USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

РФ стягує військову техніку до Сумщини

10 Серпня 2014 15:06
Росія підтягує військову техніку до Сумщини та шпигує з бойових вертольотів. Про це інформує Українська правда.

У прикордонних районах РФ, суміжних з Сумською областю, зафіксували рух 10 залізничних платформ з артилерійськими тягачами та колони з 30 БТРів.

Про це під час брифінгу заявив речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

Окрім того, з його слів, авіація Збройних сил РФ продовжує порушувати повітряний простір України.

"О 17:00 на прикордонній ділянці Красноталівка Луганської області зафіксували політ двох вертольотів Мі-24, які заглибилися на територію України у напрямку села Благовіщенка. Близько 22:00 прикордонний наряд виявив 2 російських безпілотники, які рухалися у напрямку українських сіл Чаплинка та Макарівка (Херсонщина)", - зазначив Лисенко.

Також він повідомив, що у Волноваському районі Донецької області українські силовики виявили в одному з автомобілів велику кількість вибухової речовини.

"Понад 130 кілограмів у тротиловому еквіваленті. А також – приховані гранати на розтяжках. Вибухівку знешкодили", - зазначив речник РНБО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 15:30
Первый фильм года! По всей Украине с 1-го января широкоформатный мультфильм "Как казаки газ воровали
Волинянин Показати IP 10 Серпня 2014 16:04
до нас то далеко
fgdfdfg Показати IP 10 Серпня 2014 16:24
а, як проходить росіійська техніка через кордон? в поїздах шманають все, сумки вивертають, а тут БТР через границю валить. Що ще мало хлопців набрали??????
лучанин Показати IP 10 Серпня 2014 16:34
Та не піде москаль на українську землю. Побрящить залізом і свалить. А 24 серпня буде подвійне свято день перемоги і день незалежності. Слава Україні!
Вікторія до лучанин Показати IP 10 Серпня 2014 18:03
Ваші слова та б Богу у вуха. Так хочеться миру... Так хочеться жити спокійно
в до лучанин Показати IP 10 Серпня 2014 21:55
ТО навіщо йде мобілізація іди добровольцем попадеш прямо на парад
Дончанин до в Показати IP 11 Серпня 2014 07:13
"У прикордонних районах РФ, суміжних з Сумською областю, зафіксували рух 10 залізничних платформ з артилерійськими тягачами та колони з 30 БТРів." - вполне достаточное количество войск для захвата Украины. Иначе чем объяснить панику, описываемую в этой статье?
Волиняка до Дончанин Показати IP 11 Серпня 2014 08:16
Яка паніка,йди воюй,звільняй Донбас демагог.