USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Романюк призначив собі радника

11 Листопада 2015 17:08
Луцький міський голова Микола Романюк під кінець каденції призначив для себе нового радника.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні міського голови від 6 листопада.

Так, вакантне місце з посадовим окладом та згідно зі штатним розписом з 10 листопада зайняв Сергій Літвицький.

Також зазначається, що відповідно до статті 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Сергію Літвицькому присвоїли 10-й ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Зауважимо, Сергій Літвицький раніше обіймав посаду головного державного інспектора відділу державного контролю за будівництвом об'єктів, якістю будівельних матеріалів та державного ринкового нагляду інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Волинській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Ігор Показати IP 11 Листопада 2015 17:13
На 2 дні?
Лех Показати IP 11 Листопада 2015 17:23
агониииияяяяяяя!
Лучанин Показати IP 11 Листопада 2015 17:23
Дядьку, йди вже на пенсію, картоплю з помідорами на дачі вирощуй, хватить вже тих лучан грабувати і дурити, як Вам не стидно !!!
спецексперт Показати IP 11 Листопада 2015 17:26
Правильно буде "...під кінець першої і початку наступної каденції", а далі - по тексту. Відрив Товстенюка від Романюка складає на сьогодні 22% голосів тих, хто візьме участь у другому турі.
Галя до спецексперт Показати IP 11 Листопада 2015 18:09
Може ти і "спец",але точно не в політпрогнозах.
приват до Галя Показати IP 11 Листопада 2015 18:59
А ти Галю, таки балувана!
тиць-здиць Показати IP 11 Листопада 2015 17:40
оптиміст !
Євангеліє Показати IP 11 Листопада 2015 18:51
Бог дав - Бог взяв.... або ... але й сказав: Господь дав, Господь і взяв: нехай буде ім'я Господнє благословенне".
спецексперт Показати IP 11 Листопада 2015 18:58
Доповнюю: 22 % на користь Романюка. Бо тут деякі тугодуми гадають, що навпаки.
гаск Показати IP 11 Листопада 2015 19:31
для того щоб літвіцького взяти на роботу в ДАБК міста без конкурсу його оформили помічником голови в патронатну службу, звідти на законних підставах без кокурсу в інспекцію переведуть - там повний завал тому виграють час.Літвіцький кадра ще той, тепер точно вірю що інспекція буде працювати по новому
потерпілі...від " Бу Показати IP 11 Листопада 2015 20:57
Лучани СХАМЕНІТЬСЯ....., як цю падаль з Кравчуком і ківецівсько. пердухою Соколовською Л.,ще можна оберати...., що не починав будувати ще з советського КАМСАМОЛУ ..., цей пройдисвіт Романюк скізь грабив і крав з його двома синами і продавав та "зливав" як і ЦУМ та палив і руйнував місто та людей!!??
3,14 Показати IP 11 Листопада 2015 21:23
Якби Романюк позбавився таких наволочей як бездар яковлев, тоді щось міг претендувати. Той тишком-нишком все перепродав і такій собі перший зам мера. А коля все спить, і мріє на другій термін. Команду не ту ведеш! Пока команда!!!!! Харе дерибанити комуналку.
123 Показати IP 11 Листопада 2015 22:29
Чого спить, будує Європу. Дарма, що води гарячої пів року немає. Дарма що земля роздеребанена, генделики на кожному кроці. Він гаражі в івалідів знімає. А Алла Опейда, яка не один раз брала участь в концертах які ставив Михайловський, розповідає про доброту і сердечність мера.
перчик Показати IP 12 Листопада 2015 08:14
курсють слухи що камсамолець вже не хоче в мери але його примушує оточення.виборці невже ми дійсно ,,червона Волинь" як кажуть лвів яни? покінчимо з комсомольсько-партійними зрадниками старої епохи!