USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Рада визнала ОУН і УПА борцями за незалежність і заборонила комунізм. ВІДЕО

9 Квітня 2015 14:17
Верховна Рада визнала учасників Організації українських націоналістів та Українську повстанську армію борцями за незалежність України, повідомляє УНН.

За відповідний законопроект проголосував 271 народний депутат.

Ухвалений законом борцями за незалежність України визнаються особи, що брали участь у боротьбі за незалежність України, зокрема у складі таких формувань: Центральна Рада, органи влади Карпатської України, політичні партії, громадські організації утворені під час існування УНР, ЗУНР, українська військова організація, ОУН, УПА.

При цьому, відповідно до документу, держава може надавати соціальні гарантії борцям за незалежність України у 20 столітті та членам їх сімей, а органи місцевого самоврядування можуть за рахунок коштів місцевих бюджетів надавати додаткові соціальні гарантії, пільги борцям за незалежність.

РАДА ВИЗНАЛА, ЩО РАДЯНСЬКА РОСІЯ АНЕКСУВАЛА УКРАЇНУ

Першим прийнятим законом із "пакету декомунізації" Рада визнала факт агресії Радянської Росії проти України, - повідомляє Еспресо.TV.

Рада 271 голосами "за" прийняла Закон "Про правовий статус та вшанування пам'яті учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті" (N2538).

В прийнятому закону визнається факт агресії Радянської Росії проти України, окупація та анексія Радянською Росією території України.

Боротьба за незалежність України визнається правомірною, вказуються організації та структури, учасники визвольного руху.

Законодавчо визначається, що у 1991 році відбулося відновлення незалежності України, спадкоємиці проголошеної у 1918 році Української Народної Республіки.

Визнаються нагороди та військові звання, які упродовж 1917-1991 років присвоювалися українськими державними утвореннями учасникам визвольного руху.

В УКРАЇНІ ЗАМІНИЛИ "ВЕЛИКУ ВІТЧИЗНЯНУ ВІЙНУ" "ДРУГОЮ СВІТОВОЮ"

Парламент нарешті позбавив суспільство радянських кліше Велику Вітчизняну війну на Другу світову.



Рада проголосувала за законопроект "Про увічнення перемоги над нацизмом в Другій світовій війні 1939-1945 рр." (N2539).

Документом закріплено офіційне використання загальносвітового терміну "Друга світова війні 1939-1945 рр."

Запроваджується День пам'яті та примирення – 8 травня, з метою увічнення пам'яті усіх жертв Другої світової війни.

9 травня в Україні буде відзначатися як державное свято – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 рр.

Законом скасовується використання радянської символіки під час вшанування пам'яті полеглих та увічнення перемоги над нацизмом.

РАДА ЗАБОРОНИЛА В УКРАЇНІ КОМУНІСТИЧНУ ІДЕОЛОГІЮ

Рада заборонила в Україні комуністичну ідеологію.

Рада 254 голосами "за" проголосувала законопроект "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки" (N2558).

Законом визначено злочинними комуністичний та нацистський режими, жертвами яких стали мільйони наших співвітчизників.

Відтепер в Україні запроваджується відповідальність за пропаганду комуністичного та нацистського режимів та публічне використання їх символіки.

За виготовлення, поширення і використання комуністичної символіки, гімнів СРСР та УРСР караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією майна або без такої.

Якщо ж ці дії будуть вчинені представниками влади, або повторно, або організованою групою осіб, злочини будуть каратися позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

ЧИТАТИ ЩЕ: З АРХІВІВ КДБ 1917-1991 РОКІВ ЗНЯЛИ ГРИФ «СЕКРЕТНО»

Встановлено процедури та строки перейменування об'єктів, які носять "комуністичні" назви (перереєстрація документів для громадян безкоштовна). З вулиць наших міст заберуть символи та пам'ятники, які возвеличують функціонерів тоталітарного режиму. Передбачено розслідування злочинів геноциду, злочинів проти людства та людяності, військових злочинів, здійснених представниками тоталітарних режимів.

