USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Публічні лучани закликають приїхати на дрег-рейсинг

22 Травня 2015 16:44
Приїхати на змагання з дрег-рейсингу на підтримку українських бійців закликають лучан публічні люди Волині – журналісти, активісти, громадські діячі. Вони масово постять головні фото своїх профайлів у соціальних мережах. Фото зробили тематичними, із закликом «Старт для перемоги» та на фоні військової техніки у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки.

Так, фото із закликом приїхати на автоперегони, розмістили головний редактор Інформаційного агентства Волинські Новини Альона Трохимчук, репортер видання Вікторія Семенюк, автомайданівці Андрій Попик, Сергій Кушнір, Петро Бучик та інші.











Олена Кузьмич, журналіст
Олена Кузьмич, журналіст


і знову ми =) З вашого дозводу, друзі, до 24 травня, я вас заспамлю)))Все з благодійною метою) Для наших героїв!!!!

Posted by Аріна Крапка on 20 травня 2015 р.










Сам п'ю і всіх запрошую...! Ой.. вибачте.. Зі святом, доречі, всіх.) Сам ЙДУ і всіх запрошую! Учасники ГШР Самооборони п...

Posted by Олександр Лєсной on 21 травня 2015 р.


Дарія Барчук
Дарія Барчук


Любава Дроган
Любава Дроган


Наталія Ариванюк
Наталія Ариванюк
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Лучанин Показати IP 22 Травня 2015 17:05
А хто їх визнав публічними? Крім Лекса нікого не знаю.
Мухамед до Лучанин Показати IP 22 Травня 2015 18:48
Немає Господа крім Лекса і лучанин пророк його. Амінь ))))
Василь Показати IP 22 Травня 2015 17:12
Алєксєєв буде................??? Приймаю участь..........)
до до Василь Показати IP 23 Травня 2015 11:25
лише в Україні нероба і безхатчинко може бути публічною людиною, це підтверджує що народ сліпий.
Хлоп Показати IP 22 Травня 2015 17:32
Виходить, що справжні красуні працюють в ВН)) А я вас уявляв як середньостатистичну Медузу Горгону за те, що мої коментарі видаляєте...)))
Луцький перехожий Показати IP 22 Травня 2015 17:59
Що вже публічні то публічні. Публіка таких ще не знала
лучанин Показати IP 22 Травня 2015 18:16
не знаєте Мірека,Лєкса,Крапку і Оленку?)) я думав їх всі знають))
Анонім Показати IP 22 Травня 2015 18:52
Дрег-рейснг фіг таке украінською виговориш. Правильно нардепи зробили що за знання украінськоі не голосували.
37 Показати IP 22 Травня 2015 20:20
напишіть а кого ви важаєте публічними ?
Жителька Волині до 37 Показати IP 22 Травня 2015 21:21
Хоча б коханку нинішнього мера, а не майбутнього
Анонім до Жителька Волині Показати IP 23 Травня 2015 11:05
А де тут нинішнього?)
хм Показати IP 22 Травня 2015 22:15
Хто ці всі клоуни ряжені?
!!! Показати IP 22 Травня 2015 22:38
Лексуха по 50 накатим братка)!
Вдова Героя Показати IP 22 Травня 2015 23:56
Чого ви всі прикліпались до того слова "публічні"? Якщо їхні фото знаходяться тут у цій статті, а така буубліка) їх коментує - то вони публічні, а ми (бо мого фото тут теж нема)- ні. Читайте між рядків і не виривайте слів із контексту! Суть повідомлення яка? Всі, хто хоче підтримати учасників АТО - завтра в аеропорт у с. Крупа!
Івахів Показати IP 23 Травня 2015 00:16
Народ, а давайте завтра підтримаємо наших солдатів і побухаємо і потанцюємо. При нагоді по пару гри вень скинемося. У понеділок давайте скупаємося в Стиру і теж підтримаємо АТОшників. У вівторок підемо всі в ресторан в пам'ять про загиблих воїнів-героїв. У середу влаштуємо пікнік в парку з шашличками і кинемо пару рубликів у скриньки на підтримку поранених бійців. В четвер проведемо благодійний похід в кіно - подивимося комедію, а здачу від попкорну кинему в благодійну скриньку. У п'ятницю..... і так до безкінечності будемо гульдибанити
Отакіпироги до Івахів Показати IP 23 Травня 2015 03:01
Президент сказав що в нас мир, більшість кивнула гривами і вернулась в мирне життя де не має неодягнених солдат, а якщо і є, то це не так вже і страшно. Тому доводиться шукати різні способи для допомоги захисникам.
Б.С Показати IP 23 Травня 2015 00:56
Є***уті люди ви. Той, хто хоча б одного з цих людей знає - поганого нічого не скаже і не напише. Дивлюся на наших жадібних, егоїстичних і підлих людей - і в свої 21 розумію, що маємо те, що заслужили. Це кара Божа на народ. За те, що виродки такі. Хтось старається, жертвує своїми силами і часом заради тих, хто боронить наш спокій, а хтось, бл**ь, диванний експерт, кімнатний політолог і займається тільки тим, що обсирає все, що на очі потрапить замість того, щоб хоча б щось корисне для загального блага зробити. За мат вибачте, тут стриматись нереально. Особисто можу сказати, що Таня з Волинь SOS - янгол-охоронець для багатьох наших вояків. Терпіння обі, Танюша. А вам, шановні, раджу подумати над вище написаним.
добряк Показати IP 23 Травня 2015 13:16
на першому фото якась телка в наколках,напевно отседіла