USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Приймальня вдома відміняється – волинському депутату пом’якшили вирок

30 Грудня 2013 14:54
Апеляційний суд Волинської області переглянув справу депутата Ігоря Гузя про домашній арешт на два місяці. Про це повідомляє «Волинська правда».

Як йдеться у повідомленні, Апеляційний суд Волинської області зняв з депутата Ігоря Гузя домашній арешт. Замість домашнього арешту на Ігоря Гузя наклали особисте зобов’язання прибувати за викликом до слідчого УМВС України у Волинській області, а також повідомляти про свої виїзди з міста. Така ухвала суду триватиме до 9-го лютого 2014 року.

Гузю інкримінували санкції за статтею «Хуліганство», «Заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку», та «Захоплення державних будівель».

Нагадаємо, що Луцький міськрайонний суд ухвалив застосувати до Гузя міру запобіжного заходу у вигляді 60 днів цілодобового домашнього арешту. З цієї причини Ігор Гузь відкрив у себе вдома громадську приймальню.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Іван Показати IP 30 Грудня 2013 15:11
Херой .Піар та й годі.
Цезар Показати IP 30 Грудня 2013 15:54
Вискочка! Це де твоя хата?
інна Показати IP 30 Грудня 2013 16:22
Завжди вважала Ігоря недурним хлопцем. Але ну так вже себе піарити, ну абсолютно на всьому! Це вже не сприймається як розум, а сприймається як дурість. А був розумний хлоп...
Хуйздрич Показати IP 30 Грудня 2013 16:33
Не долго ему осталось...
деруггг Показати IP 30 Грудня 2013 17:26
чортяка ...
осбб Показати IP 30 Грудня 2013 18:41
точно чортяка, пацан молодець!
гузькові Показати IP 30 Грудня 2013 18:43
Гузько, де "мешканці підїзду, які ледве не вчинили самосуд", коли працівники міліції вручали тобі повістки!? Не соромно тобі, брехуне, що брешеш людям в очі?
правдоруб Показати IP 30 Грудня 2013 18:50
клоун