Законом також встановлюється Дня пам'яті жертв комуністичного та нацистського тоталітарних режимів 23 серпня, коли сталінський СРСР та гітлерівський Третій Райх уклали угоду, яка розпочала Другу світову війну.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Донбасс Показати IP 9 Квітня 2015 14:43
коментар було видалено
Любі свині до Донбасс Показати IP 9 Квітня 2015 14:56
А я так понимаю что перед тем как испортить воздух нужно, по крайней мере, внимательно прочитать принятый закон. Та нет ничего даже близкого к тому, что ты, неуважаемый мною троль, глаголишь. Ну а если твой дед был просто солдат - он такой же воин и герой как все воины той войны. А если он сволочь НКВДешная - ну к нему нет уважения. Кстати, бывал на Востоке Украины - видел ваше отношение к павшим...А на Западной Краине все памятники солдатам ухожены. А Саур Могилу кто развалил? Не твои ублюдочные путинососы? Так шо сиди и не тявкай, шавка моцковская.
Штефан, Луцьк до Любі свині Показати IP 9 Квітня 2015 16:36
Сталося! Слава Тобі Боже, Великий і Всемогутній! Нарешті. Ну, то й вперед - до вільного світу. Комуняку на гілляку! Слава Україні!!
Дарт Вейдер до Штефан, Луцьк Показати IP 9 Квітня 2015 17:24
Наталя Семенівно, дорогий ви наш Штефан, ваши собаки на собачатнику також радіють?
луцьк Показати IP 9 Квітня 2015 14:50
нарешті Кононовичів посадять
Сельодкін до луцьк Показати IP 9 Квітня 2015 14:54
Та не посадять.Він не комуніст, а злодій котрий транжирив гроші Дзюганова:пятка в дворіку, витрати на голубого адвоката, щоб розвести племінницю і т. д.
Анонім до луцьк Показати IP 9 Квітня 2015 14:59
коментар було видалено
Василий до Анонім Показати IP 9 Квітня 2015 15:05
Алло.... А почему не пишем насколько уменьшилась численность населения Украинской ССР в то время когда правила КПСС....? А ну аналитику в студию......? А за время независимости численность уменьшилась ...? Читал сколько в 90-х годах эмигрировало за кордон ? В том числе на историческую родину....? .
Анонім до Василий Показати IP 9 Квітня 2015 15:11
коментар було видалено
Василий до Анонім Показати IP 9 Квітня 2015 15:57
То бишь. Как бы и не было голодомора....? Как бы родители детей не ели....? Как бы за три колоска в тюрьму не сажали..? Да ты юноша наглый циник. Это исторические факты . Не переписанные в угоду чьей то истории , что украинской, что русской. И хватает совести передергивать факты.
Олександр Воронцов до Василий Показати IP 10 Квітня 2015 09:50
Василий! Эмиграция - неизбежная судьба для граждан с колониальным типом капитализма. Махровым цветом цветёт и внешняя, и внутренняя эмиграция. В той же России Москва, как насос, втягивает население Тамбовской, Пензенской и других областей. А в Тамалу (Пенз. обл.) - турки переселяются!! В 25-м году в СССР проживало 150 млн. чел. (помнишь поэму Маяковского?), а в 1940-м было уже 196. Стратегический резерв Генштаба составлял 48 млн. чел.! Если бы не это - фашизм уже завладел бы всем миром. И этих безликих троллей-тявкушек не было бы на свете! Подумай, откуда и когда в Канаду набилось столько украинцев?? Почитай Ивана Франко хотя бы.
Анонім до луцьк Показати IP 9 Квітня 2015 19:37
олігархи 25 років країну грабують, а винуваті у всьому кононовичі - у вас із головою все добре?
пилип орлик Показати IP 9 Квітня 2015 15:45
коментар було видалено
Анонім до пилип орлик Показати IP 9 Квітня 2015 15:56
Дурень думкою багатіє.Не розхитуйте лодку, бо Путін нападе))))А він до того не нападав?
Я Показати IP 9 Квітня 2015 15:56
КОМУНІСТИЧНА ІДЕОЛОГІЯ що це таке?
Ленін на броньовичку до Я Показати IP 9 Квітня 2015 15:58
Це утопія
