USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Проїзд у луцьких тролейбусах подорожчає - готують розрахунок

4 Січня 2017 17:45
Вартість проїзду в громадському транспорті найближчим часом збільшиться. Це пов’язують із подорожчанням плати за електроенергію та зростанням мінімальної зарплати.

Як інформує прес-центр ПАТ «Волиньобленерго», подорожчання тарифів для міського електричного транспорту вже відбулося з 1-го січня 2017-го року. Це пояснюють тим, що вийшла Постанова НКРЕКП № 2021 від 24.11.2016 року «Про внесення змін до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 11.03.2010 року № 218», згідно з якою відпуск електричної енергії для міського електричного транспорту здійснюватиметься за роздрібними тарифами відповідного класу напруги.

А це означає, що Луцькому підприємству електротранспорту доведеться сплачувати за рахунками в 1,8 раза більше.

Така ситуація тягне за собою й подорожчання вартості проїзду. Над цим вже активно почали працювати, запевняє керівник ЛПЕ Ігор Грицюк.

«Однозначно, що підвищення плати за електроенергію призведе до подальшого перерахунку тарифів та здорожчання вартості квитка. Ми вже над цим працюємо. Потрібно врахувати багато факторів: вартість електроенергії, підвищення мінімальної зарплати, обслуговування, інвестиційну складову тощо», - прокоментував ситуацію Грицюк.

Втім, на скільки в ЛПЕ хочуть підняти вартість – поки не готові сказати.

Свої розрахунки хочуть представити вже до кінця місяця.

