USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Рожищани – батько і син – ідуть будувати справедливу Україну*

17 Жовтня 2015 13:30
З родини Корнійчуків, які є «чистими» рожищанами, тобто корінними мешканцями цього волинського містечка, від УКРОПу на виборах ідуть двоє. Батько, Володимир Євгенович, балотується у Волинську обласну раду, а син, також Володимир, у районну.

– Завжди був поза політикою, якось сподівався на інших, та настав час, коли зрозумів: ніхто за нас нам раю на цій землі не збудує, якщо самі цього не почнемо робити. І досить вірити у чужі гасла й знову розчаровуватися, якщо те, що пропонує УКРОП, є у твоєму серці: це патріотизм. Іду у політику, бо в Україні вже нажто багато несправедливості, – каже Володимир Євгенович.

Усе його життя пов’язане з сільським господарством та технікою. Нині він працює торговим представником від організації Волиньагрореммащ». Балотується по 36 округу, в який входять 26 сіл: Дубище, Кобче, Кременець, Луків, Незвір, Крижівка, Навіз, Топільне, Башова, Підліски...

– Які проблеми у мешканців вашого округу?

– Були часи, коли я сам вирощував картоплю на 5 – 6 гектарах. Тому знаю, яка це праця і що потрібно нині селянину. У нас сільське господарство нікому насправді на державному рівні не потрібне. Бо так важко виростити урожай, стільки коштів витрачаєш на добрива, обробіток, а потім не знаєш, кому і за якою ціною те все продаси. Крім виробництва, має бути і переробка. Люди хочуть змін, а навколо наче мертва стіна... Мені виборці кажуть, та й я сам це знаю, що вже замучилися ходити на вибори, бо після них знову настає тотальна брехня. На першому плані у нас скрізь гроші, а де їх брати? А заробити не можуть, не можуть на своїй родючій землі. От і виїжджають у чужі світи на заробітки, а так не повинно бути.

У тому, як молоді сьогодні важко працевлаштуватися, переконався на прикладі свого сина. Він закінчив машинобудівний факультет Луцького технічного університету, отримував стипендію від Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк»: одну із двох, які виділили на факультет! А закінчив, і ледь влаштувавшись на автозавод, як молодий спеціаліст почав отримувати 1800. Та й ті із затримкою. А стипендії мав 1600! Ставши після служби у Збройних Силах України і як учасник бойових дій на облік на біржі праці, отримував аж 544 гривні. У нас збудована наразі якась абсолютно несправедлива держава...

– Як ваш син потрапив у зону АТО?

– Його призвали на срочну службу. Замість дев’яти місяців він відслужив 19. У війсккомат ходив сам, аби призвали, бо ж думав, що за час служби щось зміниться, вирішиться і з роботою... Служба починалася для нього з осені 2013 року у Києві, потім були події у Криму, тоді почалося ця так звана АТО... Служив у батальйоні Кульчицького на Сході. Хоча, як відомо, солдатів срочної служби не мали туди відправляти... Опісля були неспокійні події у Придністров’ї, служив на кордоні і там. Що пережив, не дуже і розказує, якось тільки поділився, що коли потрапили в оточення, то кожен із солдатів залишив собі гранату, аби не датися живими ворогу і не потрапити у полон... В армії він був потрібний, а тут – нікому, крім батька-матері. Тому аби змінити таке ставлення до людей, син також балотується від УКРОПу, бо вірить цій політичній силі, людям, які стоять за нею.

– Напевне, і ви під час зустрічей з людьми у своєму окрузі не раз чули: а які аргументи ти наведеш на користь того, аби голосувати за УКРОП? І що ви кажете?

– Я наводжу приклад Коломойського: якби не він, якби він не об’єднав патріотів, то ми мали б не тільки самозвану Донецьку Республіку, а і Дніпропетровську і Волинську також. І цей аргумент, повірте, діє дуже переконливо, бо люди і самі знають це, але якось за тотальною брехнею починають призабувати, хто чого, як кажуть, вартий. У суспільстві, навіть у такому сільському районі, як наш, дуже сильне прагнення істинного патріотизму. І ця неоголошена війна зробила нас українцями. Ми понад двадцять років будували Україну, а виявилося, що все – даремно і треба починати спочатку. Я хочу брати участь у побудові справедливої України, і вірю, що мій життєвий та професійний досвід тут не буде зайвим. Як не буде зайвим, а тільки корисним буде досвід мого сина, його ровесників, які пройшли війну і по-іншому трохи вже диявляться на цей світ. Вони цінують Україну більше, ніж ті, хто прожив у мирі і тільки вимагає від неї: дай.

У нас ще звикли кивати на правителів. А хто їх вибирав, як не ми самі? Якщо люди і далі продаватимуть свої голоси, а не думатимуть над вибором, то ще 5 років питатимуть, чому так погано живуть, а в нас нічого не зміниться ще сто років! Я довіряю УКРОПу та Ігорю Палиці, бо я бачу його справи, бачу, що людина хоче залишити свій слід на рідній землі. Ми всі, як кажуть, гості на цьому світі, і могли б дбати тільки про власний добробут. Але люди, як істворили УКРОП, вони ж трохи інші, бо хочуть створити добробут не тільки матеріальний, для всієї країни, а й очистити наші душі від совка, зробити їх українськими по суті. Бо всі успішні країни побудовані на патріотизмі. Ось це я і кажу своїм виборцям.

Ольга ФЕДЧУК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 3
Луцьк Показати IP 17 Жовтня 2015 19:43
Я не довіряю ні Палиці, ні Товстенюку!
123 Показати IP 17 Жовтня 2015 22:21
Якби всі так думали як цей муда.. вже ми були в РОСІЇ: Наводжу приклад Коломойського: якби не він, якби він не об’єднав патріотів, то ми мали б не тільки самозвану Донецьку Республіку, а і Дніпропетровську і Волинську також
ник Показати IP 10 Листопада 2015 09:18
семейный подряд.. когда я это слышу всегда думаю сколько подлецов у нас на украине. а может сыну послужить. нет такие не служат родине . такие грабят родину

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus