USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Російські війська розміщені для раптової війни проти України, - аналітики ISW

8 Березня 2018 20:35
Лідери США і їх європейські союзники не готові до того, що президент РФ Володимир Путін задумав у війні з Україною і країнами Балтії, зазначає американський аналітичний центр Institute for the Study of War в своєму дослідженні "Російська військова виправка: бойовий порядок сухопутних сил".

Як повідомляє Голос Америки, експерти ISW в своєму дослідженні "Russia's Military Posture: Ground Forces Order of Battle" висловили переконання, що російські військові добре підготувалися, щоб без попередження провести звичайну війну в Україні та гібридну війну в країнах Балтії, і це не відповідає тому, чого очікують західні лідери в цих театрах військових дій.

Лідери НАТО все більше попереджають про небезпеку звичайної війни проти країн Балтії, або навіть Західної Європи. Однак російські наземні сили не були розміщені або реорганізовані для проведення військових дій без попередження в цьому регіоні, відзначають аналітики. У країнах Балтії росіяни готові до проведення гібридної військової інтервенції, подібно до того, що вони робили в Україні після Майдану.

За період з 2014 року росіяни розмістили і реорганізували свої сили, щоб підтримати швидке механізоване вторгнення з півночі та сходу України, зазначають аналітики.

Так, Кремль розмістив кілька підрозділів вздовж російсько-українського кордону, але не зробив цього біля країн Балтії. Біля кордону з Україною розташовані три механізовані підрозділи, тоді як в балтійському регіоні розміщено тільки один десантний підрозділ, що не є оптимальним для масштабного механізованого вторгнення.

За 50 миль від кордону України Кремль розмістив сухопутні сили вздовж окремих ліній настання з захищеними тилами.

Аналітики закликали США і союзників переосмислити ймовірні сценарії дій Росії і переглянути військові і невійськові інструменти, необхідні для захисту союзників НАТО і України від можливої російської агресії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анатоль_ Показати IP 8 Березня 2018 21:30
Жах!
1 до Анатоль_ Показати IP 8 Березня 2018 21:48
Вся кров у війнах на просторах СНГ лежить на рашії ! Невинна кров в Молдові, невинна кров в Грузії, невинна кров в Україні !!! - і кірілл вас не спасе, ви Бога не купите, - ВСІ ДО ХОРА ІМЕНІ АЛЄКСАНДРОВА ПОЛЄТІТЄ, ВАТНІЧКІ !!!
Іван Показати IP 8 Березня 2018 23:36
БІЛЯ МАЄТКУ ПОРОШЕНКА ЗАСТРЕЛИВСЯ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ.Мабуть злякався російські війська.
Вася Показати IP 9 Березня 2018 08:15
Роciяни прийдуть--- порядок наведут !!!
Хаха до Вася Показати IP 9 Березня 2018 10:25
....ВЖЕ ПОПРОБОВАЛИ ПРИЙТИ. Зарили як собак в землю, - і тепер ІХТАМНЄТ!!! ХАХАХА.
Вася до Хаха Показати IP 9 Березня 2018 12:44
та ви шоооо???1 Я шось пропустив ??? лишенько... i як тепер жити....
Тобі до Вася Показати IP 10 Березня 2018 15:40
Тобі жити як жив до цього, - холуйом.
Вася до Тобі Показати IP 10 Березня 2018 21:05
Пук у воду зараховано !!! Газ можеш використати на особистi потреби, зекономиш росiйский, ще й медальку отримаэш !
Тобі до Вася Показати IP 10 Березня 2018 23:19
Обтікай мовчки!
Валентин до Вася Показати IP 11 Березня 2018 00:07
Вася, палишся! ОтримаЭш. Я розумію, поспішав, забув переключити клавіатуру. У вас тепер рознарядку підвищили. Але ж все одно не заплатять - брак.
Вася до Валентин Показати IP 11 Березня 2018 09:41
Валя ти так не хвилюйся, апетит пропаде, ше шо зробиться... це ви там з вiдкритим ротом сидите, а ми давно за бугром за вашим цирком спостерiгаЭм ! )))
123 до Вася Показати IP 9 Березня 2018 10:41
Може нехай для початку "с кален встанут", да з Ічкерією розплатяться, а вже потім кудась повзуть. А НАСПРНАВДІ СКРІЗЬ ДЕ РАША, СКРІЗЬ КРОВ, СЛЬОЗИ І БІДА.
микола до Вася Показати IP 28 Березня 2018 10:44
вони привикли приходити з війной на чужі тереторії а ось коли Вася ракета рвоне в тебе в квартирі тоді зрозумієш що і гроші які тобі платять за твою писанину не допоможуть як і хлопцям з РФ які їздили на заробітки на Донбас та повирнулись каліками або в трунах.
старий дід Показати IP 9 Березня 2018 10:47
Порядок у своєму домі потрібно наводити самим. Ні клоун Путні, ні "партнери" порядку в Україні не наведуть, навпаки - спровокують кровопролиття. В хаті повинен бути господарем той, хто там живе, а не різні зайди, неважливо, з якими намірами вони приповзли. Прописна істина, на яку не звертає уваги наша недовлада.
123 до старий дід Показати IP 9 Березня 2018 11:36
Так чого ж ти за ляшку голосуєш постійно ??? Яког порядку від *ідара чекаєш!??
Анонім до старий дід Показати IP 9 Березня 2018 13:23
Триста рокiв вже наводите, набридло слухати ...
123 до Анонім Показати IP 10 Березня 2018 11:15
Ну так зібрав манатки, і вйо, до сцаря в крєпосние !!!
Анонім до 123 Показати IP 10 Березня 2018 16:10
А ти, я бачу, в пана вже наштурався )))
Антонім до Анонім Показати IP 10 Березня 2018 23:20
Да ні, просто гівнистих холуїв не терплю...
Анонім до Антонім Показати IP 11 Березня 2018 06:34
я це вже десь чув...А ти хто ??? з якого нужника гумном кидаiся ?