USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

Проїзд у маршрутках Луцька поки залишиться 2 гривні

29 Квітня 2014 17:10
Обранці громади не підтримали луцьких перевізників і залишили вартість проїзду у розмірі 2 гривні.

Про це стало відомо під час засідання позачергового виконкому сьогодні, 29 квітня.

Так, за пропозицію секретаря виконкому Сергія Григоренка змінити тарифи з 1 червня цього року «за» проголосувало 2 депутати, проти – 3 та семеро утрималось. Отже, рішення не підтримали. Так само незмінними виявились ціни на проїзд в умовах зміни цін на паливо.

Так, новообраний член виконкому, представник від ВОО ПП «Удар» Микола Євтушин запитав перевізників чи згодні вони, що ціна 3 гривні «вб’є» їхні маршрути? На що перевізники відповіли, що без підвищення цін перевізники «довго не протримаються».

Загалом, підтримати ініціативу заступника Луцького міського голови з економічних питань Тараса Яковлева стосовно підвищення та диференціації тарифів на проїзд погодилось лише 7 обранців громади.

Повторно проголосувало «за» 8 членів виконкому, але цього не достатньо, аби прийняти рішення стосовно зібльшення цін на проїзд у маршрутках Луцька.

Отже, ситуація залишається незмінною.

Однак чи виїдуть завтра перевізники на роботу, поки невідомо.

