USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Проїзд у луцьких маршрутках може подорожчати

25 Листопада 2016 12:08
Перевізники наполягають на підвищенні ціни на проїзд у маршрутних автобусах до 4 гривень.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту 25 листопада.

Заступник міського голови Сергій Григоренко повідомив, що перевізники наполегливо проштовхують питання про підняття вартості проїзду у луцьких маршрутках. Так, дехто з перевізників змушений довозити на роботу водіїв з Млинівського району Рівненської області, оскільки у Луцьку складно знайти досвідчених водіїв (вони працюють переважно в Польщі). Як запевняють самі підприємці, ціна проїзду у 3 гривні не задовольняє їх, оскільки автобуси вже досягли віку 7-9 років, а оновити автобусний парк за зароблені кошти, зі слів підприємців, неможливо. Водночас, посадовець визнав, що підвищення ціни проїзду буде суттєвим для лучан.

Наразі перевізники наполягають, аби в грудні провели круглий стіл, де вони озвучать свої побоювання та побажання. Натомість підняти ціну до 4 гривень підприємці просять якнайшвидше.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Кот Показати IP 25 Листопада 2016 12:14
А якість перевезення покращиться ,чи і далі в час пік люди як оселедці в банці будуть їздити?
Просто Показати IP 25 Листопада 2016 12:17
Вже надоїло цю муру читати... Там піднімають ціну на проїзд, то вже в Європу вже не йдем, всі бухі за кермом, поліція пагана, влада пі&&раси... всі крадуть. Народ чого ми добились????????
Євгеній Показати IP 25 Листопада 2016 12:24
А чому так слабо? Давайте зразу по 9 грн!!!
Пасажир Показати IP 25 Листопада 2016 12:36
Думаю, чотири замало, треба пять
х@р їм а не подорожч Показати IP 25 Листопада 2016 12:37
хай спочатку встановлять прилади обліку кількості пасажирів. ніхто з них не бідує, су**
Власник старенької а Показати IP 25 Листопада 2016 13:06
Часто ремонтую машину і пересідаю на маршрутку. Відчувається інтуїтивно, що ПРОЇЗД ДЕШЕВИЙ. (Не судіть строго, що, мол, "в людей немає грошей", "в країні війна", "магнітні бурі". Це інші питання. Говорю чисто економічно.). Навіть, якщо грубо порівняти з 10-річною давниною, майже при всіх курсах тоді - проїзд вартував 30 центів. То зараз його приємна для бізнесу ціна - 6грн, виходить. Ясно, що всі бізнеси "піджали ремінці" і не мають захмарних прибутків, але все ж.
Теж власник до Власник старенької а Показати IP 25 Листопада 2016 14:13
А Ви не врахували що тоді зарплата була в районі 150-200 баксів в небагатої верстви населення, а зараз тільки 70? В три рази зарплати впали? Тобто ваші 6 гривень треба поділити на 3? Скільки вийде, тобто скільки людина заплатити може? Гарно в Вас виходить, Ви рахуєте від "таксі кожному", а кабмін рахує від "1 носки на 10 років".
блок пороха Показати IP 25 Листопада 2016 13:20
малувато буде. треба піднімати до 5 грн. ввп у нас росте вже, зарплати також. економіка відроджується. а ріст цін на проїзд стимулюватиме розвиток транспорту.
не Андрій Показати IP 25 Листопада 2016 13:21
Маршрутчики, ми ж знаємо як ви живете, навіщо прибіднятись??
)))) до не Андрій Показати IP 25 Листопада 2016 14:17
Маршрутчики то фігня.подивись як хазяєва маршруток живуть..егеш.ой є на що дивитись.і непотрібно в межигір.я їхати.
((((( до )))) Показати IP 25 Листопада 2016 16:22
Треба було взяти в кредит в 2007 році автобус, 5-7 років попоплатити ( в декого банки повідбирали) і Ви б побудували межигіря!
Анонім Показати IP 25 Листопада 2016 13:22
Ппц. Та в Києві і Львові такі ціни...а на секундочку міста мільйонники...а стан маршруток жах...то вікна розбиті..то стільці відвалюються...за що платити???зарплати піднімайте тоді
Лучанин Показати IP 25 Листопада 2016 13:22
