USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Призов на Волині виконали на 83%

2 Червня 2015 17:12
Яким чином триває призов волинян на строкову службу, повідомив тимчасово виконувач обов’язків обласного військового комісара Роман Кулик.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 2 червня.

Щодо призову громадян на строкову військову службу Роман Кулик повідомив, що, відповідно до плану поставок молодого поповнення, необхідно відправити 480 призовників. За станом на 2 червня відправлено 397 призовників, що становить 83%. Завершити призов планують 24 червня. Цих громадян направлять до навчальних центрів для підготовки за визначеними спеціальностями. Команди укомплектовані повністю на 100% з резервами, зараз триває контрольно-медичний огляд, здійснюються заходи робочої групи Волинського обласного військкомату щодо перевірки призову.

Раніше ми повідомляли про те, що призов продовжили ще на місяць.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
дідо Показати IP 2 Червня 2015 17:18
Українці завжди готові захищати свою країну .
Воєнком до дідо Показати IP 2 Червня 2015 17:40
А ти готовий?
мама Показати IP 2 Червня 2015 19:07
"Щодо призову громадян на строкову військову службу Роман Кулик повідомив, що, відповідно до плану ПОСТАВОК молодого поповнення - люди милі, невіже в Україні молодих людей поставляють, як молоко, мясо , метал ? Дожились, що підібрати слів не можуть, а зрештою, дійсно, поставка - на передову не навчених та недосвідчених!!!! Горе нам всім! Необхідно щось робити, думаймо!
А до мама Показати IP 2 Червня 2015 19:17
А це в кого з чим асоціація, кожний думає відповідно до кругозору
Бичара до мама Показати IP 2 Червня 2015 19:48
Що тупа? Солдати всігда були гарматним м`ясом. Жуков посилав на мінні поля сначала піхоту, а потом вже танки. Цих салабонів хоть на войну не пошлють. Виживуть, не скигли.
Анонім до Бичара Показати IP 2 Червня 2015 22:30
Мечты, мечты, где ваша сладость? Это по поводу - не пошлют.
Бичара до Анонім Показати IP 3 Червня 2015 05:13
Смерть російським окупантам!
Слава Україні! Показати IP 2 Червня 2015 19:46
Героям слава!!!