Зі слів першого заступника Луцького міського голови Святослава Кравчука повторно це питання розглядатимуть під час засідання виконкому 7 травня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
Дід Панас Показати IP 29 Квітня 2014 17:42
не виїдуть - знайдуться інші.
лол до Дід Панас Показати IP 29 Квітня 2014 19:09
не знайдуться) ти купи поремонтуй заправ, то й вийде що нафіг така підприємницька діяльність не треба.
Дід Панас до лол Показати IP 29 Квітня 2014 20:37
скажіть, що ж ви так чіпляєтесь за імаршрути? не треба вони вам, розірвіть контракт. проведемо ще тендер. побачимо будуть чи не будуть.
владі до Дід Панас Показати IP 29 Квітня 2014 21:41
До біса ті маршрутки. Лише повітря засирають. Дайте нам наші луцькі тролейбуси, або забирайтесь геть! Що ж це за несправедливість така, що ми виробляємо тролейбуси сотнями, а не можемо собі дозволити десяток на ціле місто?! Зате порошенко жирує по-новому.
Корінний лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 17:49
СИТУАЦІЮ ДЕПУТАТИ ДУЖЕ ЗАГОСТРИЛИ , ОЧЕВИДНО ВІД ТУПОСТІ РОЗУМУ!! Проблему залишили не вирішеною та поклали на плечі лучан. Сьогодні приїхав зі Львова там у маршрутках я бачив оголошення про підняття ціни до 3грн. з 1травня 2014р. Всеодно ціна проїзду у Луцьку зросте через скандали, можливі зриви руху транспорту, а лучанам оцю "кашу" хлебтати. Тоді впроваджуйте (до мерії кажу!) нові тролейбуси і не мучте лучан!
дідо Показати IP 29 Квітня 2014 17:57
Через низький тариф маршрутне ТАКСІ перетворилось на скотовозки. Несправні,смердячі.брудні та переповненні.За 2 грн .ніхто не зможе поновити парк новими маршрутками. Люмпен гробить маршрутки.так,як вгробив тролейбуси.
123 до дідо Показати IP 29 Квітня 2014 21:46
слухай, буржуа поліський, ти давно з гужового транспорту на авто пересів взагалі? чи ти пропонуєш зробити маршрутки транспортом "середнього класу", який існує лише у фантазіях прикормлених пі.доболів-теоретиків?
Лучанин до дідо Показати IP 30 Квітня 2014 00:50
Маршрутні таксі лише тоді не будуть скотовозками, коли на їх заміну повернуться автобуси та тролейбуси, що є основою пасажирських перевезень у містах.
Семен Показати IP 29 Квітня 2014 18:18
Чому за цей час відповідні органи не провели перевірок щодо пасажиропотоку, технічного стану і т.д. Про що можна говорити коли реальні доходи перевізників міській владі невідомі?
дідо до Семен Показати IP 29 Квітня 2014 18:24
Всі наслідки перевірок "відповідних органів" будуть оплачувати пасажири.Маршрутки є ПРИВАТНИМ бізнесом.який незобовязаний обслуговувати бідних. Бідних облуговує відділ соціального забезпечення.
Семен до дідо Показати IP 29 Квітня 2014 18:31
Боїтесь що половина маршруток несправні? Які підстави підняття вартості? Не подобається, йдіть з цього бізнесу, а владі провести тендери.
дідо до Семен Показати IP 29 Квітня 2014 18:46
Не можеш платити- ходи пішки. заробляй більше, а не клянчи дешевий квиток . Совєтський люмпен привик жити за чужий рахунок.
пасажир до дідо Показати IP 29 Квітня 2014 20:20
як я буду ходити пішки - у тебе будуть порожні кишені
валентина степанівна Показати IP 29 Квітня 2014 18:35
дякуємо щиро вам! хай Вас Бог оберігає
настя в Показати IP 29 Квітня 2014 18:37
не будуть луцькі перевізники лучан возити тоді інші люди найдуться дякую меру а то іноді 3-5 раз їдемо з чоловіком маршрутками по роботі і думаю що багато кладемо перевізникам
дідо до настя в Показати IP 29 Квітня 2014 18:54
Ніхто не знайдеться працювати собі в збиток.під постійними перевірками. ти хоч знаєш скільки сьогодні вартує паливо, шини.мийка ?
вчитель до дідо Показати IP 29 Квітня 2014 19:11
а ви знаєте яка зарплата у простого вчителя?
Анонім до вчитель Показати IP 29 Квітня 2014 19:24
Яке відношення Приватний перевізник має до зарплати вчителя? Йди в ОБлвно ,проси більшу зарплату,бо вартість проїзду зросте.
ляк до Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 20:21
вчитель - твій пасажир. ти певно забув у якій країні живеш
перевізник до ляк Показати IP 29 Квітня 2014 23:46
Я - перевізник, а не благодійник!
Лучанин до перевізник Показати IP 30 Квітня 2014 00:57
