USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцькі активісти під стінами ОДА. ТРАНСЛЯЦІЯ

19 Лютого 2014 10:16
Майже тисяча активістів зранку зібралися на Театральній площі у Луцьку. Уже сформували загін самооборони із представників «Правого сектору» та інших активістів. Півсотні чоловіків одягнені в шоломи, маски на обличчях, озброєні кийками, щитами.
За станом на 11.15 стало відомо, що вибиті вікна в приміщенні ОДА активісти обіцяють вставити найближчим часом. На трьох перших поверхах будуть розміщені штаб активістів та медпункт. Працівників, робочі місця яких вище 3-го поверху, пропускатимуть на роботу і вироблять для них певну систему перепусток. Але керівництво ОДА на роботу не допустять, тому що волинська громада вважає його нелегітимним.

За станом на 11.12 у приміщенні ОДА з’явився дим. Очевидно, що хтось із мітингувальників запалив піротехнічний засіб. Вогню немає. Дим швидко розвіюється.

На другому поверсі ОДА активісти виставили охорону із представників самооборони і не пускають навіть журналістів.



11.01. Щойно представники преси проникли в кабінет голови ОДА. У кабінеті - ремон. Обдерта фарба на стінах, самого Баккаленка, звичайно немає.

На 2-му поверсі ОДА килими частково зняті, на підлогу наклєна полієтиленова плівка.

11.00 На підлозі у фойє адміністрації – плями крові. Вочевидь, хтось поранився, розбиваючи скло.

За станом на 11.00 колона представників народної самооборони і "Правого сектору" трьома колонами вирушили до обласного, міського відділів міліції та СБУ.


10.59 Мітингувальники, незважаючи на заборону, силоміць вибили вікна на 1-му поверсі ОДА.

Зараз можлива сутичка між радикально налаштованими мітингувальниками та представниками політичних сил.


За станом на 10.50 мітингувальники разом із політиками та журналістами безперешкодно увійшли до приміщення ОДА. Проте хтось із натовпу вибив двері центрального входу приміщення та частково вікна. Як заявляють самі активісти, це не представники народної самооборони, радше, провокатори. У приміщенні ОДА помітно мало правоохоронців. Як заявив депутат Ігор Гузь, тут вони облаштують медпункт та інші необхідні для активістів пункти. Зараз активісти масово розходяться по приміщенню ОДА. Вони закликають усіх присутніх не руйнувати майно.

За станом на 10.30 декілька колон активістів вже вирушили проспектом Волі. Рух транспорту в односторонньому напрямку до Київської площі зупинений. Активісти скандують "Луцьк - вставай", "Революція", "Один за всіх і всі за одного". Також євромайданівці закликають усіх перехожих, пасажирів громадського транспорту виходити і підтримати їх в акції протесту. Вони нагадують про кровопролиття у Києві, а тому просять не бути байдужими до співгромадян.

Зі сцени лідери народної самооборони закликати лучан не бути байдужими до подій, що відбулися і тривають у Києві.

Зараз усім присутнім роздають маски, мовляв, у місті епідемія грипу й необхідно оберегтися від поширення інфекції.

А тим часом, формується колона активістів, які о 10.30 вирушать під стіни облдержадміністрації.

Священики на сцені моляться за мир і спокій в країні. Вони закликають радикально налаштованих активістів поєднати гнів та милосердя і не допустити кровопролиття.

