USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Рецидивіста, який намагався зґвалтувати жінку у потязі Київ-Маріуполь, відправили за ґрати. Фото

1 Серпня 2020 20:25
Солом’янський райсуд Києва арештував на 2 місяці без права внесення застави чоловіка, якого звинувачують у нападі на Анастасію Лугову, що стався 31 липня у потязі Київ-Маріуполь.

Про це повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець у коментарі УП.

У потязі сполученням «Київ – Маріуполь» вночі 31 липня невідомий без одягу вдерся в купе до жінки, що подорожувала з неповнолітнім сином, побив її та намагався зґвалтувати.

Постраждала розповіла, що вночі 31 липня близько третьої ночі вона прокинулася від ударів по голові у купе потяга. Невідомий, одягнений лише в труси, взяв також жінку за горло. Вона почала кричати, від чого прокинувся її син, який також почав кричати і просити «не бити маму». Чоловік збирався вдарити і дитину, проте жінка пообіцяла виконати його вимоги, й попросила не чіпати дитину.

Жінка була вимушена піти в купе до зловмисника, але тим часом гучно заплакав її син, і вона під приводом його заспокоїти змогла втекти від нападника.

Анастасія Лугова зазначила, що кликала на допомогу, проте її зміг захистити лише провідник сусіднього вагону.

У Києві чоловіка затримали правоохоронці. За словами речниці столичної прокуратури, суд 1 серпня арештував зловмисника на 2 місяці без права внесення застави.

Чоловікові інкримінують ч.1 ст. 153 та ч.2 ст. 122 КК України (умисні тілесні ушкодження середньої тяжкості вчинені з метою залякування потерпілого). Стаття передбачає виправні роботи на строк до двох років або обмеження або позбавленням волі на строк до трьох років.

Як повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, зловмисник – уродженець Запоріжжя Віталій Рудзько, 1975 року народження, раніше був тричі судимий: в 1996 році – за викрадення автомобіля, в 1999 – за хуліганство, в 2008 – за крадіжку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Pattern Показати IP 1 Серпня 2020 20:54
От я просто не розумію, як людина, яка була тричі судима, після побоїв і спроби згвалтування, може отримати лише до 3 років, або лише виправні роботи. Це жесть. Шо за закони - я в шоці.
Я до Pattern Показати IP 1 Серпня 2020 23:12
То така диво-країна з верховенством права!
12345 до Я Показати IP 3 Серпня 2020 08:50
То така стаття в Кримінальному кодексі
Доктор Шацький 33 см Показати IP 1 Серпня 2020 21:50
Статевий гігант...
Анонім Показати IP 2 Серпня 2020 07:15
І ще одне. Дивлячись у якому стані обличчя жінки і в якому стані обличчя затриманого, думаю, а чи не занадто ми толерантні і м"які до таких виродків. Чому наше суспільство зайняте тим, щоб дати таким виродкам платні камери, хороше харчування і через три-п"ять років випустити на волю, щоб він когось обікрав, хгвалтував, побив. Чому омбудсмени зайняті захистом прав виродків, а не їхніх жертв?
445 Показати IP 2 Серпня 2020 08:33
Цих Урок треба всіх стріляти на місці.
Анонім Показати IP 2 Серпня 2020 09:03
Хай на зоні його згвалтують!
Анонім до Анонім Показати IP 2 Серпня 2020 14:25
і каструють гада!
Пилип Орлик Показати IP 2 Серпня 2020 12:31
Не переживайте нетерплячі мої. Цю сволоту спочатку гумовими кийками згвалтують у задній прохід поліціянти ще у ізоляторі тимчасового тримання та в СІЗО, а потім співкамерники ще разів п"ять згвалтують на зоні у камері по черзі, і буде він миленький сидіти біля параші, після кожного зека, який по великому чи маленькому сходить у туалет змивати воду і чистити язиком парашу.
12345 до Пилип Орлик Показати IP 3 Серпня 2020 08:52
Забудься за цю казку. Йому ще віп камеру дадуть, айфон 11, інтернет, сніданки,обіди й вечерю.
Еге Показати IP 2 Серпня 2020 13:47
Нехай щоб твої слова справдилися на 1000%!!!!!!!
Євген Показати IP 2 Серпня 2020 18:37
Учасник чи активіст чи волонтер?
Аноніму Показати IP 2 Серпня 2020 22:06
До того ж, приїдуть представники різних правозахисних збіговиськ з ЄС, і будуть міряти температуру повітря в його камері, кубатуру повітря, кількість калорій в обіді того виродку, перевіряти вміст тюремної аптеки і т.д. Питання: чому ми повинні платити податки і утримувати та их виродків? Я деколи думаю, чи своїй дитині щось купити, чи відмовити, к тут ми повинні ще тягнути таких *плугів*. Навіщо? Йому одна дорога - кулявлоб....