USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Релігійна громада на Волині вирішила не переходити до ПЦУ

16 Березня 2019 20:44
Збори релігійної громади відбулись у будинку культури села Щурин Рожищенського району.

У суботу, 16 березня, люди вирішували, чи переходити у Православну церкву України, інформує Район. Рожище.

Як розповів сільський голова Василь Карпюк, збори відбулись спокійно і без ексцесів.

Свою думку громада висловлювала таємним голосуванням. За те, щоб залишиьтсь у московському патріархаті, прогулосувало 86 людей, 71 голос – за перехід у Православну церкву України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
ну Показати IP 16 Березня 2019 22:59
і виходить як завжди чухраїнці вирішили годувати московського чиряка на своїй с..ці. А моя Чудова Леся сказала: визволиш себе-вільним будеш, хтось тебе визволить в нову неволю попадеш. З того виходить, що 71 українець розуміє цей вислів а 86 чухраїнців як були тупими так і залишаються.
ого до ну Показати IP 16 Березня 2019 23:44
А якщо людина вважає себе вільною, то їй теж треба визволятися?
Правда до ну Показати IP 17 Березня 2019 08:53
коментар було видалено
Я до ну Показати IP 18 Березня 2019 07:14
а може 71 баран цього не розуміє?
Андрій Показати IP 16 Березня 2019 23:53
Монголи, у своїй державі так і не стали вільними. Які ще трагедії потрібні, щоб нарешті ті бабки з чоловіками-телепнями зрозуміли заради чого вони живуть? Що будують?
Ну і Андрію Показати IP 17 Березня 2019 06:59
Ну як же ви ненавидите тих, хто ходить в храм, молиться Богу, але трохи не так, як ви, що вважаєте себе найправильнішими. Люди не моляться путіну чи кирилу, вони моляться БОГУ, як ви не можете цього зрозуміти? Чи питання віри і Порошенка у вас так тісно переплелися, що ви усіх чешете під один гравець гребінець?
123 Показати IP 17 Березня 2019 07:32
І так би було б в більшості церков області, якби не їздили різні одні ті ж самі активісти та не примушували громади переходити
Олександр Показати IP 17 Березня 2019 07:49
Все по чесному, вирішила громада залишитися у рпц нехай так буде, це їх вибір. Але й там де громади переходять у ПЦУ із гебешної лавочки рпц це також вибір громади.
Луч Показати IP 17 Березня 2019 08:29
Не розумію цієї відданості кацапським попам, Бог один та і йому всерівно , але чому на території України треба підтримувати кацапську церкву не розумію !!!!!
Анекдот Показати IP 17 Березня 2019 09:15
коментар було видалено
до ну Показати IP 17 Березня 2019 09:17
Чисто по-українському..... Якщо 86 осіб вірять в Бога трішки не так, як ти - то вони тупі, зрадники і т.п. Свинський український менталітет.
Луч до до ну Показати IP 17 Березня 2019 10:38
До чого тут Бог, треба змінити одне ТзОВ на інше ТзОВ.
Небайдужа Показати IP 17 Березня 2019 23:10
Нічого все стане на свої місця, коли всі московські церкви в Україні будуть прирівнені до нерезидентів, і тоді ніхто голосувати не буде, бо не думаю, що ті 86 осіб віддадуть свої заробітки і пенсії. щоб сплатити всі податки і платежі.
Юра Показати IP 18 Березня 2019 10:11
Прикро що церкву перетворили в політику
fy Показати IP 18 Березня 2019 11:56
гей пцу ! а як ви відноситесь до святих Серафима Саровського , матрони Московської . Сергія Радонежського.? теж не признаєте чи як ?
Сергій до fy Показати IP 19 Березня 2019 18:59
В пцу свої святі: Порошенко, парубій...