USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Після зіткнень на Грушевського трьом постраждалим видалили очі

20 Січня 2014 15:53
Із 42 госпіталізованих, які постраждали внаслідок сутичок на вулиці Грушевського у центрі Києва сьогодні вночі, четверо перебувають у важкому стані. Про це повідомляє «УНІАН».

Трьом постраждалим було видалено очні яблука, а ще одному ампутовано кисть руки.

Про це повідомив на брифінгу директор Департаменту охорони здоров'я КМДА Віталій Мохарєв, - інформує «УНІАН».

Він пояснив, що операції з видалення очей були необхідні через те, що лікарі констатували у постраждалих контузію очей, а ампутація частини руки була необхідна, оскільки кістку було повністю роздроблено.

Постраждалі перебувають в Олександрівській клінічній лікарні (близько 16 осіб), у лікарні швидкої допомоги (4 осіб), у клінічній лікарні № 9 (5 осіб), у лікарні № 17 політравм (3 особи), у дитячій клінічній лікарні № 7 (1 хлопець з числа мітингуючих, якому 17 років) в обласній клінічній лікарні Київської області (2 особи) та у клінічній лікарні № 3.

Зі слів Мохарєва, це ситуація на 9.00, і нової інформації він поки не отримував. Серед постраждалих є двоє журналістів – з газети «Известия» та Радіо Свобода. Вони госпіталізовані до Олександрівської клінічної лікарні.

У токсилогічне відділення, за словами Мохарєва, звернень не було.

Вік постраждалих - від 17 до 59 років. Переважно, це кияни, але є і люди з регіонів, при цьому як зі східних, так і з західних. Мохарєв повідомив, що вночі працювали 15 бригад швидкої допомоги. Вони працювали у напруженому режимі, але виконали завдання з надання медичної допомоги.

Як запевнив керівник департаменту, бригади та лікарні забезпечені необхідними медикаментами та препаратами.