Як на конкурсах з перевезень, б'ються і судяться за маршрути, а як організувати перевезення, так зразу все не прибуткове і при тому платять мінімальні податки.
нхя не смішно Показати IP 25 Листопада 2016 13:44
ан до н*
Лучанин Показати IP 25 Листопада 2016 14:01
Вартість проїзду минулого разу підняли через ріст курсу долара, потім він впав і зараз ще не доріс до тої планки, хоча ще все попереду. Тобто поки бакс не підпригне вище 30 права піднімати ціну не мають ніякого! З іншої сторони і так нема чим платити за проїзд. Де якість перевезення? Де опалення салонів, кондиціонери? 33 маршрут возить по декілька чоловік, але ж не бунтують що збиткові. Що ж так всі на конкурси пруться якщо перевезення збиткове? А я все життя за свої власні кошти на роботу добираюся і ніхто мені нічого ніколи не компенсував. До чого тут довезення з районів? Хочуть їздити, нехай достаються чимось, або нехай квартири знімають і проживають у Луцьку - варіантів повно. Чому перевізники з міською владою не працюють над здешевшенням, тобто над покращенням перевезень для пасажирів, а все тільки над підвищенням, здорожчанням? Може взагалі треба гнати в три шиї тих перевізників, а придбати нові тролейбуси та пустити по місту з нормальним графіком руху? Ну маршрутки купляти ж хочуть нові? А маршрутки залишити на перших порах тільки там де зараз неможливо пустити тролейбус (Вишків, Полонка тощо). І з екологією проблеми відпадуть! Міська рада, починайте вже хоч щось для людей рбити!
Лучанка Показати IP 25 Листопада 2016 14:05
Згідна з вами повністю!!!
Лялька Показати IP 25 Листопада 2016 14:08
Спочатку мінімалку підвищують ,потім ціну на хліб , білети укр залізниці, проізд в маршрутках. Що далі?! Ненавиджу
Руслан Показати IP 25 Листопада 2016 16:48
В тих маршрутках дме з дверей як у полі.
Вітько Показати IP 25 Листопада 2016 17:34
Давайте ви підвищите проїзд,але з однією умовою:водії не будуть стояти на одній зупинці по 20хв!!!!!!!!!!!!!!
нелучанин Показати IP 25 Листопада 2016 18:21
маршрутчики знову співають стару пісню. касові апарати ставити не хочуть, пільговиків возити не хочуть, якість обслуговування нульова. і чого це влада так опікується тими жлобами ?
мм справедлива Показати IP 25 Листопада 2016 21:49
встановіть прилади обліку в маршрутках, тоді тарифи будуть економічно оправдані. Зараз усе на емоціях. Хлопці, встановлюйте лічильники, давайте квитки, помийте свої автобуси і навчіться трішки культури поведінки.
Цікаві ви такі Показати IP 26 Листопада 2016 08:17
Як підвищення цін на проїзд - так всі помічають, а як глянути на табло на заправці - наскільки виросли ціни на бензин, - так нє, не бачили.
Велосипедист Показати IP 26 Листопада 2016 10:12
Скільки того Луцька.Хорошим ходом 30-40 хв.,а на ровері 10-15.Для здоровя корисно,екологія покращиться і маршрутчики не хамитимуть,бо банкроти.
ххх Показати IP 26 Листопада 2016 12:38
а чому не сказати правду,що скоро податки потрібно буде платити з нової мінімалки,а ті їздюки як отримували так і будуть отримувати.
Nevidomiy Показати IP 26 Листопада 2016 18:21
Один чорт зламкі дальше будуть соватись по місту піщати,а ще 4 грн хочуть
Анонім Показати IP 26 Листопада 2016 20:51
Пересяду на велосипед... тим більше що зими як такої і не має
Наталя Показати IP 27 Листопада 2016 20:33
Все дорожає, тільки Зарплати на місці стоять. Тому і їдуть люди за кордон. Бардак....
Вітьок Показати IP 27 Листопада 2016 22:11
давно пора вже ввести нормальну систему як за кордоном(а не сільпо як в нас),людина має піти і купити собі проїзний абонемент на місяць і тд(різні варіанти),та їздити на любому громадському транспорті скільки хоче(хоч 10 раз на день)
наталя Показати IP 17 Січня 2017 08:02
на літніх резинах сковзаються,а нам ризикуй їхати в них ще 4 грн давай