USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Прокурора Луцька просять про люстрацію у структурі

28 Січня 2015 11:52
Прокурор міста відзвітувався перед луцькими депутатами під час 69 чергової сесії сьогодні, 28 січня.

Звіт прокурора Луцька Андрія Кучера вирішили не заслуховувати, а обмежилися запитаннями.

Так, у прокурора запитали, чи притягнули до відповідальності когось органи прокуратури за корупцію. Зі слів Андрія Кучера, нині є провадження щодо корупційних дій у вирішенні земельних питань, а на хабарництві «погорів» доцент Східноєвропейського національного університету.

Також депутатів цікавили питання про справи євромайданівців. Тут відзначився секретар міськради Сергій Григоренко запитавши, чи працює досі в прокуратурі «високий, чорнявий прокурор», який представляв у суді інтереси прокуратури. Бо добре пам’ятає цю людину, оскільки секретар міськради - «активний учасник Євромайдану» і «жертва тих репресій».

На це прокурор міста зауважив: всі справи по євромайданівцях закриті. А представляли інтереси прокуратури представники обласної структури.

Та це не заспокоїло секретаря Луцькради. Він попросив передати прокурору області пропозицію люструвати своїх підлеглих. А той «високий чорнявий» - перший в списку. Назвав він і прізвище свого «героя», не скупившись на «компліменти».

Дісталося в палкій промові і судді, який присудив домашній арешт пану Григоренку. Суддю Ковтуненка він назвав «негідником у суддівській мантії» і заявив, що їхнім діям треба дати оцінку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
123 Показати IP 28 Січня 2015 12:16
«високий чорнявий», можна детальніше, а то так описують як собаку!!!!!!!!!!!!У нас є свобода слова, то чому п.Григоренко чогось боїться?
високий та чорнявий Показати IP 28 Січня 2015 12:16
я йду за тобою!!
високий та чорнявий Показати IP 28 Січня 2015 12:25
тремти! я йду за тобою!!
Лучанин Показати IP 28 Січня 2015 12:54
Та вони прокурори і далі працюють по "старінке" над статистикою іабо щоб получити бабло
123 Показати IP 28 Січня 2015 13:01
А похудел то как на государственной службе!
Ух Показати IP 28 Січня 2015 13:17
То це мабуть Масалов- високий та чорнявий. Його давно пора люструвати
А Показати IP 28 Січня 2015 13:20
А григоренко точно «жертва тих репресій»
доповнення до А Показати IP 28 Січня 2015 15:02
Григоренко мовчав би. Чи забув як закликав студентів до захоплення ОДА і цим самим вчиняв злочини. Пронесло його, попав під амністію. Подякував би Богові і сидів би тихо далі крав, поки не спіткає його доля рівненського Пустовіта. Хай добре вичитає закон: "переслідування" таких активістів, які були в м. Луцьку і до яких він зараз себе відносить (бо тоді його трясло і він віднєкувався від них), по ЗУ "Про очищення влади" не створює підстав для люстрації місцевих правоохоронців. Законних підстав покарати слідчих і прокурорів за те, що реагували на злочини Григоренка і йому подібних немає.
44 до А Показати IP 28 Січня 2015 16:58
та дайте йому посвідчення прокурора та хай йде до праці... побачимо.. як він там наробить.. як кіт на глині.. Звикли тільки бла та бла і ніякої відповідальності(((
знаючий Показати IP 28 Січня 2015 13:34
представляли інтереси не прокуратури, а інтереси суспільства, держави з тим, щоб все вирішувалось мирним шляхом!!!! Тепер через дії "жертви" Григоренка і йому подібних війна на Україні розпочалась!!! Народ повинен усвідомити це нарешті!!!!!
Олег до знаючий Показати IP 28 Січня 2015 15:20
повністю підтримую!потрібно цю "жертву" первірити і люструвати, звідки грощі на хонду і на дорогі постійні заняття великим тенісом?))
Налюструвались... Показати IP 28 Січня 2015 13:41
Григоренко, хватить вже всіх люструвати. Озирнись і побачишь, як люди стали жити... В прокуратурі вже нема до кого звернутись за допомогою. Хватить, вже налюструвались, ще трошки і вас пане Григоренко, народ винесе за одне місце .Людей вже не цікавить люстрація, їх більш волнує чим завтра дітей кормити. Краще піднімайте питання про те скільки зараз безробітних є і ще скільки буде...
григоренко Показати IP 28 Січня 2015 15:04
я назвав прокурора падлюкою і негідником
Григоренку Показати IP 28 Січня 2015 15:20
напевно той високий та чорнявий у душу запав, сниться по ночах????
ГриГОРЕнку до Григоренку Показати IP 29 Січня 2015 13:55
спати певно не дає, вліз не те що в душу - серце щоночі розриває!
Григоренку Показати IP 28 Січня 2015 15:22
не потрібно займатися плагіатом Ляшка
опа Показати IP 28 Січня 2015 16:33
як був григоренко безстолковим таким і залишився.
555 Показати IP 28 Січня 2015 19:53
Только этот черненький свою роботу и знает,раз такие как Григоренко не спят,так его боятся.И поэтому как крыса требует люстрацыи его ,ты по работай как он,и научись сперва на себя смотреть ...
Лучанин Показати IP 29 Січня 2015 08:47
Ви подивіться яких славни прокурорів вигодувала бідна Маневицька земля.Масалов,Кучер,Лопоха - оце так ряхи.
ГриГОРЕнку Показати IP 29 Січня 2015 13:53
тобі ще пнутися і вср*тися! недо*мок Григоренко - пройдисвіт і крикун! репетує як обпечений, а що ж реального зробив для того, щоб життя змінилося на краще?