Як зазначалось на брифінгу, загалом було зафіксовано 103 звернення до бригад швидкої допомоги за станом на 9.00.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 20 Січня 2014 16:12
і тепер ці постраждалі будуть оформлювати інвалідність і просити у бандитьської влади,проти якої буянили пенсію,а не дати їм ні пенсії ні групи,нехай їм платить жюлька і америкоси за яких вони постраждали,ато виходить нападали на владу і вона ж ще після цього повинна їх утримувати,ні групи їм ні пенсії після їх вибриків.
Джулія до Анонім Показати IP 20 Січня 2014 20:45
У ЦІЄЇ влади просити?? НІКОЛИ.
my_gift до Анонім Показати IP 20 Січня 2014 20:47
Ці люди-ГЕРОЇ! Герої нашого часу, що постраждали за те, щоб український народ жив хоч трішечки краще! І я готова особисто перераховувати щомісяця кошти їм на пенсію.
факт Показати IP 20 Січня 2014 16:18
КАК ВСЕ НАЧИНАЛОСЬ В СИРИИ? Сначала америкосы купили, в буквальном смысле, оппозицию. Назначенные оппозиционерами лица решили, что за такие деньги можно и поорать на Ассада. Когда Ассад не среагировал на крик купленной оппозиции, американцы перешли к следующему этапу захвата власти (оккупации страны) – ввели в Сирию банды исламских отморозков, которые убивая и насилуя стали действовать от имени той самой оппозиции. Когда оппозиция возмутилась тем, что мол за это нам не платили и что нас просто используют для прикрытия истинных убийц и насильников, эти последние в буквальном смысле убили сирийскую оппозицию. Смешно, ведь именно оппозиция стала тем самым мостиком, по которому в Сирию были введены банды наемников и именно эти последние в нею же и расправились. Результат – сегодня в Сирии нет никакой оппозиции, там банально убивают, насилуют и грабят банды наемников. Оппозиция – убита и иным образом нейтрализована теми, кто ранее ее купил. Справедливо, ведь собственник (США) вправе делать со своей вещью (оппозицией) все, что ему заблагорассудиться, в том числе уничтожить вещь. Украинская оппозиция по глупости и недалекости своей это не просекла и сегодня должна реально опасаться, что ее ждет судьба сирийской оппозиции – устранение за ненадобностью :о))))) Оппозиция уже признала, что она не контролирует происходящее. Значит, действует третья сила - покупатели, значит америкосы приступили ко второму этапу марлезонского балета и оппозиция потихоньку приобретает статус ненужной вещи. А ЧТО МОЖЕТ ЖДАТЬ НАС, ПРОСТЫХ ГРАЖДАН УКРАИНЫ? Многие считают, что на Украине гражданская война в принципе невозможна ввиду особого менталитета украинцев, мол люди здесь более склонны к накоплению капитала что называется по-тихому, без пролития крови. Но будет здесь гражданская война или нет, а также насколько кровавой она будет, будем решать не мы, будут решать америкосы! Силы спецназа и наемники способны спровоцировать здесь войну любого накала. Здесь не будет простой разборки львовского галицая с запорожским казаком. Сюда через крымских татар заведут кучу исламистов, тех самых проплаченных наемников и грабителей, что воюют в Сирии. И вот эти наемники будут действовать уже на христианской земле. Потому, без массовых изнасилований, массового убийства детей, женщин, стариков, отрезанных голов и иных звериных издевательств, разрушения храмов, городов и вообще всякой инфраструктуры, ПРИЧЕМ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ, как на западе, так и на востоке, здесь не обойдется! В конечном итоге мы не будем воевать друг с другом, мы будем воевать с ними, при этом будем разделены, не вооружены и уже полностью разрушены, обескровлены. Хороший план, ничего не скажешь! Сегодня в Сирии по сути весь сирийский народ воюет с интернациональным сбродом. Только вот к тому моменту, пока им дошло кто реальный враг, государство практически полностью разрушено а общество - обескровлено. Третий этап захвата власти в Сирии – ввод регулярных американских войск не позволила развязать Россия. Не позволит и здесь. Но что делать со вторым этапом? На втором этапе всем достанется так, что третий большого значения иметь уже не будет.
Василь Показати IP 20 Січня 2014 16:19
БОЖЕ допоможи зберегти Україну. Жахіття що робиться. Не з хорошого життя і влади таке відбувається
Павло до Василь Показати IP 20 Січня 2014 16:32
А таке можуть робити тільки з неосвідченим народом!!! А у нас люди дуже в усьому обізнані? От їх і "пользують", але це до пори до часу, поки масовість потрібна, а потім - пізно буде...:(
Анонім Показати IP 20 Січня 2014 16:28
Чим далі в ліс - тим більше дров!
Анонім Показати IP 20 Січня 2014 17:03
всіх опозіціонерів в тюрму,покі не пізно ,бо як написано вище другій єтап можливий і якщо америкосам це вдасьтся то буде жах,боксер змиється до бундеса,яйценюх в ізраїль,тягнибакс спочатку буде в них шестерити,потім його приберуть,а народу буде пшиздець,щоб цього не допустити -надзвичайний стан і всіх американьських прихвостнів за грати,покі ще не пізно,а їхні шісткі на місцях самі поховаються,вони-це сміття яке викідають,як втлумачити простим зомбі,якіх вони використовують,що вони продають свій народ ,свою землю,заради баксів і влади,як пояснити ,що майдан це далеко не вся Україна,декілька тисяч зомбованих і проплачених запроданців-ось що такє майдан,вони тепер хочуть крові,така команда поступила з Вашингтону,невже Україньський народ хоче другої Лівії?требаце зупинити і влада не повинна вагатись на їхні бандитьські вибрики треба відповісти адекватно,розгін,арешти вождів і суди,тількі так це можна зупинити інакше вони доведуть до громадяньської війни ,а війна це саме страшне що може бути,і ці скоти перед нею не зупиняться.
