USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Рено» зіткнулося з вантажівкою у Луцьку, затор в обидві сторони

30 Жовтня 2018 10:02
У Луцьку «Рено» зіткнувся з вантажівкою і заблокував рух вулицею.

Аварія сталася 30 жовтня на вулиці Карпенка-Карого.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їхніх слів, водій автомобіля «Рено» вирішив обігнати вантажівку справа, проте опинився у сліпій зоні, внаслідок чоого сталося зіткнення. «Рено» розвернуло і протягнуло до переходу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
777 Показати IP 30 Жовтня 2018 10:30
Нема чого справа обїжати!
Ай я яй Показати IP 30 Жовтня 2018 10:59
пом'яли бочину бляхунцю...
Дорожник до Ай я яй Показати IP 30 Жовтня 2018 12:44
А бока "пи...нцю" ще не пом'яли?) Уважно дивись на номера, а тоді пиши чухню. Якщо взяти, то за останній тиждень як ви називаєте "укробляхи" зробили на 30% більше ДТП ніж "євробляхи". Так що заздренні пора вже вам збитися з теми
ДАІ Показати IP 30 Жовтня 2018 11:38
Там ніби номер АС
Діма Показати IP 30 Жовтня 2018 13:24
Це напевно коментують ті люди які ніколи не були за кермом. Спочатку розберіться в ситуації, а тоді робіть висновки.
Роман Показати IP 30 Жовтня 2018 13:25
Перед цим йде звуження дороги, з двох смуг лишається одна. Оскільки знаку звуження дороги немає значить зникає друга смуга, тобто ліва. Легковик рухався по крайній правій смузі, а вантажівка по лівій. Легковик мав перевагу, бо вантажівка перелаштовувалась. А те що сліпа зона у вантажівки то це його проблеми, нехай ставить додаткові дзеркала.
Сусід Показати IP 31 Жовтня 2018 15:18
Рома Ти правий. І якщо є запис руху- приєднуй до справи. Але зроби копію запису. В наш час очікувати все можливо.