USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Розгром будівлі Волиньради. ФОТО. ВІДЕО

19 Лютого 2014 16:53
Частина радикально налаштованих мітингувальників, які займали будівлю Волинської обласної ради, розбили скляні вхідні двері та частину вікон.

Це трапилося під час мирного наступу на облдержадміністрацію у Луцьку. Десятки агресивно налаштованих юнаків, не дочекавшись, поки їх пропустять всередину, почали бити скляні двері, а згодом декілька вікон ліворуч від входу. Лідери акції протесту не схвалили їхні дії, проте визнали, що мітингувальники керувалися емоціями, викликаними останніми кривавими подіями у Києві.

Варто зауважити, що у будівлі не було жодного правоохоронця, тож мітингувальникам ніхто не чинив опір. Після агресивного вчинку мітингувальників на підлозі приміщення облради можна було зауважити декілька плям крові. Як згодом розповіли очільники акції протесту, усі вибиті вікна невдовзі замінять новими. Прибирати бите скло зголосилося чимало жінок та чоловіків із юрби протестувальників.







Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
гаврилов Показати IP 19 Лютого 2014 16:55
що ж ви робите? за свої гроші будете встановлювати? це мирно так?
Саша до гаврилов Показати IP 19 Лютого 2014 17:05
мирно все закінчилось уже на День Соборності
хах до гаврилов Показати IP 19 Лютого 2014 23:13
за наші гроші зроблено і це все можна відбудувати навідмінно від люцького життя! а ви його повернете??? Ми вже були мирними, досить!
L до хах Показати IP 20 Лютого 2014 12:30
І скільки ж особисто ви внесли в "наші гроші"? Що значить "навідмінно від люцького життя" - це якась нова говірка чи ваша безграмотність, войовничий ви наш7
Українець Показати IP 19 Лютого 2014 17:02
А при Клімчуку такого не було, а от впертюх башкаленко хотів драйву - і його отримав!
лучанин і не за регі Показати IP 19 Лютого 2014 17:05
та хіба це мирні волиянни, сама все побили, самі собі аплодували,самі бють і любубться своєї роботою, і самі собі кричать революція, соромно за волинян, дуже соромно
хах до лучанин і не за регі Показати IP 19 Лютого 2014 23:16
типова українська натура, найшла за що переживати! Ти піди це скажи матерям загибших майданівців як ти сильно переживаєш за побиті вікна!
дідо Показати IP 19 Лютого 2014 17:06
Клімчук - хитрий старий щур. Знав .що треба втікати.
Юлія Показати IP 19 Лютого 2014 17:06
Не розумію, що далі? Погромили, побомбили і пішли додому спати? Всією сутністю проти того що відбувається в Україні. Проти вбивств, проти влади, але й проти того що відбувається в нашому місті. Це нагадує конвульсії, люди хочуть крові. Ну причепили Башкаленка наручниками на сцені, а далі що? Відпустите? На кому буде лежати відповідальність?
))) до Юлія Показати IP 19 Лютого 2014 17:56
все, кто на видео зафиксирован, мирно сядут. и ни одну гниду не жалко.
українка Показати IP 19 Лютого 2014 17:18
так кати ж це, хто ж за цек все відповідатиме, чи будемо зараз один однго вбивати, і каменбками кидати, куди далі дойдемо, куди? вандали
Людина Показати IP 19 Лютого 2014 17:25
хочють щоб в Україні порядок був.Так треба з себе починати.
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 17:27
що за війна ? Війна проти себе за що гинуть люди за те щоб до влади прийшла нова банда (((((
юля Показати IP 19 Лютого 2014 17:27
що за війна ? Війна проти себе за що гинуть люди за те щоб до влади прийшла нова банда (((((
1 Показати IP 19 Лютого 2014 17:59
За все це відповідає одна, єдина людин,яка підпорядкувала собі, підгребла , підмяла під себе все в Україні. Він сьогодні бикує і колошматить всю країну. Не можна ставити президентом людину, прізвище якої починається на Я.
Бульба до 1 Показати IP 19 Лютого 2014 18:05
давай поставим яценюка ;)
Бульба до 1 Показати IP 19 Лютого 2014 18:15
При Азарове , четыре года цены были стабильные, бакс стоял как вкопаный 8 грн. страна выплачивала долги.
Юлія до Бульба Показати IP 19 Лютого 2014 19:22
Про Азарова інша мова. Чому такий величезний дефіцит бюджету? Може через те, що штучно втримували курс? Чому державним структурам не виділяють коштів на елементарні речі, а якщо й виділяють, то казначейство не платить по рахунках? За які кошти чи часом не за бюджетні підтримують власний бізнес розжирілі і знахабнілі міністри? Тут мова зараз не про це. Мова про те що довели людей до точки кипіння, а люди відчули стадний інстинкт і давай лушпашити все на своєму шляху. Народ підігрівають безмозлі лідери, а народ радий старатися.
Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 18:40
А що - комендант облради Вітер не знає як відкриваються двері?Не міг вийти й відкоити?Навіщо нищити?Чи вас хтось не впускав?
Володимир Показати IP 19 Лютого 2014 19:52
Дуже МИРНИЙ наступ. До влади рветься СТРАШНА сила
Серж Показати IP 19 Лютого 2014 20:30
Безмозке стадо. Навіщо було ламати двері, які ніхто не охороняв ? Цікаво, хтось із тих "емоційних" вдома у себе теж двері виламує, щоб зайти всередину? Потрібно розуміти, що врешті ми всі з вами будемо платити із своєї кишені, щоб полагодити все що зламали, спалили.
Працівник Показати IP 19 Лютого 2014 20:44
За народні гроші вставлено, народом побито - народ і відремонтує. Чинуші нічого не виробляють - і живуть на НАШІ гроші.
чинуша до Працівник Показати IP 19 Лютого 2014 20:58
таки так. а хіба при новій владі не буде міліції, прокуратури, СБУ, адміністрацій? то нащо нищити майно, котре "здали без бою"? замість зарплат та соціальних виплат - будемо все відновлювати. зате покуражились.
L до Працівник Показати IP 20 Лютого 2014 12:35
За народні гроші вставлено, але побито екзальтованими бовдурами, які за своє життя ще не заробили і копійки!
XXL Показати IP 20 Лютого 2014 16:39
Х*ярте демонів!!