USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Припаркований як «андон»: у Луцьку автівки обклеїли спеціальним скотчем

7 Квітня 2018 18:51
Спеціальним скотчем із зображенням презервативів у Луцьку обклеїли автомобілі, які припаркували у непризначеному для цього місці.

Про це у Фейсбуці повідомив користувач Віталій Рудь.

Зі слів автора, інцидент трапився у Луцьку на вулиці Федорова. Водії залишили два кросовери на місці, не призначеному для паркування автомобілів.

Ймовірно через це невідомі особи обклеїли два авто липкою стрічкою жовтого кольору, на якій є напис «припаркований як…» і зображення презерватива.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
хохо Показати IP 7 Квітня 2018 19:34
а де патруль де протокол де фото відеофіксація? де стягнення компенсації за відновлення газону
Петро до хохо Показати IP 7 Квітня 2018 23:37
На підході з Кравчука біля "Варшавки" завжди непоганий урожай майстрів парковки на газонах, сьогодні навіть поліцаї там стояли. (місце забронювати керівництву, чи траву втоптували?)
Дарт Вейдер Показати IP 7 Квітня 2018 19:49
необхідно частіше такі акції робити по Луцьку, я Вами пишаюсь
ігор луцький Показати IP 7 Квітня 2018 20:04
Законопослушні громадяни України,платники податків...яка ганьба.
Лучанин Показати IP 7 Квітня 2018 20:34
Активісти зробили правильно.Тільки,дійсно,де дії поліції по фіксації та покаранню?
aaaaaa Показати IP 7 Квітня 2018 21:58
Від скотча злізе лак з авто і здрасте криміналка за пощкодженні майна. д*біли бл*ть
Петро до aaaaaa Показати IP 7 Квітня 2018 23:41
А газони не комунальне майно? Може цих придурків силоміць на газон випхали? (спробуй запаркувати на з/д переїзді, а потім будеш вдувати за "пошкоджень (л)майно)
Джек Показати IP 7 Квітня 2018 23:14
Ви шо блін ди*іли тут в всі в тому луцьку?
11 Показати IP 7 Квітня 2018 23:43
а ми в Україні живемо ? Чому текст не на українській ,патріоти ?
Місцевий Показати IP 7 Квітня 2018 23:43
Запрошуємо активістів на перехстя вулиці Теремнівської і С.Стрільців. Постійно паркують авто впритул до перехрестя по Теремнівської, так що з вул. С.Стрільців виїхати неможливо (нема обзора) дзвінки в міліцію не помагають. А паркуються постійно ті самі, або зальотні водії які лінь пошукати парковку., Пару метрів далі. Куда двзноти активістам?
Мусічка Показати IP 7 Квітня 2018 23:51
Може дійде до мозгів поки будуть скотч відліпляти. А щодо фарби...?? Якщо погріти, похукати, то може фарба і не злізе. А як щодо травички?? Мізки треба вмикати, коли паркуєшся де попало. Активістам респект
андони Показати IP 8 Квітня 2018 08:34
це спеціальні лісовики , яким тільки їм можна збирати березовий сік.
Не з Луцька Показати IP 8 Квітня 2018 10:10
Де взяти такий скотч? Нашому місту потрібно дуууже багато і на постійній основі
Джек до Не з Луцька Показати IP 8 Квітня 2018 12:45
Мотати хіба таких ол@нів як ти,які перебігають в неположеному місці чи маршу спиняють де попалоЦікаво було б подивитись
Крутяк Показати IP 8 Квітня 2018 10:11
Аа молодці !! ))
Джек Показати IP 8 Квітня 2018 11:35
Де ви там траву бачили? Д‘ятли,ви ж її туфлями своїми кітайськіми витоптали,бо до стежки впадляк дойти 2 метра.
Хм Показати IP 8 Квітня 2018 12:34
Молодці, так і треба тим г*ндонам
Ігор Показати IP 8 Квітня 2018 12:36
Ця бикота як їздить так і паркується, а на поліцейських надії мало, їх самих треба вчити.
Джек до Ігор Показати IP 8 Квітня 2018 12:47
Ну то давайте на все в країні робити самосуд,ото ти прав,ото ти лучше тих шо паркуються не так,ото ти лучше влади.Є закон-соблюдай його і хай тебе не валить чи соблюдає інший.ти шо суддя,чи Бог?сьодні Пасха,а ви тут друг друга за парковку вбити готові,Пилати
Петро до Джек Показати IP 8 Квітня 2018 16:15
"Пасха" сьогодні в кацапів, а православні святкують Світле Христове Воскресіння. Раби завжди готові чекати коли хазяї винного покарають, майже як кум-ґєнпґокуґоґ свого кума попрошенка за "мЄнські договорнякі" і спонсорування агресора. А ломом в лобове скло - краще дійде, головне що швидко. (набери в Ютубі " покарання майстрів парковки", там не тільки ск*та, ще й в машин "замикає проводка"
Джек до Петро Показати IP 8 Квітня 2018 17:23
Ок,давай номер свого корита,в мене біта готова,провірим якій ти сумлінний водятел
Джек до Петро Показати IP 8 Квітня 2018 18:09
Пасха до росіі і рускіх ніякого відношення не має.це біблійний термін.почитай сначала. В мене лом для тебе готовий(вдруг ти не привязаний їздиш)
Ігор Показати IP 8 Квітня 2018 19:36
Джек ти хто? Щось в тебе з українською туговато. А може одна з цих машин твоя?
Джек до Ігор Показати IP 9 Квітня 2018 00:08
З українською в мене все ідеально. Я і весь луцьк-говорю суржиком і не збираюсь перед всякім ... виписувати тут якій я грамотний
Джек до Ігор Показати IP 9 Квітня 2018 08:47
Коми навчись ставити,тоді будеш розказувати про знання укр мови
Ігор до Джек Показати IP 9 Квітня 2018 11:52
Джек. Категорія людей які розмовляють суржиком і обзивають лучан ди*ілами (до якої належиш ти), це не весь Луцьк, і ніколи ним не буде. Слава Богу більшість лучан нормальні люди.
Джек до Ігор до Джек Показати IP 9 Квітня 2018 12:57
Я за закон,а не безпредел.