USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Радника голови Волинської ОДА впіймали напідпитку за кермом

15 Грудня 2015 10:38
Волинські активісти «Правого сектору» приїхали в місто Ратне, щоб перевірити процес будівництва дитсадка і поспілкувалися про це з радником голови Волинської ОДА Андрієм Харламповичем, однак виявилося, що він приїхав напідпитку.

Про це повідомляє
«Вголос».

Відео з події активісти виклали в мережу.

Ось таке безчинство в смт.Ратно. Тендери - за "спеціальні послуги". Хабарництво і злочини проти народу. Та ще й чиновник...

Posted by Правий Сектор Волинської області on 13 декабря 2015 г.


Зі слів керівника організації Сергія Дружиновича, активістам поскаржилися на ймовірні махінації з тендером на будівництво місцевого дитсадка. Також їм надійшла інформація про те, що влада обіцяла бізнесменам підтримку у виграші тендерів в обмін на допомогу під час виборів.

Коли ж активісти почали спілкуватися з радником голови ОДА, то з’ясували, що він у робочий час сів за кермо напідпитку. Експертиза підтвердила цей факт – у крові Андрія Харламповича виявили 1,3 проміле.

«У результаті – підтверджене медичною експертизою алкогольне сп’яніння державного службовця, який перебував за кермом державного автомобіля в робочий час, та жодного спростування про порушення державних закупівель», – зазначили активісти.

Нагадаємо, 12 січня 2015 року губернатор Володимир Гунчик підписав розпорядження про призначення Харламповича Андрія Адамовича радником голови ОДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
орест Показати IP 15 Грудня 2015 11:19
невже дійсно волиняни є бидлом, коли дозволяють такому непотребству як гуньчік керувати нашим краєм, вже не сором а просто ганьба
Андрій до орест Показати IP 15 Грудня 2015 11:51
Є факти, що він "непотребство" - викладайте, а не скандуйте безпідставні лозунги. Говорити ми всі вмієм.
Лучанин до орест Показати IP 15 Грудня 2015 11:54
От такі безграмотні крикуни і є ганьбою Волині. Робіть краще щось.
Ас Показати IP 15 Грудня 2015 11:24
В північній кореі розстріляли
Анонім Показати IP 15 Грудня 2015 11:38
в формі (опг) неможуть пояснити , що вони хочуть від людини..бе-ме... хто спонсор їхніх наїздів....."перці" збирайте свої "понти" і беріть курс на схід.. там буде більше користь , ніж цей цирк показувати. ДАІ - яким чином тут,...вони його не зупинили, і за кермом не зловили... а говорити можна багато
не пацик Показати IP 15 Грудня 2015 11:50
і чого причипелися ? а самі напевно монахи ?
тарас Показати IP 15 Грудня 2015 12:05
Що ці секі до людини пристали самі не можунь вічливо спілкуватися, то кого вони хочуть навчити жити? Приїхали в першу чергу корумповані даї вони з ними за руку вітаються бо самі з відти получають$ а з тендера певно не дали того заробити хлопцям на пензин!
Анонім Показати IP 15 Грудня 2015 12:09
пусть расскажут как нелегалов переправляли
Фотін Показати IP 15 Грудня 2015 12:19
Я лбовю до губернатора ніколи не дихав. Скажу так корля формує свита. Але який він король чи губернатор. Ніякий. От таких радників собі й набрав- ніяких ... Ще й хабарників...
Андрій Показати IP 15 Грудня 2015 13:17
А що це за барига,що спілкується ненормативною лексикою?Гнати його треба в три шиї,щоб не позорив ПС!!!
Волинянин до Андрій Показати IP 15 Грудня 2015 14:29
Дуже нагадує Сашка Білого, покійного, земля йому пухом.
Andrij Показати IP 15 Грудня 2015 15:19
Kak v proshlom veke...... kyda tam Evropa....
ага Показати IP 15 Грудня 2015 16:32
ті два ведмеді -- шо за порядочники? чого тикають? хто дав право?
Тарас Чурило Показати IP 15 Грудня 2015 18:08
Шеф відмаже)
ярик Показати IP 15 Грудня 2015 20:31
Так усім,хто допомагав на виборах БПП чи посади , чи якійсь лакомий шмат державного майна пообіцяли. А кадри дрянь.