USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Прокурори на місцях будуть отримувати близько 12 тисяч гривень

30 Липня 2015 15:38
Міські та районні прокурори в Україні будуть отримувати близько 12 тисяч гривень на місяць. Про це сьогодні сказав під час круглого столу перший заступник Генерального прокурора України Юрій Севрук, - повідомляє УНН.

"В законі передбачене значне збільшення фінансування прокурорів, в тому числі і на місцях. Оклад там передбачає 10 мінімальних зарплат. Ми розуміємо, в якій ситуації зараз держава", - сказав він.

Юрій Севрук наголосив, що для того, аби прокурори не мали спокуси отримання хабара, заробітна плата у них повинна бути більшою.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, на Волині оголошено відкритий , конкурс на посади керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників. Вперше участь можуть взяти всі юристи з 5-річним досвідом роботи. Період прийому документів: 20 липня – 2 серпня 2015 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Петро Показати IP 30 Липня 2015 15:49
Оце вже новина! І за 12 тис можна буде так жити як вони живуть?
Штефан, Луцьк до Петро Показати IP 30 Липня 2015 20:19
Вони й зараз отримують 12 тис. грн. Подивіться їхні декларації на сайті "4Влада". І більше. Про що базар?
за що? Показати IP 30 Липня 2015 16:01
бідні прокурори,що то за 12 тис.,це просто знущання,раз в кабак сходити
Істина Показати IP 30 Липня 2015 16:11
Вони й так отримують значно більші суми. Запитайте у Ківерцівського...
Служивий Показати IP 30 Липня 2015 16:12
а 12 тис. х...їв їм не дати? коли інші виживають на мінімалку. чує моє серце - добром це не закінчиться
Дуб Показати IP 30 Липня 2015 16:15
Це вже даремно, ну що за сміхотворна сума ? Та дехто з них за вечір більше витрачає! Та їм і 100 тисяч дай всерівно будуть брати хабарі, ну ментальність у нас Українців така не можемо від спокуси здержатись і все.
JlP Показати IP 30 Липня 2015 17:30
Вже суддям піднімали зарплату, так вони взагалі знахабніли..............
лучанка Показати IP 30 Липня 2015 18:11
і відтепер не будуть брати хабарі - адже зарплата така, що ого-го! дві сім'ї з дітьми можна прогодувати, одягнути, а їм на вечір або пляшку дорогого напою у Він-Таймі...
до JIP Показати IP 30 Липня 2015 18:39
Або говори конкретно або мовчи, що значить знахабніли? Досить язик плескати.
робітник Показати IP 30 Липня 2015 21:26
Яка середня зарплата по Україні , чим мотивували їм таку зарплату , вони живуть і так за наші податки ще й зарплата буде на стільки більшою від того, хто його кормить ? Яке вони матимуть право дивитися в очі людям ?
безробітний Показати IP 30 Липня 2015 21:31
В нас нема роботи і як я радий що в нього буде така зарплати, від щастя аж танцюю
123 Показати IP 31 Липня 2015 08:33
Чем больше будет зарплата.тем больше придется давать и взятку.Все пропорционально.