USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Рада схвалила закони Порошенка щодо Донбасу

16 Вересня 2014 12:33
Верховна Рада проголосувала законопроекти про особливий статус Луганської і Донецької області та про амністію.

За проект про особливий статус проголосували 277 депутатів, за проведення амністії – 287, - повідомляє «Українська правда».

"Обидва закони про легалізацію ДНР і ЛНР протягли з порушенням процедури. Таємне голосування було незаконним", - прокоментував голосування депутат Андрій Шевченко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
vkzm Показати IP 16 Вересня 2014 12:40
ПІЗ*ЕЦЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ATO Показати IP 16 Вересня 2014 12:56
хай готуються, їм це не минеться.
))) до ATO Показати IP 16 Вересня 2014 13:37
минеться. це ж не яника цькувати. це люди серйозния.
Комсомол Показати IP 16 Вересня 2014 13:15
ха ха ха
Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 13:18
революцію у народу вкрали , все звелось на перерозподіл сфер впливу між олігархами, хай радіє даунбас - до них їде медведчук, а нам теж особливо нема чому радіти, нас будуть експлуатувати надалі ті ж самі , тільки з уточненням проукраїнські
привіт волинським де Показати IP 16 Вересня 2014 13:19
Івахів, Єремеєв і Мартиняк- ви голосували за закрите засідання верховної зради- ви злили донбас
аяяй Показати IP 16 Вересня 2014 13:32
а що було робити ,відправляти хлопців далі на вірну смерть !!!!! всі ж кричали зупиніть війну от і зупиняють як можуть
аяяй Показати IP 16 Вересня 2014 13:37
ті регіони вже отримали своє , ще не скоро вони о говтаються і побачимо , як Росія їм допоможе , може нарешті дійде , що нікому вони не потрібні крім своєї рідної держави України
))) до аяяй Показати IP 16 Вересня 2014 13:52
ридна держава сколько снарядов туда выпустила? до войны еще можно было о чем-то говорить, но теперь явно уже развал. ну и мы свое получим. медленнее, но еще хуже.
спостережливий Показати IP 16 Вересня 2014 14:10
єто не ошибка єто преступление
Козак Показати IP 16 Вересня 2014 14:59
Пацанів шкода, по суті відправилися "туди" ні за що! А те бидлоття зразу потрібно було ізолювати від укр народу!
патріот до Козак Показати IP 16 Вересня 2014 15:22
Бидлоття то ті хто таке пише!!!
Оля Показати IP 16 Вересня 2014 15:05
Та хай ідуть луганські і донецькі в рассею.Уже біженців прийняли красиво в Магадан і Сибір.Хай валять,чого держати цих кацапів з них ніколи не було і не буде українців.Хай собі живуть і дохнуть ледацюги з голоду.Це вони підтримують цих головорізів чеченців,дагенстанців-це вони їм друзі. Хай і живуть.Стільки наши діток перебили і за що? А ніза що7?За олігархів.Це війна поділу сфери впливу,вона простому люду не потрібна, але простого люду їм не жаль на м"ясо.
СВІДОК Показати IP 16 Вересня 2014 16:08
Так для чого було стільки смертей.... ДЛЯ чого ТАМ ЗАГИНУЛО майже 70 волинян... От ВАМ і ФІРТАШЕНКО, себто Порошенко... От вам і важливість обрати президента у ПЕРШОМУ ТУРІ.... Лугандонія отримала більше, ніж вимагала... УКРАЇНІ крах...
!аяяй до СВІДОК Показати IP 16 Вересня 2014 17:58
А что вы предлагаете,какой выход.? Воевать дальше.? Или сравнять с землей чтоб врагу не досталось.? Или все-таки отпустить.?
Я Показати IP 16 Вересня 2014 17:44
сепарам амністія , а хлопці дезиртири бо лишилися живими?