USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Російські ЗМІ повідомляють про загибель 100 військових РФ під Сніжним

28 Серпня 2014 22:15
У бою під Сніжним Донецької області загинули понад 100 російських солдатів, які брали участь у збройному конфлікті на сході України на боці бандформувань проросійських терористів.

Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на двох членів Ради з прав людини при президенті Росії, які спілкувалися зі свідками бою та родичами загиблих.

Елла Полякова та Сергій Кривенко, члени Ради, повідомили, що понад 300 людей були поранені після обстрілу "Градами" колони військової техніки.

"Колона російських солдатів була атакована "Градами", і понад сто людей загинуло. Це все сталося у Сніжному Донецької області", - повідомив агентству Кривенко по телефону. Таку само цифру назвала і Елла Полякова.

Інформацію поширили російські ЗМІ, зокрема, «Газета.ру» та «”Эхо Москвы»:



Раніше російські ЗМІ поширили офіційну заяву«прем'єр-міністра» так званої «ДНР» Олександра Захарченка, що на боці бойовиків, які ведуть боротьбу з українською армією на Донбасі, воюють росіяни.

Нагадаємо, Кремль і досі відхрещується від наявності російських військ в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
троль московский Показати IP 28 Серпня 2014 22:24
пУТІН Х*ЙЛО..ВСЕОДНО......
Дончанин до троль московский Показати IP 28 Серпня 2014 22:46
п У Т І Н Х * Й Л О .... ла лалалалала...
Козак до троль московский Показати IP 2 Січня 2015 22:07
ПутЫн Х...О-ло-ло-ло!!!!
Всезнайко Показати IP 28 Серпня 2014 22:47
поддерживаю - п У Т І Н Х * Й Л О ....
Фиг Вам Показати IP 28 Серпня 2014 22:50
теперь уже точно п У Т І Н Х * Й Л О .... он же свою армию начал уничтожать!
Аноним Показати IP 28 Серпня 2014 22:56
уже да, едут в россию 200...п У Т І Н Х * Й Л О ....
ВОНО Показати IP 28 Серпня 2014 23:43
дончанину больному на увч - зачем вам уроды чужая земля ?
Хм... Показати IP 29 Серпня 2014 02:35
На жаль, хочеться то воно хочеться, але фактів так і немає. Сказано "впевнена", а мало б бути сказано "є факти". Видно просто російська влада стала пожирати один одного. Та й той Захарченко себе дуже дивно поводить, не все що він каже відповідає дійсності. Тобто, окрім десантників, фактів так і немає. Поганенько.
Коля до Хм... Показати IP 29 Серпня 2014 07:44
Хоч один адекватний коментар. Спасибi.
Олег Показати IP 29 Серпня 2014 10:56