Якщо тебе не влаштовують надані мерією умови, то їзжай перевозити в інше місто або міняй бізнес. Є ще один варіант - надати справжні розрахунки! Рано чи пізно це кумовство та бл*ство закінчиться і до влади прийдуть спеціалісти які змушені будуть міняти систему перевезень і вашому брату там місця не знайдеться. Луцьк взагалі мусить бути повністю охоплений тролейбусними маршрутами, без цього немає майбутнього.
йося моргенштерн до перевізник Показати IP 30 Квітня 2014 10:22
спочатку ти людина, потім вже перевізник, але по-суті ти путін, тобто ...ло
батьки до вчитель Показати IP 29 Квітня 2014 23:25
хто-хто, а вчителі точно не бідні. Знов їм повернули надбавки. Хабарі і так ніхто не скасовував. Урок 45 хв. репетиторства коштує 50 грн. Ще й роблять все для того, щоб батьки вимушені брати репетиторів. Так що не плачте, шановні!!!
Анонім до батьки Показати IP 30 Квітня 2014 01:11
Чому ви завжди розписуєтеся за всіх? Майдан - це вся Україна, пасажири - це всі лучани, декілька вчителів мають змогу викрутитись - це всі вчителі, лікарі - це всі медики тощо. Почніть відділяти мух від котлет! Вас ще не нудить? З самомго початку становлення країни почали нищити освіту, медицину та всі інші галузі для того щоб наша країна була слабкою та неграмотною бо стадом легше управляти ніж людьми, тому що людина здатна думати та аналізувати, чого останнім часом днем з вогнем... Вчителі не винні в тому що їх змушують за копійки викладати учням те що їм самим збагнути неможливо! Є, звичайно, підприємливі, але не всі. Якби всі вчителі так викладали як ви пишете, то вони вже давно не маршрутками їздили б, а своїми авто. Ви знаєте яка сума цих надбавок виходить на одну людину? До того ж хабар і репетиторство - це абсолютно різні речі. А чому ваша дитина потребує пояснень вчителя, а не може просто прочитати підручник та зрозуміти що там написано? З цим не до вчителів треба йти в такому випадку.
Коріний лучанин до Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 07:56
"А чому ваша дитина потребує пояснень вчителя, а не може просто прочитати підручник та зрозуміти що там написано? З цим не до вчителів треба йти в такому" - Шановний Ви просто вбиваєте наповал своїми міркуванннями! ТА ДІТИ ХОДЯТЬ В ШКОЛУ ЗА ЗНАННЯМИ! А ЩЕ ПО РІЗНОМУ РОЗВИВАЮТЬСЯ!!! Хтось швидше ХТОСЬ пізніше, але потім якось все наздоганяє . Якби дитина сама все розуміла тоді і треба було ВЧИТЕЛІВ!
Андрій до дідо Показати IP 29 Квітня 2014 19:12
А тебе жаба задавила, що не 100 долларів, а 50 за добу заробив? Всі там в мерії прекрасно розуміють скільки перевізники заробляють тому й не підтримують. Вам запропонували підняти тариф на 50 коп так цього мало гривню давай.
мама до настя в Показати IP 29 Квітня 2014 19:14
ви з чоловіком купіть власне авто - і не будете багато думати! невдахи!
бібліотекар до мама Показати IP 29 Квітня 2014 20:23
в тебе логіка як у 3-річної дитини. ти коли встаєш з-під водійського крісла, хоч інколи книжки читаєш???
Мама до бібліотекар Показати IP 29 Квітня 2014 23:28
Шановна, по-перше, я - жінка. По-друге, бібліотекарю, невже Ви не знаєте, що треба звертатись на Ви (як я до Вас)? По-третє, ніякого відношення до цього бізнесу не маю! Просто спостерігаю Вашу "українську" натуру!
Тато до Мама Показати IP 30 Квітня 2014 01:23
Вибачте за 5 копійок, але я теж спостерігаю. Жінка по-вашому, це щось особливе, чи ви її якось по іншому розумієте, можливо підкреслюєте те що ви вже незаймана? Бібліотекарі до вашого відома в більшості і є жінками, але на вашій рідній мові мабуть вони звуться бібліотекарками. В різних культурах та народностях ви і ти іноді мають протилежні за вашим розумінням значення. Якщо для Вас Ви це звучить поважно, то для деяких це є зневажливим ставленням, а ти вказує на довіру до іншої людини. Вам, австріякам, ще дуже довго треба буде вчитися щоб дійсно зрозуміти українську натуру, бо вона в кожному селі інша, не кажучи вже про те що кожна людина взагалі індивідум.
Наталія до мама Показати IP 30 Квітня 2014 07:37
Ви обізвали людей невдахами і будете розпинатися про українську натуру!І те,що Ви жінка не дає Вам ніякого права не знаючи людей так говорити!!!
я Показати IP 29 Квітня 2014 19:12