Live streaming video by Ustream
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
АС Показати IP 19 Лютого 2014 10:23
коментар було видалено
АС Показати IP 19 Лютого 2014 10:30
коментар було видалено
Реаліст Показати IP 19 Лютого 2014 10:31
Такі вони всі мирно налаштовані. З киями, лопатами. Цікаво а що в рюкзаках?
Анонім до Реаліст Показати IP 19 Лютого 2014 10:32
вкрадена зброя.
Юрко Залупельний до Реаліст Показати IP 19 Лютого 2014 10:47
реалист, я бы яйца поберег....
Бульба Показати IP 19 Лютого 2014 10:32
Можете не прятаться за масками, вы уже давно на учёте, только дай команду.
Микола до Бульба Показати IP 19 Лютого 2014 10:39
Дадуть команду і такі грошолизи як ти будуть ставати на коліна в паніці від сили народу!
Бульбаши до Бульба Показати IP 19 Лютого 2014 10:43
Міша і Саша краще не виходьте з дому!!!!!!
Реаліст Показати IP 19 Лютого 2014 10:33
".. Священики на сцені .. " - а чому на жодному фото їх немає?
Ждіть Показати IP 19 Лютого 2014 10:39
Тепер тількі залишається виловити ВН овскіх тролів))))))
АС Показати IP 19 Лютого 2014 10:41
Два дебила-это сила.
Микола до АС Показати IP 19 Лютого 2014 10:42
янукович і путін
Волинь Показати IP 19 Лютого 2014 10:47
Я обома руками за революцію, але проти таких шевронів у вигляді емблеми СС "Галичина", як в того "бійця". по очам видно,що він ще дитина. не варто вплутувати боротьбу проти ох....ої влади символи фашизму
Микола до Волинь Показати IP 19 Лютого 2014 10:55
Де і який значок? Конкретніше, будь ласка, бо без фактів Ваші думки схожі на вигадку.
Вінстон Показати IP 19 Лютого 2014 10:53
Діяти потрібно, але у Києві!!! Волинь за Майдан!
Микола до Вінстон Показати IP 19 Лютого 2014 10:59
Діяти потрібно скрізь!!! Що робити людям які не можуть поїхати в Київ? Наші суди і прокурори показали, що вони із бандою, тож Луцьк це також важливий плацдарм перемоги ))
Народ до Микола Показати IP 19 Лютого 2014 11:02
А з якою бандою, та що від ПР, чи та що на неї нападає?
Народ до Вінстон Показати IP 19 Лютого 2014 11:01
Не розписуйтеся за всіх, на волині ще й люди є!
володимир Показати IP 19 Лютого 2014 11:01
дибіли.
Микола до володимир Показати IP 19 Лютого 2014 11:03
.. ті, хто не розуміє, що йти проти свого народу не вийде, так само як і ті, що за гроші пишуть пакосні коменти (як Ви), чи ходять на проплачені мітинги.
Саша Показати IP 19 Лютого 2014 11:09
В першу чергу потрібно затримати усіх суддів, прокурорів та представників нинішньої банди (влади). Помістити всіх в ІТТ, на їх місце призначити нових НАРОДНИХ обранців. Лише після повної люстрації можна буде чогось досягнути! Нехай відповідають за свої вчинки!
Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 11:17
Які активісти?!!!!!! Масовка з студентів СНУ!!!!!!!!!!!!!!!!
ВАся Показати IP 19 Лютого 2014 11:20
треба виганяти на вулицю наших олігархів, прокурорів, судді, міліція, податкова всіх хто зажрався і сміється простим лучанам в очі
erh Показати IP 19 Лютого 2014 11:32
Хто небудь з цих ревоюціонерів дивиться трохи далі свого носа-а що далі? На що жити? За які кошти утримувати лікарні. школи.управлінців?Аніжедєті думають яйцями . а чим думають дорослі дяді? Тим же місцем?.Зараз ще платять і зарплати і пенсіі? А завтращо? Луцьк -місто студентів і пенсіонерів.Знову купони?Іщевикликає сміх-повиганяти судів. прокурорів,міліцію. А замість них посадити тих же самих полішуків. забужан.Тільки расово правильних.Ото вже зацарюють. Включіть мозок.шановні земляки.
))) до erh Показати IP 19 Лютого 2014 11:37
все, кто с мозгом, давно отсюда уехал. остались только мы, кто еще на что-то надеется. судя по фото, ад кромешный. с до тошноты знакомыми рожами во главе.
ЄвроЛучанка Показати IP 19 Лютого 2014 11:43
Я все розумію. Я багато чого підтримую! Але нахіба, блін, вибивати вікна і двері?! Нищити майно, документи..... це вандалізм і тупість. Ви з завтра прийдете уже з новою владою. І ВАМ доведеться все це відновлювати! За чиї кошти?! За державні знову ж таки?! Думайте, перш, ніж пускати в хід амбіції! Не повинно бути вирячених від люті очей! А чітка спланована акція!!! Люди! Будьте людьми в решті-решт!..... Амбіції Гузя переростають у щось неймовірне! Ігоре, це не іграшка-стрілялка! Тут не 5 життів і режим збереження.... Що ти коїш?...
))) до ЄвроЛучанка Показати IP 19 Лютого 2014 11:48
он давно берега не видит. или и правда тупой, или работает на власть. иного объяснения я не вижу.
Інеса Показати IP 19 Лютого 2014 11:47
