USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

«Приміщення-мільйонники» колишньої влади вже руйнуються

15 Травня 2014 22:30
Комунальний заклад «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який помпезно відкривали півроку тому, вже потребує ремонту.

Нагадаємо, урочисте відкриття закладу відбулося 22 жовтня. Тоді на нього завітали представники облради та облдержадміністрації, зокрема, колишній голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук та екс-голова обласної ради Володимир Войтович. Будівельні роботи на суму 3 мільйони 100 тисяч гривень виконали за кошти обласного бюджету.

Проект реконструкції передбачив облаштування оперативно-диспетчерського залу, приміщень для оперативних працівників, серверної кімнати. На першому поверсі розташоване приміщення для чергового медреєстратора, їдальня, гардероб, санітарні кімнати, також тут розташоване «серце» ОДС – серверна. На другому поверсі облаштували залу на 9 робочих місць диспетчерів, кімнату старшого лікаря, навчальну кімнату, приміщення для іншого оперативного персоналу та адміністраторів.
У приміщенні побудована структурована кабельна система, система відеоспостереження та система контролю доступу. На кожному робочому місці диспетчера встановлений комп’ютер, що дозволяє відстежити місце перебування бригад. Крім того, диспетчерську обладнали радіозв’язком з довжиною хвилі 41,8 мГц, який забезпечує зв'язок з 15 бригадами трьох відділень Центру. Загалом на ці цілі з обласного бюджету виділили ще 511 тисяч гривень.

Однак, тепер працівники Центру просять ще майже півмільйона гривень на ремонт покрівлі.


Про це повідомив директор департаменту фінансів Волинської облдержадміністрації Ігор Никитюк під час другого пленарного засідання 25 чергової сесії обласної ради сьогодні, 15 травня.

