USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Радник Президента їде на Волинь

19 Жовтня 2014 14:36
Радник Президента України Ольга Богомолець перебуватиме 20 жовтня, у понеділок, на Волині. Метою її візиту є напрацювання пропозицій щодо розробки Стратегії «Волинь-2020» у розділі «Медицина». Про це інформують у прес-службі Волинської ОДА.

У рамках робочої поїздки:

10.00-10.50 год. - робоча зустріч Богомолець О.В. з питань розвитку медичної галузі області та реалізації на Волині спільного проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я – на службі у людей» (кабінет голови ОДА, Київський майдан, 9).

11.00-12.50 год. - відкриття оториноларингологічного відділення Волинської обласної клінічної лікарні (Луцьк, проспект Грушевського, 21).

14.00-14.50 год. - відвідування Луцького гарнізонного військового госпіталю, де лікуються військовослужбовці із зони АТО (вул. Сенаторки Левчанівської, 4)

15.00-16.00 год. - ознайомлення з роботою обласного центру медичної та психологічної реабілітації для учасників АТО (ЛПЗ ” Волинський обласний госпіталь для інвалідів війни”, м.Луцьк, вул. Стефаника, 3а).

16 год. – прес-конференція для ЗМІ (конференц-зал готелю «Україна», Луцьк, Словацького, 2).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Арсен Показати IP 19 Жовтня 2014 14:43
Метою візиту є ... бла бла бла . Насправді метою візиту є агітація за пороха і іванюка.
Анонім до Арсен Показати IP 19 Жовтня 2014 21:53
В ходе саммита АСЕМ в Милане украинского президента Петра Порошенко возили не на машине с государственной символикой, как, например, Владимира Путина. Также журналистов заинтересовал тот факт, что на автомобиле, предоставленном ЕС Порошенко был номер, начинающийся на буквы EX. На латыни это означает «бывший».
я Показати IP 19 Жовтня 2014 14:54
А які ще відкривання постійні в обл лікарні?! Що не було відділення лор !!! Сидор і комп вже остобридли. Скільки можна відкривати з помпою що небудь
иван Показати IP 19 Жовтня 2014 14:55
она едит поделиться с бедними-нажитым непосильным трудом ? я так понимаю судья по ее многомилионому состоянию в уркаине
ого Показати IP 19 Жовтня 2014 14:58
файна цьоця
Бригадир до ого Показати IP 19 Жовтня 2014 15:49
коментар було видалено
Андрій Показати IP 19 Жовтня 2014 16:18
Совість замучила, не спить ночами, бо не розрахувалась з людьми за роботу на президентських виборах. Налапшила і пропала. А тепер прийшла коза до воза.
для АндріЯ до Андрій Показати IP 19 Жовтня 2014 17:35
Велика зелена жаба ваша подруга?!:)
Анонім Показати IP 19 Жовтня 2014 17:34
І це з цими людьми (коментаторами) можна щось побудувати в Україні? Поряд були на Майдані, пишались діями цієї жінки, а тепер так лають і брудои поливають?! Да у вас нічого людського немає! Якщо не ви і не ваші друзі-кандидати, то решту можна поливати? Да не бути вашим Лапіним, Данильчукам, Гузям, Пирожикам... депутатами, ніколи!!! А ваш радикализм розірве Україну на шматки!!!
иван до Анонім Показати IP 19 Жовтня 2014 17:54
разрывать то что ? то что никагда небыло ? Была всегда верхушка вскормленная спецслужбами которая воровала бюджет страны-провела прихватизацию- обзавелась гражданством 2-3 стран -вывела капитал в обшоры а детей и родсвеников в свои поместья на лазурном берегу : А кто идет им на замену ? ЗАступы-белое братсво- сволота- голубые радикалы- комуннорыги -новые укроолигархи участвувавшие в масовке на майдане -как и бандосы с комерсами с непогашенной судимостью и вагонами грехов : Вот и спросите ее пожалуста : Когда начнеться люстрация с жителей конче-заспы-новых петровцов-печерских холмов- днепровской гавани -гламурных и воровитых хенералов с полковниками и их обслугой да сами знаете -неменьше других :-все на виду и на манеже все теже
Анонім до иван Показати IP 19 Жовтня 2014 18:23
Все навколо і бла-бла! Тут не люструвати, хоча і це потрібно, а позбавити впливу на владу Коломойського, Ахметова, Пінчука, того ж Порошенка (не має бути Президентом), ну і таких як Ляшко, Ярош... прибрати, от може тоді і буде якісь просвіт, а так... Бізнес-клани зі своїми озброєними формуваннями, немає міліції, судів, прокуратури - повна анархія! Відкрили ящик Пандори в Україні, а тепер... спокою дуже довго не буде!:(
Дончанин до Анонім Показати IP 19 Жовтня 2014 22:33
Ну а теперь объясни, почему вы не только не помогаете нам решить описанную тобою задачу, а усердно нам мешаете?
титушко до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2014 01:25
Коломойский строит свою державу за счет бюджета украины,и киев ему не указ. пс.кто владеет найденым мечом Святослава?
Ольга Показати IP 25 Жовтня 2014 19:09
ЕСЛИ ВЫ ХОТИТЕ, ЧТОБЫ БЫЛ МИР В СТРАНЕ И МИР В ВАШЕМ ДОМЕ, ТО ИДИТЕ В ВОСКРЕСЕНЬЕ УТРОМ В МОНАСТЫРЬ ИЛИ БЛИЖАЮШУЮ ЦЕРКОВЬ http://church.ua ; http://church.ua/monstyri ; http://orthodox.org.ua ( Українська Православна Церква ) И ПОСТАВЬ: 1-ю свечу - за здравие видимых и не видимых врагов и завистников, желаю им всего хорошего (счастья, здоровья)! 2-ю свечу - о здравии своём, (три раза перекрестится и сказать): Господи помоги, Господи спаси, Господи помилуй! 3-ю свечу - Господи упокой души всех мои усопших (спочивших) сродников (родственников)! ОБЯЗАТЕЛЬНО МОЛИТЕСЬ, НО ЕСЛИ НЕ ЗНАЕТЕ МОЛИТВ, ТО КУПИТЕ СЕБЕ МОЛИТВОСЛОВ!