вимагаючи показати документи, аби пересвідчитися, що покупець досягнув віку, дозволеного для продажу спиртного.
«Продавець спочатку обманювала, ніби то ліцензія на продаж алкоголю після 22-ї години у неї є, утім це виявилось не так. На прохання підтвердити інформацію документально, на це жінка не показала жодного документа. Це викликає сумніви стосовно того, що ця людина взагалі працює офіційно», - каже одна з активістів Ірина, яка, до речі, є фаховим юристом.
Правоохоронця склали відповідний протокол. Зі слів одного з міліціонерів, горе-продавцю може загрожувати штраф від 1200 до 2000 гривень, а от власнику торгового закладу може «світити» й позбавлення ліцензії.

До слова, не встигли активісти разом з правоохоронцями від’їхати від магазину й на 100 метрів, як уже зафіксували у сусідньому магазині аналогічний епізод.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Дмитро Показати IP 6 Березня 2014 14:35
мега новина да в любому ночніку ночью можна купити спиртне
Дід Парафін до Дмитро Показати IP 6 Березня 2014 16:36
Ото й погано!!! Треба з чогось починати!!!
САТ до Дмитро Показати IP 6 Березня 2014 18:27
НЕ ІСНУЄ НІЧНИХ ЧИ ДЕННИХ ЛІЦЕНЗІЙ, Є ОДНА У ЯКИЙ НЕ РЕГЛАМЕНТОВАНО ЧАС ПРОДАЖУ. ДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ РАЗОМ З АКТИВІСТАМИ САМОДІЯЛЬНІСТЬ. ПОРАДА - УСІ ПРОТОКОЛИ ОСКАРЖУЙТЕ В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ.
Ігор Показати IP 6 Березня 2014 16:23
А ви ще займіться,будь ласка, цим гендилоком,що на зупинці школа №24.Там постійно,цілу ніч пяні компанії і продають горілку. Сигарети також продають малоліткам-поруч школа і ПТУ-9.Давно пора його закрити,але видно чиясь добра шишика власниця.
тетяна Показати IP 6 Березня 2014 16:43
Нічого від таких точкових перевірок не зміниться.Закриють ці генделики тоді бабульки на базарчику будуть торгувати не до опівночі а цілу ніч.
ЛПЗмен Показати IP 6 Березня 2014 16:46
Давно пора прикрити цей гадючник.
житель ГПЗ Показати IP 6 Березня 2014 17:01
Гади, де я пиво буду вночі купляти1!!!! ПРО ЛЮДЕЙ ПОДУМАЛИ???
911 до житель ГПЗ Показати IP 6 Березня 2014 18:18
Про людей якраз і подумали. Про алкашів - ні.
житель гпз Показати IP 6 Березня 2014 17:09
зато в зебрі до 4 ранку без проблем
Володя Показати IP 6 Березня 2014 17:15
Да тепер будем піднімати олігархів і їздити купувати в Наш Край на Шевченка чи в Сільпо які працюють цілодобово...
Адвокат Показати IP 6 Березня 2014 18:29
«Продавець спочатку обманювала, ніби то ліцензія на продаж алкоголю після 22-ї години у неї є, утім це виявилось не так. На прохання підтвердити інформацію документально, на це жінка не показала жодного документа. Це викликає сумніви стосовно того, що ця людина взагалі працює офіційно», - каже одна з активістів Ірина, яка, до речі, є фаховим юристом.... По перше ліцензія діє постійно, а не до 22 годину; по друге напевно в них був відсутній дозвіл міської ради на торгівлю алкогольними напоями в нічний час; по третє судова практика показує, що підприємці оскаржують вказані рішення органів місцевого самоврядування щодо обмеження продажу алкогольних напоїв, адже за вказану ліцензію вони платять кошти та при чому не малі, так чому вони повинні себе обмежувати..; по четверте такого фахового юристу, як Ірину треба гнати в шию.. :-)
Пофігіст до Адвокат Показати IP 6 Березня 2014 21:33
ОЙ, дядьку, не придирайтесь=)
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 19:20
а моя така думка для чого взагалі купувати спиртне уночі???? Якщо до тебе прийшли гості ти повиненспланувати усе заздалегідь!!! Але в основному саме неповнолітні купують алкоголь уночі!!! Моя думка що продаж алкоголю треба заборонити узагалі з 20:00 до 08:00!!! Треба ж усе таки з чогось починати!!!!
Микола Показати IP 6 Березня 2014 21:24
Я знаю власника даного магазину, порядна людина! І документи у нього в порядку ! Так кому ж вірити?
поліцай до Микола Показати IP 6 Березня 2014 21:34
А ви не той випадково Микола, що горілочку вночі купував?)
Анонім до поліцай Показати IP 6 Березня 2014 21:45
ні випадково не той
бестія до Микола Показати IP 6 Березня 2014 21:35
Та ну, якби все окей - жіночка б показала документи Я от що думаю, якщо власник порядна людина - то й нічого боятися йому, його визнають невинним.
Діана Показати IP 6 Березня 2014 21:29
То що виходить, активісти-майданівці безпідставно звинувачують людей? Може у них "свої рахунки"?
Надія Показати IP 6 Березня 2014 21:42
Я продавець даного магазину, це була моя зміна і взагалі я є оформлена офіційно. Активісти майданівці, які написали не правду про даний заклад, документи які я предоставляла не дивитися не хотіли і хамили, а у відповідь я чула ми знаємо свою роботу. Правоохоронці почали складати протокол не приймаючі до увагі слова та документи. Де справедливість! Мали одну владу, стало ще краще... Люди не займайте односторонню позицію, бо це маоже статися в вашому магазині.
Нінель до Надія Показати IP 6 Березня 2014 22:59
Тоді Вам нічого й боятися - совість у вас чиста. А загалом, ні один правопорушник ще не сказав, що він винен, так як і алкоголік не назве себе алкоголіком, наркоман наркоманом, а злодій злодієм. Так?
Олександер Показати IP 6 Березня 2014 22:21
До слова, не встигли активісти разом з правоохоронцями від’їхати від магазину й на 100 метрів, як уже зафіксували у сусідньому магазині аналогічний епізод. Де висвітлення?
Катруся до Олександер Показати IP 6 Березня 2014 22:57
А треба? Ну от чесно? Ще раз писати про одне й те ж саме? Ви читати будете?
Надя Показати IP 7 Березня 2014 00:09
Дякую, що розписуєтесь за мене!А нічого, що Надія о 21.42 ще була на робочому місці в даному магазині? До речі, не люблю неграмотних!
Воу воу воу плєХче до Надя Показати IP 7 Березня 2014 15:27
То скільки Надій тут є?)))