Олег до Я Показати IP 9 Квітня 2015 16:33
Єто стаття, по которой вы должны сидеть 18 лет
Олександр Воронцов до Я Показати IP 10 Квітня 2015 09:58
А це те, що невiдомо тому, хто далi свого носа не бачить! Крім своєї кiшенi знати нiчого не здатен!
комсомол Показати IP 9 Квітня 2015 16:01
коментар було видалено
Знаюча до комсомол Показати IP 9 Квітня 2015 16:04
Верни племінниці квартиу Кононович.І давай розповідай за які побої тебе дружина вигнала.ФАШИСТ
Анонім Показати IP 9 Квітня 2015 16:04
коментар було видалено
Правдоруб Показати IP 9 Квітня 2015 16:09
Правильно.Давно пора.А за червону ганчірку обовязково садити без поблажок
анархіст до СБУ Показати IP 9 Квітня 2015 16:12
коментар було видалено
Анонім до анархіст до СБУ Показати IP 9 Квітня 2015 16:21
Малиш тобі не погрожують, а попереджують.НЕ ПОРУШУЙ ЗАКОН.
Лучанин Показати IP 9 Квітня 2015 16:24
Я підтримую такі зміни. Друга світова була страшним випробуванням. А речі треба називати своїми іменами. Варто знати, якому насиллю піддавалися українці, будучи гнобленими сталінським режимом. "Народ, що не знає своєї історії - не має майбутнього". Так, нам усім зараз нелегко, а складні економічні реалії роблять нас більш прозаїчними та черствими, озлобленими. Все в нас буде добре, адже ми господарі на своїй, Богом даній землі!
Анонім до Лучанин Показати IP 9 Квітня 2015 17:48
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 9 Квітня 2015 17:55
запитай у вєлікаго расейскаго холуйського народу. вони звикли царю ж"пу лизати
Гнідава Показати IP 9 Квітня 2015 16:24
Молодці.Давно пора було прийняти закони
Дійсно Показати IP 9 Квітня 2015 16:28
Це все балачкі.Потрібно відновлювати ядерний потенціал і посилати в одне місце Путю і Гейропу
Пащук Показати IP 9 Квітня 2015 16:32
Хлопці я вже не комуніст, тількі не чіпайте
вільна смерека Показати IP 9 Квітня 2015 16:38
Для комуняк в мене завжди знайдеться місце
for СБУ Показати IP 9 Квітня 2015 16:40
А можна здати парочку адресів комуністів?
Василь Показати IP 9 Квітня 2015 17:36
За виготовлення, поширення і використання комуністичної символіки, гімнів СРСР та УРСР караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією майна або без такої. ризиковано тепер слухати Гімн СРСР цікаво, як будуть викручуватись організатори якщо на якихось спортивних змаганнях в Україні переможе російський спортсмен
Анонім до Василь Показати IP 9 Квітня 2015 17:57
мурку будуть грати
123 Показати IP 9 Квітня 2015 19:22
Настояща демлкратія.
test Показати IP 9 Квітня 2015 20:14
http://www.volynnews.com/messages/1588/
влад Показати IP 9 Квітня 2015 22:42
Тепер коноговичі оглядайтесь бо кожна собака на вулиці буде гризти тут вас. А ще краще втікакайте до свого бацьки чи на росію. Будете лизати дупу та пестити геніталії пуціну, жиріку, зюганову і ко. Геееееееееть з Неньки!
Думка небайдужої люд Показати IP 10 Квітня 2015 07:42
А не краще було б зробити 9 Травня загальний марш миру нащадків тих, хто воював за Україну у час той війни 1941-1945 (зараз не так напишешь, то ще справу припаяють). Кожен ніс би портрет своїх родичів ( ветаранів радянської армії, ОУН_УПА - неважливо...). Це міг би бути марш примирення нащадків. Але ж ні...Потрібно щось заборонити на користь когось, щоб знов хвиля ненависті накрила Україну. Коли в наші голови буде закладена ТОЛЕРАНТНІСТЬ?!! Що, знов, як в радянські часи тихенько розмовляти на кухнях? Невже ж ви не бачите, що ми будуємо знов те, від чого біжемо вже майже 24 роки? Все те саме- заборона, заборона, заборона. ..Може потрібно потрібно змінити визначення поняття: "свобода слова", "демократія"? Бо якійсь когнітивний дисонанс...