USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Росія встановила держкордон між Кримом і Україною

25 Квітня 2014 10:43
Між Україною та Кримом установлено державний кордон Російської Федерації, правила його перетину починають діяти з 25 квітня.

Про це заявив в.о. начальника Федеральної міграційної служби Росії по Республіці Крим Петро Ярош, повідомляє Українська правда.

"Із 25 квітня відкривається державний кордон, і найближчим часом буде визначено, де будуть установлені пункти пропуску, як перетинати кордон, а також необхідність видачі міграційних карт", - сказав він напередодні.

За словами Яроша, зараз прикордонна служба Криму здійснює контроль на 27 пунктах пропуску.

Жодних обмежень щодо руху транспорту й постачань не вводиться, запевнив він.

Водночас влада республіки обіцяє вже найближчим часом оприлюднити інформацію про правила проходження держкордону відповідно до законодавства РФ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Крымчанин Показати IP 25 Квітня 2014 10:51
Может меньше будет гастербайтеров. Пускай галичане едут на поденьщину к полякам, немцам.
13 до Крымчанин Показати IP 25 Квітня 2014 12:06
Ти ішак-паралізований! Вали до своїх терористів в Магадан і там свій рот смердючий відкривай!
НЕЛУЧАНИН до Крымчанин Показати IP 25 Квітня 2014 15:59
коментар було видалено
Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 10:58
Дивись, щоб ти скоро в Україну на панщину не їздив туалети драяти.
Дід Панас Показати IP 25 Квітня 2014 11:22
Попрощайтесь з Кримом. "І допомогла тобі синку..."