USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Російські хакери зламали веб-сторінку волинського видання

21 Березня 2015 11:20
У ніч на 19 березня хакери здійснили напад на веб-газети «Волинь-нова», де зберігається архів видання, починаючи з 2003 року.

Кілька нічних та ранкових годин замість матеріалів журналістів «Волині-нової» читачі могли бачити пропагандистські публікації російською мовою про «фашистів» із батальйону «Азов», «звірства ОУН-УПА» та інші нісенітниці, які тоннами штампує Кремль.

Як повідляють у колективі газети, спеціалісти оперативно налагодили нормальну роботу інтернет-сторінки. Зі слів програмістів, атакували хакери з території Росії.

Характер викинутих ними «публікацій» наштовхує на думку, що це не витівки якихось хуліганів, а робота фахових російських пропагандистів та спецслужб. Ми отримали ще одне свідчення масштабності війни проти України, яка системно ведеться на різних фронтах. Ну а видання такі дії недоброзичливців з Росії розцінює як комплімент: якщо ворог вибрав їх для атаки, значить, помітив державницьку позицію газети.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
дідо Показати IP 21 Березня 2015 11:25
що ж то тепер буде? Га?
Шило до дідо Показати IP 21 Березня 2015 13:32
Знову гамнюк гадиш?
аяяй Показати IP 21 Березня 2015 11:37
хай засунуть рашистські хакери свою пропаганду собі в одне місце,і нехай нас бандерівців бояться
дідо до аяяй Показати IP 21 Березня 2015 11:57
ти хіба бандерівець? ти троль диванний-хто тебе може боятися? Га?
аяяй до дідо Показати IP 21 Березня 2015 14:53
Га га
Анонім до аяяй Показати IP 21 Березня 2015 16:13
Пьяный президент Украины Пётр Порошенко заявил что в Украине будут руины По уровню жизни правительство Украину уже подогнало к Африке. Осталось по по ландшафту и обещание будет выполнено.
Анонім Показати IP 21 Березня 2015 11:40
Єдине що добре що той сайт ніхто крім Згоранця не че тає :))
дідо до Анонім Показати IP 21 Березня 2015 12:01
я читаю
Анонім до дідо Показати IP 21 Березня 2015 12:40
ПИрожик ти?
ВЕТЕРАНИ ВОЛИНІ до Анонім Показати IP 21 Березня 2015 22:47
Шановні, недолугий і завжди переляканий редактор Згоранець сам організувавнібитохакерську атаку на сайт свої газети, яку дійсно ледве чи не він сам один читає. Опосередкований учитель не зміг продовжити кращі тврчі традиції своїх попередників, починаючи з Полікарпа Шафети. Нам соромно разом з ним працювати!
дідо Показати IP 21 Березня 2015 13:34
Газету Волинь давно продати потрібно. Вистачить волинянам кормити агатлисток для обласних чиновників.
Patrik до дідо Показати IP 21 Березня 2015 14:07
добра і цікава газета, тисячі волинян її читають залюбки, і не тобі, неук, судити
дідо до Patrik Показати IP 21 Березня 2015 14:15
нема проблем. тільки нехай " добра і цікава" не буде за кошти платників податків.
web Показати IP 21 Березня 2015 13:56
"російські хакери зламали" - більше ніж впевнений, що доступ до адмінпанелі сайту мав такі параметри : логін- admin, пароль- 123456 (чи qwerty). Сьогодні знає це майже кожен школяр, що цікавиться програмуванням