USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

У Луцькій міській раді - вакансії

13 Лютого 2015 11:40
Конкурс на заміщення вакантних посад у департаменті економічної політики оголосили в Луцькій міській раді, - про це інформують у прес-службі установи.

Конкурс оголосили на заміщення вакантних посад:

- директора департаменту економічної політики ;
- заступника директора департаменту економічної політики, начальника відділу інвестиційної політики;
- головного спеціаліста відділу інвестиційної політики департаменту економічної політики Луцької міської ради.

З вимогами до кандидатів можна ознайомитися на офіційному сайті Луцької міської ради у рубриці «Вакансії» та у газеті «Луцький замок» від 12.02.2015 року №5. З-поміж інших вимог до кандидатів - обов'язкове знання іноземної мови (англійська) на рівні вільного володіння.

Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Кандидати на посади будуть складати іспит на знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про засади запобігання і протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень виконавчого органу міської ради.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у відділі кадрової роботи та нагород Луцької міської ради (Луцьк, вулиця Богдана Хмельницького, 19, кабінет 308 телефон 777906).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Безробітна Показати IP 13 Лютого 2015 11:42
Яка зарплата в директора департаменту?
Так Показати IP 13 Лютого 2015 11:45
Але в команді Романюка зможе працювати лише йому подібний та йому в усьому підпорядкований
123 Показати IP 13 Лютого 2015 11:45
1218 грн. ))
службовець до 123 Показати IP 13 Лютого 2015 15:25
Стандарт 1624 грн. для директора департаменту + 80 % 1575 грн. для заступника + 70% Спеціалісти мають мінімалку + 50 % Відніміть близько 23% податків і отримаєте реальну зарплатню
Анатоль- Показати IP 13 Лютого 2015 11:48
Вiзьмить нас з Панею Наталкою туди
Корінний лучанин до Анатоль- Показати IP 14 Лютого 2015 19:52
ІНВАЛІДІВ ТАМ НЕ ПРИЙМАЮТЬ, А ПАНІ ЗАПИШУТЬ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ, ЯКЩО ЗНАЄ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ і МАЄ ЕКОНОМІЧНУ ОСВІТУ ТА ДОСВІД РОБОТИ .
ХА Показати IP 13 Лютого 2015 12:18
Насмішили!!!! КОНКУРС!!!!!
Лучанин08 Показати IP 13 Лютого 2015 12:27
Цікаво це вся структура департаменту. Бо якщо так - то це дуже смішно. Беруть одного головного спеціаліста, над яким буде три начальника. Питання - ефективність роботи такого департаменту і його потреба????????????????????????????????????????
Я Показати IP 13 Лютого 2015 12:45
1218 - це оклад спеціаліста, а в керівників - більше.
Дмитро Показати IP 13 Лютого 2015 13:16
І буде голова з ними шпрехати по-англійськи.
прєдатєль Показати IP 13 Лютого 2015 13:51
А англійська мова - це, часом, не під конкретну кандидатку?:-) Виходячи з тих питань, що сьогодні вирішуються, та конкретної ситуації в Державі, нарівні міста достатньо знати англійську лише для того, щоб прочитати, даруйте, долболопські вивіски кабуцім англійською на зупинках:-)
Ірина Показати IP 13 Лютого 2015 14:00
Це все чуж собача. Це просто для галочки на чинуш беруть тільки своїх кумів,сватів, похресниць ,знайомих і т.д.Господи коли цей піар закінчиться.Нащо економісту знати англійську мову.Скажіть? І ще де в міській раді-структура дармоїдів.Їх виганяти потрібно половину, а вони ще набирають.Ото скорочення кого і чого?
Корінний лучанин Показати IP 13 Лютого 2015 15:04
Прочитав зверху всі тролі і дивуюсь : ПОВНИЙ ВІДСТІЙ!!! Чи люди настільки відсталі чи просто тролять ? Вимоги до претендентів абсолютно справедливі і конкурс повинен бути! А те що знання англійської мови небхідне - ТО ЦЕ ВИМОГИ СЬОГОДЕННЯ !! Хто не знає чи не хоче цього знати, то його проблеми , нехай бере мітлу та йде вулиці підмітати! Це робота на яку заслуговує.
Сolonel до Корінний лучанин Показати IP 13 Лютого 2015 15:31
Міська рада веде перемовини про відкриття філії "Чейз манхеттен Банку" у Луцьку, двох заводів Форда, а тому толковий фінансист-тлумач з англійської , дипломом фітнес тренера і знанням чайної церемонії, (перевага надається двом останнім пунктам) , абсолютно життєво необхідний мерії.
Корінний лучанин до Сolonel Показати IP 13 Лютого 2015 21:20
Міська рада відповідає за розвиток міста і бере тих фахівців яких потрібно! Якщо ти такий гострий на язик, то твоя кандидатура цілком підходить на на ті посади , які придумала від "великого" розуму твоя голівонька ! Там і конкурсу не буде, ти будеш перший.
ОДА до Корінний лучанин Показати IP 13 Лютого 2015 22:30
ви певно молода-зелена секретарка з ЛМР? Самi то без знайомств роботу найшли? Чи можливо за файну роботу на виборах?
обс до Корінний лучанин Показати IP 13 Лютого 2015 16:10
Просто нікчемні і обмежені, таких багато
ОДА до Корінний лучанин Показати IP 13 Лютого 2015 16:45
це як яка структура бере на роботу справедливо. В деяких вiддiлах навiть на сайтi роздiлу вакансiї немає. Ви спробуйте без знайомств успiшно взяти учать у конкурсi на посаду на держслужбi - повторюю, зовсiм без знайомств, одиницi приймуть такого працiвника.
ЯЯ до Корінний лучанин Показати IP 13 Лютого 2015 18:49
I що ж ти там прочитав такого? Попробуй конкурс пройти без знайомств. А що люди пишуть то це їх особиста справа, тобi мабуть мудрiй людинi не можна не знати, що перехiд на особитостi справляє враження того, що особа нiчого путнього в своє виправдання сказати не може. Для твого розвитку Троль - це iменник в першiй особi однини, тролi читати не можна, можна лише читати писанину тролiв, троль - особа яка займається тролiнгом iнших, ну це так як зараз ти... або я.
ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 13 Лютого 2015 17:19
А зам.главного архитектора, главного художника есть (освободилась) вакансия??? ))) или вечным - вечное???
ха-ха Показати IP 13 Лютого 2015 20:28
Треба взяти цяцю чиюсь з названим знанням мови,купленим дипломом, а економістом бути не обов'язково. Найдуться пажи, які все порахують і напишуть. Головне вміти чзиком молоти про все і ні про що...А конкурс для відводу очей, щоб все ніби чисто, у готових кандидатів вже шкіра чешиться на 5 точці, скоріше би зайняти такі крісла