Суть Показати IP 20 Січня 2014 17:21
За Словом-Діло. Підбурювачі тих, хто їх послухав, а потім постраждав повинні отримати від них компенсації-пенсії. Якщо ні, то винні власні дурні голови.
Чому це Показати IP 20 Січня 2014 17:24
Хочу знати. Хто хоче з України зробити розбомблену Югославію? Кому це вигідно?
Анонім до Чому це Показати IP 20 Січня 2014 18:02
а що тут гадати?америкоси і берлін,гроші закачуються через рахункі боксера,а він горлопанить що тратить свої,американці і німці прагнуть у будь який спосіб давити на Россію ,через Україну це робити вигідно,з часом усі гроші окупляться,війна на кордоні з Россією це мрія пентагона,Украхна в данному випадку лише інструмент,а людьські жертви які будуть тут,лише привід для виправдовування визволительної міссії військ нато,ось чо7о вони добиваються,а проплатити для цього якусь сотню другу мільонів баксів для америкосів не проблема,вони потім повернуться мільярдами,і проплачуючи так звану оппозицію вони знають що роблять,от тількі прості зомбовано-проплачені україньці не розуміють ,що їх,хто виживе,потім просто поставлять раком, тому необхідний надзвичайний стан і арешт яйценюха,тягнибакса і боксера негайно,це в інтересахУкраїни і її незалежності інакше ,не дай бог їм вдасьться задумане,Україна зникне з карти європи.
Українець до Чому це Показати IP 23 Січня 2014 09:43
Це вигідно Російській владі і Януковичу і КО*!!!!
Луцьк Показати IP 20 Січня 2014 17:27
Фото супер! БОГ все вертає. Спочатку цей херой кидає камінь, а потім скиглить!! Хто йому доктор? Це не народ, це звіряче бидлоття.
Читач Показати IP 20 Січня 2014 17:41
Це ж добре видо, що він (герой) звичайний АЛКАШ. А послідовність фото змонтована не так як розвивались події.
Лучанин Показати IP 20 Січня 2014 18:03
Тепер сліпці будть уважніше дивитися, куди їм вв’язуватися в бої
Anonymous Показати IP 20 Січня 2014 19:37
лучше бы удалил мозг .... и голову, потому что таким как то стадо баранов на евро майдане он не нужен .. это рабы, нищеброды, и безработные ... потому что им терять уже нечего ... нужно туда закинуть пару гранат противотанковых .. поторвало человек 100 остальные рассосались как тараканы от туда ... и пострелять всех кто там выступает на майдане со сцены особенно Яценюка Тягнибока и Кличка ...... дайте мне 1 млн евро лично горлянку перережу этим троим гнЫдам которые подстрекают со сцены и заводят народ !!!!
Джулія Показати IP 20 Січня 2014 20:52
Агов, коментуючі! Хай краще те га*но буде, в якому вже енний рік борсаємось, буде-бо звикли?? У вас рабська психологія, а не в тих. що на Майдані стоять!
Патрiот Показати IP 20 Січня 2014 21:17
Але до чого ми вже дожили!!!!!!!!!!!Щоб украiнцi воювали мiж собою!!!!!!!!!!!
НОНА Показати IP 20 Січня 2014 21:31
З фото видно, що це виключно "Мирна" акція людей, а на неї напали представники бандитьської влади. Але одне дивує як швидко опозиційна трійка відхрестилася від свої людей, як славний "лицар Парубій" заявляє, що це не їх люди, що ці люди тільки на майдані вдпочивають і їм тільки на майдані надають медичну допомогу. Спочатку людей накрутили місячними віче, а коли людям надоїло слухати їхню брехню, спровокували людей на конфлікт і поряд не одного депутата від опозиції. Деж правда? Ради чого люди місяць стояли на майдані де їм постійно дурили голову. Хто поверне здоровя молодим українцям які щиро вірили опозиційним лідерам? І коли вже витягнуть на майдан тих всіх провокаторів які сіють в Україні ворожнечу? Хоче опозиція до влади - ставайте на коліна і просіть народ щоб вибрали вас, а після виборві керуйте. Банда, а не опозиція.
123 Показати IP 21 Січня 2014 09:02
Шкода, що не видалили мізки. Хоча, мізків там зроду не було!
Лучанка Показати IP 21 Січня 2014 10:17
Читаю і диву дивуюся жорстокості вашій українці.Тут коментують не уцкраїнці, а бандити, або кацапи, які сидять у чиновницьких кріслах, або спекулянти- це горе-піприємці, які нас гноблять, не платять податків,накрали за наш рахунок, за нашу рабську працю. Їм Україна до одного місця.Дивіться багатії скоро до вас доберуться,спалять ваші маєтки, перебються, а закордон вас не прийме, арещтує ваші рахунки накрадених наших грошей. Отоді буде співати і обизивати українців,настоящих українців. Бо злодіїів 10 прроцентів, а нас 90.
до до Лучанка Показати IP 21 Січня 2014 10:54
Тут коментують люди які хоч трохи розуміють до чого це все може призвести! Це не ігри в пісочниці, коли вогонь, стрілянина, збройне протистояння...! Тут навіть коментатори зовсім відрізняються від дітей-підбурювачів на ВП, які тільки вибіркову інформацію подають, а там де премодерація, то чомусь виникають коментарі, які ну ніяк не потрапляють під правила спілкування. Так що відділяйте мух від котлет!
лучанці Показати IP 21 Січня 2014 14:12
не час показувати дурнуватий патріотизм у вишиванці і з перегаром сивухи під ревище "Слава". Країна дійсно в небезпеці і дай Боже розуму нашому недолугому уряді і невдасі -президенту не допустити подальшої ескалації конфлікту. Сподіватися на такий крок від "мирних мітнигуючих" не варто, тому що це натовп бидла, запрограмований на руйнування.