Зауважимо, що піднімати вартість за проїзд будуть й в луцьких маршрутках. Тим часом міжміські перевезення вже подорожчали, подекуди на 50%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Анонім Показати IP 4 Січня 2017 17:49
жить стало лучше, жить стало веселей
Лесь Подерв'янський Показати IP 4 Січня 2017 18:16
Продовжуючи вище сказану фразу добавлю ..... тепер жить стало просто за**бісь
Лучанин Показати IP 4 Січня 2017 18:26
Хай ці ск*ти їздять до 23 00,А то ще 18 00 немає,А вони вже в депо їдуть. Нема чого піднімати оплату
Генадій Показати IP 4 Січня 2017 18:37
Це ми віддаємо кредити Яценюка)
Вап Показати IP 4 Січня 2017 18:50
Платити повинні всі,а то в тролейбусі кондуктори більшу зарплату з ліваком отримують чим виручка!!! Потрібен електронний облік і адресна допомога пільговикам, але ж коли нема корупції це ж всім невигідно!!!!
Окс до Вап Показати IP 4 Січня 2017 23:15
А піди та й попрацюй кондуктором. Кондукторів та водіїв катастрофічно не хватає, але жоден працівник адміністрації не хоче замінити кондуктора чи водія. Чому? Адже ви пишете, що вони такі ліваки мають!!!
Аліна Показати IP 4 Січня 2017 18:58
Це не тролейбуси, а решето. Дощ, сніг -все залітає в салон під час руху. Поки доїдеш до роботи, замерзнути можна. Вибачте, але це бидловоз, не із-за людей, а із-за того, що це бляшана коробка, яка по дорозі може розвалитися. ЛПЕ, хоч раз оголосіть про покращення надання своїх послуг, а то ціни "обгрунтовано" всі вміють піднімати!
пенс до Аліна Показати IP 4 Січня 2017 20:06
малишка, катай на таксі, а я з бабулями буду зажигати в траліках з 7 ранку, гиги)
Олександр Показати IP 4 Січня 2017 19:44
А-ха-ха, а як я писав під матеріалом про проект підняття цін на маршрутку, що тролейбусники не такі дурні, коли всі заявляли, що пересядуть на тролейбуси, то так мене мінусували. А вони таки не дурні. А по-суті: сто разів казав, що слід з пенсіонерів брати по 50 копійок, і усім вистачить. А то вибачте, одні голодранці по 3 гривні платитимуть, а інші, серед яких часто й зовсім не голодранці - на халяву. Де це бачено? 10 у тролейбус заходить і відсили 2 платить
Panas Показати IP 4 Січня 2017 19:44
Тому НКРЕКП, а саме тому молодому аферисту Дімі Вовку все мало і мало!!!!
Panas Показати IP 4 Січня 2017 19:46
Купіть нові тролейбуси! І відмовтесь від тих маршруток! Тоді і цін піднімати не прийдеться, та дохід комун підприємству буде!!!!
свідомий Показати IP 4 Січня 2017 19:47
Кому нах... потрібне те 3200 коли воно все за собою потягнуло і у рази більше?! Скільки будуть над людьми знущатись і постійно брехати???
мешканка Показати IP 4 Січня 2017 21:13
Перш ніж підняти плату треба покращити надання послуг.97відсотків це пільговики
Вася Показати IP 4 Січня 2017 21:27
Ця влада себе показала себе найгіршою яку тільки бачив і пережив. У 90-ті ще так було. Зараз дуже погано і людям вижити важко. Гройсмана вже з кріслом треба виносити і міністра соціальної політики який так переконував що не буде інфляції і ні нащо не будуть ціни підвищуватись. Нащо таке підвищення, шановні владці-зас--нці
корінний лучанин до Вася Показати IP 4 Січня 2017 22:13
Народ заслуговує на таку владу.Скакати потрібно було більше-була б влада краща.Щоб вийти з цієї кризи потрібно більше пільг дати хероям,поставити кільканадцять пам'ятників бандері і скакати ,скакати,скакати.СУХС!!!
Анонім до корінний лучанин Показати IP 5 Січня 2017 00:05
коментар було видалено
11 до корінний лучанин Показати IP 5 Січня 2017 08:35
коментар було видалено
Анонім до корінний лучанин Показати IP 5 Січня 2017 09:28
ну ти зрозумів, що зморозив фігню
Смл Показати IP 5 Січня 2017 01:06
Я сам бачу шо кондуктор сидить не зберає гроши вони мобильни розмовляє 4зупінку проіхав буває знайомі говорят і безплатно і люди білети вертає кондуктора мінус гроши просто скажу шо багато є факт Зробий автоматично пропус як варшаві москві і метро киів пластикови буде довольни гроши і новій тролейбус
син перовича Показати IP 5 Січня 2017 02:28
корінний лучанин ти дебіл, шолі
11 до син перовича Показати IP 5 Січня 2017 08:36
Він правду написав .
корінний лучанин до син перовича Показати IP 5 Січня 2017 14:51
Шолі.
РОВЕР Показати IP 5 Січня 2017 08:10
А мені все одно,що там що підвищує.Головне добре крутити.І екологічно чисто і корисно для здоровя.Вдаримо по тарифах і хамству велосипедним бумом.Зима.А скільки тої зими.
Олег Показати IP 5 Січня 2017 08:41
Податки з 3200 . За проїзд ,комуналку . І будете без трусів і штанів . Зато в Європі . Але кому ви там потрібні .
їбісь воно колом !!! Показати IP 5 Січня 2017 09:31
коментар було видалено
123 Показати IP 5 Січня 2017 15:09
Адресна допомога для всіх пенсіонерів. Платити мають всі. Тоді буде справедливо а то одні користуються пільгами, а інші ні (сільські пенсіонери).
Анонім до 123 Показати IP 5 Січня 2017 15:59
сільські пенсіонери мають інші пільги, яких нема у міських
Зірочка Показати IP 5 Січня 2017 17:37
А я знаходжуся в декретній відпустці - отримую набагато менше ніж мінімальна пенсія і чомусь теж мушу платити в транспорті. Чому?
Анонім до Зірочка Показати IP 5 Січня 2017 22:50
Допомога при народженні дитини призначається у розмірі 41 280 гривень.
До Аноніма до Анонім Показати IP 6 Січня 2017 11:21
41280 грн / 3 роки / 12 місяців мінус якісь податки = 900грн/міс
Смл Показати IP 6 Січня 2017 00:07
Зробий валидатор буде без проблем уже тернопіль почало і телевізор показує і довгій тролейбус працює внас нема
Я до Смл Показати IP 6 Січня 2017 09:51
Ез як тебе батінька торкнуло!
Фількіна Грамота Показати IP 14 Січня 2017 11:13
Ідіть на х**, я купив ровера з зимовою гумою і балаклаву, і клав я на ваші маршрутки і лоховози. Вдавлюсь але не платитиму за міський транспорт.