Приватнику здають приміщення за 1 гривню, Луцькрада продовжила договір
Депутати Луцької міської ради прийняли рішення продовжити договір оренди приміщення за одну гривню приватному підприємству «Волиньліфт», мовляв, так вони зможуть у майбутньому розірвати власне зобов’язання на безстрокову пільгу.
Під час 60-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 28-го травня, з приводу цього питання доповіла начальник відділу управління майном міської комунальної власності Алла Грабко.
«Ми мусимо це рішення прийняти, адже ми їм дали безстрокову пільгу. У нашій постанові встановлені строки, потому, вже пільги не буде. Якщо говорити про розірвання договору, то міськрада від цього лише втратить. Вони виграють суд, а ми за нього заплатимо», - пояснює Алла Грабко.
Натомість член депутатської групи «Новий Луцьк» Петро Савчук обурився тим, що приватник має в рік 220 тисяч гривень пільг, замість того, щоб ці гроші платити в міську казну.
Однак депутати все ж проголосували за те, аби продовжити приватному підприємству «Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління «Волиньліфт» пільгову оренду до вказаного строку - лютого 2015-го року, мовляв, потім такий договір не продовжать й пільг приватне підприємство більше не отримає.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Під час 60-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 28-го травня, з приводу цього питання доповіла начальник відділу управління майном міської комунальної власності Алла Грабко.
«Ми мусимо це рішення прийняти, адже ми їм дали безстрокову пільгу. У нашій постанові встановлені строки, потому, вже пільги не буде. Якщо говорити про розірвання договору, то міськрада від цього лише втратить. Вони виграють суд, а ми за нього заплатимо», - пояснює Алла Грабко.
Натомість член депутатської групи «Новий Луцьк» Петро Савчук обурився тим, що приватник має в рік 220 тисяч гривень пільг, замість того, щоб ці гроші платити в міську казну.
Однак депутати все ж проголосували за те, аби продовжити приватному підприємству «Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління «Волиньліфт» пільгову оренду до вказаного строку - лютого 2015-го року, мовляв, потім такий договір не продовжать й пільг приватне підприємство більше не отримає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Цікаво!!!
Показати IP
29 Травня 2014 10:56
Кого із юридичного відділу Луцької міської ради було покарано за укладання безстрокових договорів з орендарями та спричинення значних збитків бюджету міста та громади?
«Ми мусимо це рішення прийняти, адже ми їм дали безстрокову пільгу. ....», - пояснює Алла Грабко.
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.