давно не їхала в маршрутці після мийки.Чи водії нею не користуються?
пасажир до я Показати IP 29 Квітня 2014 19:17
невже ти не бачила як обклеюють жуйками, обсмаркують штори, плюють насіння на підлогу????? Якби вони не мились - ти б на другий ранок не зайшла (сам бачив як на мийці виносили мішок сміття після вихованих УКРАЇНЦІВ)
я Показати IP 29 Квітня 2014 19:32
нормальна людина смітити не буде,а бидло і в Африці бидло
дідо до я Показати IP 29 Квітня 2014 19:42
Якщо проїзд буде 5 грн. то люди будуть цінити проїзд. І бидло не буде їздити.
НЕЛУЧАНИН до дідо Показати IP 29 Квітня 2014 23:26
навпаки, зі злості ще більше напакостять
ми до НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Квітня 2014 23:48
ти або такі як ти!
я до дідо Показати IP 29 Квітня 2014 23:34
а я згодна платити хоча б 3 грн., аби тільки не їздили "пільговики" в брудному одязі, інші не менш приємні та пахучі особи...
Пасажир до я Показати IP 30 Квітня 2014 01:27
Для Вас, персонально, існують ТАКСІ! Це такі легкові автомобілі, які спеціально везуть одну ср*ку. Але для Вас, вельми шановна, водії цих таксі пред Вашим замовленням, навряд чи будуть спеціально приймати душ.
ми до я Показати IP 29 Квітня 2014 23:30
На жаль, в нас і молодь, і доросле населення дозволяє себе подібним чином вести в громадському транспорті! Ще й сидіння пишуть та ріжуть!!
ви до я Показати IP 29 Квітня 2014 23:45
Значить в нас афроукраїнці чи українські африканці... ЯК?????
угу до ви Показати IP 30 Квітня 2014 01:28
АВСТРОУКРАЇНЦІ!!!
пув Показати IP 29 Квітня 2014 19:50
молодці, що не підвищили. А то би зуби на полку...
гав до пув Показати IP 29 Квітня 2014 23:43
За 1 грн. не склав би ти свої зубки...
НЕ до гав Показати IP 30 Квітня 2014 01:35
Якби проїзд був 1 грн то точно би не склав, а якщо більший на 1 грн, то цілком. Проїзд на 1 грн, продукти кожен на 1 грн, квартплата ще на до*уя грн, а зарплати зменшують, бо криза. Люди, які виступають проти підвищення не тільки їздять маршрутками, а ще й мають щось їсти та вдягатись. А може давай так: захотів хліба - прийшов в магазин, а хліб подорожчав на 1 грн та ще й продавцю треба окремо 1 грн заплатити за обслуговування, бо йому зарплату не хочуть піднімати і так по 1 грн кожному, можливо тоді зрозумієш що де і до чого?
ось так Показати IP 29 Квітня 2014 21:48
Нафіга стільки Богдані, які маловмісткі. Краще запустити великі автобуси типу 15 - ток і все. Перевізників буде менше, але великогабаритні автобуси будуть перевозити туж саму кількість людей.
лучанка Показати IP 29 Квітня 2014 21:53
та обліку пасажиропотоку не скажете . Добре що непідтримують підняття проізду хватае вам вам.шановні перевізники Вам на скільки не підніми проізд ви ремонтувати та мити салон не будете
НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Квітня 2014 23:33
перевізники самі себе загнали в глухий кут. вони ногами і руками впирались, щоб не заставили поставити касові апарати і не показували своїх реальних доходів. а тепер люди просто не вірять їм і не бажають фінансувати із своєї кишені їхні гіпердоходи. цей бізнес треба зробити максимально прозорим і відкритим для громади, тоді можна буде зменшити конфлікт між пасажиром і перевізником.
лучанка до НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Квітня 2014 23:41
Якщо ти необізнаний, то знай, що ставити касові апарати може зобов"язати лише Закон, а не Пупкін. А по-друге, ти звідки такий обізнаний про гіпердоходи? А ти знаєш, що перевізники лише в цьому році закінчили виплачувати кредити, які брали в 2007-2008 роках? А за 7 років ці автобуси українського товаровиробника, які заставляв брати пан Шиба,, вже майже амортизовані? П.С. Працювала на той час в банку. В 10 частини через неплатоспроможність банки позабирали автобуси (заставне майно). Так що н такі вони багатїї, як ти своїми завидющими бачиш...
Лучанин до лучанка Показати IP 30 Квітня 2014 01:42
Ви говорите за яких перевізників? За тих які самі баранку крутять чи за тих які водіїв понаймали? А це дуже велика різниця! Тому перший раз в житті правий НЕЛУЧАНИН і так само праві і Ви. Тільки кожен з вас всерівно друг друга не зрозуміє, нажаль.