USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Романюк не виконав обіцянки щодо ремонту спортзалу в луцькій школі

28 Січня 2016 22:55
Міський голова Луцька Микола Романюк не встиг у 2015 році здійснити капітальний ремонт спортивного залу школи №24.

Такого висновку дійшло видання «Слово і Діло», перевіряючи обіцянку Романюка, яку він дав ще 16 лютого 2015 року.

Тоді на своїй сторінці у мережі Фейсбук луцький градоначальник написав, що серед завдань, які ставить перед собою мерія на 2015 рік, – ремонт спортзалу НВК «ЗОШ №24-технологічний ліцей».

Протягом минулого року «Слово і Діло» перевіряло, як дотримує свого слова Романюк, і з'ясувало, що за станом на середину серпня 2015 року ремонтні роботи у школі №24 Луцька ще тривали. Однак, як з'ясували пізніше, коштів, які виділили на ремонт у 2015 році, було недостатньо, щоб вчасно його завершити.

За станом на 17 січня 2016 року на капітальний ремонт спортзалу школи №24 в міському бюджеті Луцька на поточний рік передбачили 400 тисяч гривень.

Загалом Микола Романюк має у своєму пасиві 131 невиконану обіцянку з 352, які зафіксовало «Слово і Діло».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Ольга Показати IP 28 Січня 2016 23:41
Він тільки обіцяє, Лучани не вірте йому. Обіцяв пам'ятник допомогти встановити матері яка втратила сина в АТО, але отримали тільки відписку!!!!!!!!!
ua до Ольга Показати IP 29 Січня 2016 10:07
Меморіал загиблим воінам АТО коштом Міськради встановлено на цвинтарі Гараджа, Поідьте ,шановна, відвідайте,
газета Показати IP 28 Січня 2016 23:46
газета чи політичне замовлення? Напишіть спеціально одну довгу статтю з тим шо Романюк не вионав і отримайте у відповідь судовий позов.
скоро прийде Показати IP 29 Січня 2016 06:04
Він с*бака брехлива
Ввася Показати IP 29 Січня 2016 07:18
то тільки пенсія за нього голосувала
Лучанка Показати IP 29 Січня 2016 09:25
Луцьк - найкраще з обласних центрів України. І слава Богу, що в нас такий мер, а не з каменем , пістолетом чи дубинкою за пазухою. Усе виконати можна тільки з мудрою громадою. Вона і мудра, Але окремі геї - то біда .... Писатели , пам"ятайте - найвищий суд - суд Божий. Ідете війною на ближнього - самі й очікуйте загибелі. Євреї про свого лідера не написали б поганого ! Захищали б до останнього. Але українцям до євреїв, як до ....рачки.
Анонім до Лучанка Показати IP 29 Січня 2016 18:12
а українським "лідерам" до єврейських в десять раз далі
Тарас Чурило Показати IP 29 Січня 2016 17:34
А він майже всі свої обіцянки не вионує, нічого дивного
Олекса Показати IP 29 Січня 2016 20:01
Романюк лише обіцяє, тому що говорити не вагони розгружати
Андрій Показати IP 29 Січня 2016 21:13
За кого голосували, того і маєте!!!!
Надія Показати IP 29 Січня 2016 22:10
Оце проголосували...... Та про що тут говорити наші люди бачили, що брали. Мої сусіди голосували за нього, син в тій школі навчається......., а я все думала як можна було так "попасти", а вони повірили обіцянкам.