USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Росія готова на прямі переговори з Україною, - Медведєв

24 Березня 2014 18:07
Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія готова до переговорів в питанні постачання Криму енергією та водою.

Про це повідомляє Еспресо.TV із посиланням на Reuters.

"Це питання (постачання Криму енергією і водою) має бути вирішене в рамках міжнародних переговорів. "Нам потрібно вибрати найкращий спосіб постачання півострова", - сказав російський прем'єр-міністр.

Медведєв вважає, що Росія може співпрацювати з цього питання з Україною.

Російський прем'єр також наголосив, що близько 80% електроенергії, 85% води та значну частину газу Крим отримує від України.

Нагадаємо, вчора ввечері без світла було дві третини півострова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
він Показати IP 24 Березня 2014 18:13
надати гуманітарку - вагон свічок, а керосин у них свій
Кацап іспепелітель до він Показати IP 24 Березня 2014 18:42
Та вони там скоро друг дружку перегризуть,
Кузьмич Показати IP 24 Березня 2014 18:18
Іди під три чорта алкаш Медвєдєв!Разом всі російськи с*аколизи!
Москаль Показати IP 24 Березня 2014 18:21
Они нам свет быстро сделают! Не то што та украина все тильки обещала....а сама за людей то не держала..
((( до Москаль Показати IP 24 Березня 2014 23:13
Так ви ж Януковича самі вибирали,то чому ж він вам не дав те що обіцяв???
))) Показати IP 24 Березня 2014 18:26
Та після того що вони зробили з українськими військовими, ...ера їм а не води.Надіюсь вони втопляться в власних нечистотах чи подохнуть від чуми
Анонім до ))) Показати IP 24 Березня 2014 18:32
+1000
12345 до ))) Показати IP 24 Березня 2014 19:39
Исторический бумеранг : http://politikus.ru/articles/15391-istoricheskiy-bumerang.html
Москаль до ))) Показати IP 24 Березня 2014 18:52
коментар було видалено
фак до Москаль до ))) Показати IP 24 Березня 2014 18:54
коментар було видалено
Москаль до ))) Показати IP 24 Березня 2014 18:54
Кстати какие войска? три калеки и винтовка мосина?))
до всiх Показати IP 24 Березня 2014 19:17
А я*ценюку орден?))
иван Показати IP 24 Березня 2014 19:41
кому на цей раз вручать ордени за службу россии-?
Гость Показати IP 24 Березня 2014 20:03
Все по мировым ценам.
ася Показати IP 24 Березня 2014 20:15
міняти куб води на два куба газа .так само і світло тілкі 1 кіловат на 5 куібів газа ....
Влад Показати IP 24 Березня 2014 20:58
переговоры могут быть только об немедленном выводе оккупационных войск.
до 12345 Показати IP 24 Березня 2014 20:58
PS. Ничего не напоминает? В целом, как пришло, так и ушло, причем гораздо более мирно - особо упорствующим давали не 3 минуты, а пару недель на размышления, да и женщин за волосы не таскали, как укровоенные.
москаль до Влада Показати IP 24 Березня 2014 21:27
Боюсь сами Крымчане уже Украинцев не захотят видеть у себя!
Українець до москаль до Влада Показати IP 24 Березня 2014 21:36
коментар було видалено
1221 до москаль до Влада Показати IP 24 Березня 2014 21:47
Ти за себя бойся.
Українець Показати IP 24 Березня 2014 21:30