владу треба довірою брати а не вибитими вікнами. Якщо таких до влади опозиціонерів допустити то буде ще гірше . А що понищили будуть за наші людські гроші будувати і знову розказувати що все забрали попередники. кращого не буде
Анонім до Інеса Показати IP 19 Лютого 2014 12:26
А де наша влада? Сидить в броньовиках! Людей за "чмо" рахує, зробили людей рабами а пан один "Парус"!!!
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 11:50
Поливають людей трансбоєм!
Анонім до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 09:48
Це відповідь до прямої трансляції!
володимир Показати IP 19 Лютого 2014 12:00
гузь в кабінет голови ОДА заходив з ревізією як іде ремонт. мрійник який готовмй іти по трупах аби бути біля корита.медпункт організовує -що будете шукати привід побитися а потім кричати. за три місяці протистоянь хочаб було якесь непорозуміння з силовиками? не провокуй людей ГАДЬОНИШ
))) до володимир Показати IP 19 Лютого 2014 12:16
давайте угадаем, что ему будет, когда все это закончится? а ни х...я не будет. и я догадываюсь, почему. еще я догадываюсь, почему он во время штурмов ни разу не был в Киеве, а мутил г...но тут. еще я точно догадываюсь, что пострадают совсем другие люди, с наибольшей вероятностью - безмозглые студенты. очень хотелось бы ошибаться, но, видимо, нет.
проти всіх Показати IP 19 Лютого 2014 12:02
До влади по трупах. Дві банди воюють за владу. Бондарі і Шиби ви ж були при владі чому не впроваджували реформи? Тоді вам було не до народу! Нині знову до корита рветеся! Не втягуйте сюди дітей! Їдьте самі до Києва і стійте на барикадах, а не відсижуйтесь у Луцьку.
Злий Показати IP 19 Лютого 2014 12:21
Навіщо нищити будівлі і палити все? Придурки,це ж потім все будуть відновлювати за ваше бабло з бюджету! Яника треба убирати-це основне,а не робити тут масові безпорядки. Студенти мозгів не мають,їм аби подвіжнячити! Треба ж думати трошки що робите,а не керуватися емоціями. Наші менти і так здадуться,всі жити хочуть.
володимир Показати IP 19 Лютого 2014 12:36
так згідний на всі 100. так звані активісти луцького майдану дальше Сструмівки не їдуть. СТРАШНО!!! у Луцьку зміна влади може пройти мирним шляхом але це не влаштовує шибогузистів .ці так звані лідери і є перші провокатори гнійні прищі на тілі боротьби проти злочинної влади. ОЛЕКСАНДР МАКЕДОНСЬКИЙ ТЕЖ БУВ ВЕЛИКИМ ПОЛКОВОДЦЕМ АЛЕ НАВІЩО ТАБУРЕТКИ ЛАМАТИ -казав один з кіногероїв. вдумайтесь в ці слова.
Злий Показати IP 19 Лютого 2014 13:01
Терещуку респект і повага за правильні дії! Подивіться на інші області і зрозумієте,що в нас ще все нормально і мирно проходить. Ще якби придурки майна дарма не нищили,то взагалі все б спокійно проходило. Гордимося нашою областю і людьми. Треба підтримати Київ,а головне знайти цю крису яника,із за якого все це проходить.
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 13:21
хворі на голову люди, нічого не скажеш. таких потрібно в психушку класти.
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 13:23
Навіщо нищити будівлі і палити все? Придурки,це ж потім все будуть відновлювати за ваше бабло з бюджету! Яника треба убирати-це основне,а не робити тут масові безпорядки. Студенти мозгів не мають,їм аби подвіжнячити! Треба ж думати трошки що робите,а не керуватися емоціями.
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 13:27
самі н***я не роблять, і другим людям не дають нормально жити із своїми мітингами. ну на одне може й краще позастрелюють один одного. хворих людей стане менше в Луцьку і взагалі на світі.
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 13:29
Задовбали ці кончені протести и майдани.......
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 13:36
скоріше б взяли позастрілювали і повбивали один одного ті мітингісти, щоб можна було спокійно вийти на вулицю і не боятися що тебе теж можуть прибити
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 13:39
малолетки то зрозуміло що ****на всю голову, але я бачу що дорослим людям також треба лікуватись в псіхушці................
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 13:49
картинка є
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 13:49
картинка є
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 13:50
що за картинка?
Макс Показати IP 19 Лютого 2014 13:58
гарне зображення
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 14:00
мітингісти - це стадо баранів, куди один пішов, туда всі підтянулись. немає в наших людей своєї думки.
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 15:33
картинка і звук є