USD 40.00 40.40
  • USD 40.00 40.40
  • EUR 40.20 40.50
  • PLN 10.00 10.25

Резніков подав заяву про відставку з посади міністра оборони

4 Вересня 2023 10:05
Олексій Резніков подав до Верховної Ради заяву про відставку з посади міністра оборони.

«На виконання рішення президента України Володимира Зеленського подав до Верховної Ради України заяву про відставку. До звіту готовий. Тримаємо стрій!» – повідомив Резніков.

Також до Верховної Ради надійшла заява Рустема Умерова про звільнення з посади голови Фонду державного майна України, повідомив Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Стефанчук поінформував, що заяву буде розглянуто на найближчому пленарному засіданні парламенту.

Напередодні Зеленський підтвердив, що хоче замінити Резнікова головою Фонду держмайна Рустема Умерова.

Умеров – український політик і бізнесмен кримськотатарського походження. Народний депутат ІХ скликання, обраний до Верховної Ради від політичної партії «Голос», упродовж 2019 – 2022 років. Він очолює Фонд державного майна з 7 вересня 2022 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Іван Показати IP 4 Вересня 2023 10:21
Всіх нас в школі вчили писати заяви. Ця заява НЕ ДІЙСНА, оскільки в ній відсутні ключові елементи, які повинні бути в заяві: - ким написана (включаючи дані паспорта, щоб не було співпадань з однофамільцями), - дата написання. Як співав Меркюрі ШОУ ПОВИННО ТРИВАТИ
мама до Іван Показати IP 4 Вересня 2023 12:05
Треба було б перевiрити мiнiстрiв i депутатiв на дiйснiсть дипломiв, чи не купленi....а то приймають такi закони, що виникае питання, чи люди здобували освiту, чи просто купили дипломи
Анонім Показати IP 4 Вересня 2023 12:17
їм закони пох. вони вне закона
Вано Показати IP 4 Вересня 2023 12:21
Може на передок піде, поїсть ті яйця які купив, походить у формі придбану втридорога, і взагалі спуститься з небес на землю. Батальйон таких як він якби там був - ніяких репресій до народу щодо посилення мобілізації не треба було б. А то накрав і відпочивати, хто так робить?
Василь Показати IP 4 Вересня 2023 12:26
Одні величезні заслуги-нащо тоді подавати у відставку!?А якщо відставка-то краще мовчати,бо тоді потрібно згадати і про провали.Відносно правильності написання-що зробиш,така підготовка у багатьох.Зате,як крадуть!!!!!
Інженерішка Показати IP 4 Вересня 2023 13:12
Все ж є різниця у висоті польоту птахів. Якби я таку заяву на звільнення написав, то вона б до директора не попала і все начальство по дорозі казало б шо я ляснутий
1+1 до Інженерішка Показати IP 4 Вересня 2023 13:53
І правильно зробило би. Бо то не заява на звільнення.
ната Показати IP 4 Вересня 2023 13:12
І, якщо людина так хоче привласнити собі здобутки народу у війні, то нехай безпосередньо вкаже також, які суми привласнено ним особисто, членами Міністерства оборони під його безпосереднім або опосередкованим керівництвом, які з них переведені у офшори чи у нерухомість близьких та далеких родичів та друзів. Адже саме скандали в роботі міністераства вимусили цього пана відмовитись від такої прибуткової посади.
Серж Показати IP 4 Вересня 2023 13:48
Як на мене, це супровідний лист на ВРУ. Щодо заяви - див. передостанній абзац.
Анонім до Серж Показати IP 4 Вересня 2023 15:51
Так і є. Але цей пафос призовному матеріалу до їдного місця.
Тур Показати IP 4 Вересня 2023 13:51
тепер можна і в лондон
Дикий Показати IP 4 Вересня 2023 20:26
Тепер на пенсію в Лондоні, як та блчдюга з нацбанку, яка з сином туди злиняла. Перемога, знову перемога.
Правда Показати IP 4 Вересня 2023 20:51
Адвокат навіть заяву не годен написати,тьху...а ще в посли мітить,неук.