Він розповів, що до департаменту звернулися представники Центру і попросили на ремонт покрівлі 492 тисячі гривень. Це питання він запропонував включити до проекту рішення про зміни в обласному бюджеті. Однак, депутати вирішили його не розглядати поспішно. Адже це питання необхідно спершу вивчити депутатській комісії. Депутати зауважили, що не завадило б і перевірити, як реконструювали приміщення, і на що саме витратили більше трьох мільйонів гривень бюджетних коштів. Бо за півроку після відкриття, там уже протікає дах. І роботи коштуватимуть не копійки, а майже півмільйона гривень
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Устилуг Показати IP 15 Травня 2014 22:36
На черзі будинок Стравінського в Устилузі,який Кличук поремонтував за 6 млн.грн!!!
Дмитро до Устилуг Показати IP 16 Травня 2014 07:43
а ти там був? от я був і мені дуже сподабалось якість робіт які там зробили з нічього зробили красоту
Ягодин до Устилуг Показати IP 16 Травня 2014 08:20
Факти наведи, а потім п...и!!!
Луцьк до Устилуг Показати IP 16 Травня 2014 08:25
що ви брешете які 6 міліонів???? вот за такого ..... як ви ми так і живемо бо тільки і знаете, що брихати і других людей принижувати
Ігор до Устилуг Показати IP 16 Травня 2014 23:56
не шість,а близько п"яти!!!
НЕЛУЧАНИН Показати IP 15 Травня 2014 22:49
злодія клімчука - на нари !!!!!!!!!
Лучанин Показати IP 15 Травня 2014 23:25
А що ви зробили?
Лучанка лучанину Показати IP 15 Травня 2014 23:53
НЕ КРАЛИ!
УКБ Показати IP 16 Травня 2014 01:11
Перед тим, як давати такі гучні заголовки, журналісту слід було зясувати, чи був ремонт даху у кошторисі минулого року. З опису робіт, навіть викладених тут (серверна, диспетчерська, кабелі, облаштування), ремонтом даху і не пахло.
я до УКБ Показати IP 16 Травня 2014 07:42
а нашо розбератись головне набрихати, роздути ну як завжди
Patrik до УКБ Показати IP 16 Травня 2014 08:28
"Видно пана по холявах"... Одразу відчувається "високий рівень" фаху дописувача УКБ, робить журналістам "слушні" зауваження та пише чоловік, що "ремонтом даху і не пахло" та і в кошторисі ремонту покрівлі не передбачалось... Але дядько із села Великі Березолуки каже, що тільки дурень проводить внутрішній ремонт приміщень, не відремонтувавши попередньо покрівлі... І той же дядько сказав, щоб передати УКБ, що вся та тодішня реконструкція - всього лишень дешевий піар екс-очільників Волинської області, а також дядько просив передати УКБ, щоб не писав х..., перепрошую - дурні.
Lvbnhj до Patrik Показати IP 16 Травня 2014 08:30
а твій дядько некаже куди тобі краще сходити?
Patrik до Lvbnhj Показати IP 16 Травня 2014 09:07
Нащастя ні я, не мій рідний дядько немає адреси пункту призначення… Та і бажання туди відправитись немає… Але дядько із села Великі Березолуки каже, щоб я спитав у вас, бо зразу видно, що ви людина досвідчена, а також він сказав, що, з ваших слів, ви там часто перебуваєте, а точніше – регулярно.
Анонім Показати IP 16 Травня 2014 06:49
У БП велика такса відкату, тому все так дорого
Луцьк Показати IP 16 Травня 2014 08:16
ОТ Я ХОТІВ БИ ТОМУ АВТОРУ СТАТТІ В ГЛАЗА ПОДИВИТИСЬ ...
я до Луцьк Показати IP 17 Травня 2014 07:03
А що тобі не так в статті? Чи може ти серед них, що не сподобалось?
Анонім до Луцьк Показати IP 18 Травня 2014 23:34
ахаха, цікаво дивитись як ставляться "+" на повідомлення які захищають КУЦА , і я як його підлизи працюють на нього)))))) звертаюсь до так званих "підлиз" не забудьте ці " захисні повідомлення" йому показати, ПРЕМІЯ вам буде гарантована !!!
Луцьк Показати IP 16 Травня 2014 08:16
коментар було видалено
Аналітик Показати IP 16 Травня 2014 08:50
І в попередньої і в теперішньої влади (БЮТівсько-Свободівської) методи керування подібні. Гроші не заробляють самі, а самі знаєте... Потрібно читати речення про них поміж рядків: ВІДМИВАЮТЬ ГРОШІ через МЕДИЧНІ питання і корупцію в МЕДИЦИНІ.
Далі буде Показати IP 16 Травня 2014 08:58
Тоді важливе питання: ХТО КЕРУЄ МЕДИЦИНОЮ НА ВОЛИНІ і скільки років? Їх, усіх причетних "хитрих керівників", потрібно замінити та позбутися корупції.
свідомит до Далі буде Показати IP 16 Травня 2014 09:14
Вже замінили і багато кого замінили, а толку? Нічого не вміють, а лише шукають де самим лакомий шматочок урвати або вигідно продати!!!
Бєєє Показати IP 16 Травня 2014 09:01
Перед тим як писати статтю, хоч би потрудились поїхати і зазнімкувати чи таки потребує ремонту дах і поцікавитись чи при проведенні ремонту дах ремонтувався чи не дуже. Але значно легше витягти старі архівні фото і злампічити статейку і головне - кричащу назву ...
Гость Показати IP 16 Травня 2014 09:22
Ото да і так все .Гроші розікрали,поставили картонну коробку,пропіарилися і на цьому крапку.І до чого ми прийшли і до чого йдемо?Кошелі,Сидори,Ващенюки бандюки всі при владі.Грошики далі будуть красти. Ото б зараз взяли цього Климчука за дупу,забрали б в нього йоговіли і рахунки у швейцарських банках,та хай би поремонтував цей будинок за свій кошт.А так па-па васькам.Ура за покращення? За що боролись на то напоролись.Здавайте на армію,щоб Кузьмук у Лондоні щеодну вілу купив і на Луні приватний будинок.Та хай сюди китайці прийдуть нам всеодно.Живемо за копійки і при них проижвемо так ,думаю не гуіше.Лиш би не знашими запроданцями українцями
Упc Показати IP 16 Травня 2014 09:53
Клімчука, Чорнуху, Стефановича, Войтовича до цугундера!!!
Автору Показати IP 16 Травня 2014 10:10
якій же ти бездарь якщо таке пишеш. А вам волинські новини раджу дивитись що пишуть ваші герої.
белое крыло Показати IP 16 Травня 2014 11:02
О чем ре-поср)))о том что Поросятина воровала и т.д.Ну воровала,и что ...а зять покрывал)))Ему же должность купили...почему Тестя-рылопуза и не прикрыть,Смотри и новую Инфинити купят.За сожительство с дочкой......да кстати о героях.Пузо хряк.что сделал для раненых .расстреляных....Ну -попиарастился на ТВ...Аверс и ВОлинь ТБ.
Горохівець Показати IP 16 Травня 2014 11:20
Не думає Борис про вічне... Суєтний він. Запустіння душі починається з відмови брити морду лиця.
казначейство Показати IP 16 Травня 2014 13:40
клімчук всі кошти переганяв на Стефановича це Житлобуд 2 та Чорнуху вирішував тендара на ііх користь а це за три роки зловживання більше ніж на десятки мільйонів а органи для статистики грузят мелоч питання коли будем займатись цими дестками мільйонів
Патріот Показати IP 16 Травня 2014 17:38
я думаю і начальник цього Центру також з цієї афери зміг собі хороший шматок хапнути. P.S. На мою думку для нормальної роботи мед. закладів (а не те що маємо) потрібно абсолютно всіх гол. лікарів м. Луцька звільнити (можливо й області, хоча я думаю вони не так "зажрались" як міські), а на їх місця нових (вони хоча б перші роки будуть боятись за свої місця і не будуть брати хабарі та красти, а за цей час і наладиться робота мед. закладів)
я до Патріот Показати IP 16 Травня 2014 19:11
Підтримую 100%, бо будування *потемкінських деревень* вже остобридло. Начальники ,що іх вже перераховували ,беруть серйозні відкати, а роблять фактично показуху, в тому числі і Куц. Але ім і далі продовжують контракти, гроші державні не шкодують!
рома Показати IP 17 Травня 2014 07:38