«Приватбанк» спростував інформацію про злом сервера у вересні
Ніяких витоків або несанкціонованого копіювання інформації з баз даних клієнтів "ПриватБанку" не було.
Про це Буквам повідомили у прес-службі фінустанови.
Як повідомив глава прес-служби "Приватбанку" Олег Серга, у вересні в рамках проведених протягом 2017 року процедур Сyber-аудиту банку, тобто спеціального дослідження рівня безпеки інформаційних систем, фахівцями міжнародних компаній проводилася аналітика безпеки баз даних фінустанови.
"Зрозуміло, коли йдеться про спеціальне розслідування, не всі працівники банку були проінформовані про діяльність, про хід і методи аудиту, які є конфіденційними. Всі дії в рамках аудиту безпеки, в тому числі і симуляція зовнішнього доступу до систем, були санкціоновані керівництвом банку, інформація не виходила за межі банку і використовувалася виключно для проведення аналітики в рамках аудиту", - підкреслив Олег Серга.
Нагадаємо, ЗМІ публікували скрін-шоти, що стосуються внутрішнього інформаційного обміну працівників департаменту ІТ-безпеки ПриватБанку. У своєму чаті вони обговорюють злом серверів банку і викачування звідти даних про клієнтів на зовнішні сервера. Витік даних нібито стався 12 вересня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Буквам повідомили у прес-службі фінустанови.
Як повідомив глава прес-служби "Приватбанку" Олег Серга, у вересні в рамках проведених протягом 2017 року процедур Сyber-аудиту банку, тобто спеціального дослідження рівня безпеки інформаційних систем, фахівцями міжнародних компаній проводилася аналітика безпеки баз даних фінустанови.
"Зрозуміло, коли йдеться про спеціальне розслідування, не всі працівники банку були проінформовані про діяльність, про хід і методи аудиту, які є конфіденційними. Всі дії в рамках аудиту безпеки, в тому числі і симуляція зовнішнього доступу до систем, були санкціоновані керівництвом банку, інформація не виходила за межі банку і використовувалася виключно для проведення аналітики в рамках аудиту", - підкреслив Олег Серга.
Нагадаємо, ЗМІ публікували скрін-шоти, що стосуються внутрішнього інформаційного обміну працівників департаменту ІТ-безпеки ПриватБанку. У своєму чаті вони обговорюють злом серверів банку і викачування звідти даних про клієнтів на зовнішні сервера. Витік даних нібито стався 12 вересня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.