USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Прихожани Почаївської лаври називають Путіна «правителем» і кажуть, що «українців вбиває Бог»

24 Квітня 2023 10:23
Прихожанки Почаївської лаври у Тернопільській області, яка досі перебуває в оренді в УПЦ Московського патріархату, назвали Володимира Путіна «своїм правителем».

Такими думками вони поділилися з Громадським, передає LB.ua.

Жінки зазначили, що ракетні удари по Україні «Бог посилає через гріхи», а вбиває українців не Путін.

«Це все Бог. Він стріли може посилати через беззаконня. Якщо ангели направлять такі стріли, весь світ може злетіти. А Путін − йому Бог дав право. Він отримав владу від Бога», − заявили прихожанки.

Вони додали, що українці загордилися, бо захотіли волі та незалежності.

Окрім того, прихожани загалом виступають проти того, щоб Почаївська лавра розірвала оренду з УПЦ МП.

«Господь сам вирішить усі питання. Головне для нас, це щоб не чіпали храм», − сказала одна з них.

Нагадаємо, Комітет ВР рекомендує розірвати договір з УПЦ МП про оренду Почаївської лаври, а Мінкультури створило комісію для перевірки використання об’єктів святині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лучани Показати IP 24 Квітня 2023 10:55
в Луцьку також прихожани РПЦ МП називають карлика своїм правителем.
Любомилець Показати IP 24 Квітня 2023 10:56
Ми УПЦ ! Наша справа свята, влада є лишень Божа, Кіріл хороший, путін не ...уйло,наші батюшки найліпші, з нами бог... І цю хрінітель в коло пускають. Скільки можна, ці смороди мп повині зникнути, як і їх путьонок рогатий, ганьба люду нашому що цих іродів прикоськують ...
Аналітик Показати IP 24 Квітня 2023 11:00
Такі ж об'єктивні прихожани, як і деякі ЗМІ..... Де їх віднайшли цих бабусь?? Одразу прихожани Почаївської Лаври.....як їх ідентифікували, що вони прихожани?? Зараз ЗМІ проводить суцільну дискредитацію УПЦ, але ж такий вислів у Святому Письмі "....є час розкидати каміння, але прийде час його збирати....".....
Олена до Аналітик Показати IP 24 Квітня 2023 11:54
Хммм, просто цікаво - ви це вислів до себе приміряєте? Бо і до вас час прийде збирати каміння, тільки разом з валізами. упц сп - гнила філія фсб.
123 Показати IP 24 Квітня 2023 11:35
Що ви в них питаєте , там багато біснуватих які приїхали на вичитку , таких провокаторів кругом хватає . Хоча після відвідин осадок лишився .
Анонім Показати IP 24 Квітня 2023 12:53
ці баби з середньовічним світоглядом виховують у такому дусі своїх внуків, цьому кінця не буде,якщо залишити все так як є . На це і розраховували чекісти в рясах, коли будували цілу купу тут своїх 'церков'
МиколаЖах Показати IP 24 Квітня 2023 14:58
Жах, Москалі вас називають бендерами. Іще більший жаж. В центрі бендеровщини сидить московщина. Мова українська-----мізки москальськи. Расєянє----це монголи орди
Анонім Показати IP 24 Квітня 2023 15:30
може це підставні бабки . спеціально говорять таке дурне.
123 до Анонім Показати IP 24 Квітня 2023 17:02
Ви мабуть ніколи не були в цій лаврі. Місце дійсно намолене, але присутність цих "монашок" завжди якось гнітила, які з під лоба до тебе гаркали: то не так вдягнений (хоча 100% підтримую, що жінки повинні йти до храму в хустині та спідниці нижче колін), то не так записано ім*я за здоров*я чи за упокій, то не так до ікони підійшов то не там став. А ще присутність російських козачків і козачок з 2014 року остаточно поставило крапку у відвідуванні цієї лаври, дивувала лише позиція української влади...
Анонім Показати IP 25 Квітня 2023 07:16
Це підставні курки.фейк
Анонім Показати IP 29 Квітня 2023 10:06
Вся упц мп це підставні куріци і пітухі коханого Кірілушкі, глянь як путінярко ними задоволений, боронить їх як рідненьких.